رفتن به مطلب

ایجاد یک نظر سنجی + هزینه ، مخصوص حرفه ای ها

!Mojtaba

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من قصد این و دارم که یک نظر سنجی ایجاد کنم با امکانات زیر :

مثلا ادرس نظر ستجی تو یکی از صفحات : www.zabbin.ir/nazar یا www.nazar.zabbin.ir

خب ، میخام صفحه نظر سنجی تو یکی از صفحات بالا ایجاد بشه ...

تو صفحه هم اول یه سوال مطرح میشه ... زیرش هم باز یه خط توضیح ... پایین اینحا یک سری گزینه + آواتارشون هست ... ! مثلا 20 تا گزینه هست + عکس هاشون ... !

بعد وقتی رو هر گزینه کلیک میکنیم وارد یک صفحه جدید بشه و تو اون صفحه اول یک مقدار توضیح درباره اون گزینه و زیرش هم نظر سنجی ، که مثلا شش گزینه وجود داره که باید از 1 تا 10 یک امتیاز به هر نفر داد ... در آخر معدل این شش گزینه به عنوان امتیاز نشون داده بشه ... و هم این هارو تو یه نمودار تو صفحه ای جدا + یه گوشه ای تو صفحه اول سایت بشه قرار داد

مرسی ممنون

لینک به ارسال

چیزی که می خواهید در افزونه های وردپرس خیلی زیاده فقط باید بگردید و مطابق سلیقه تون رو توش پیدا کنید با نام های Survey و Quiz در وردپرس جستجو کنید

• امتیاز 3
لینک به ارسال

چیزی که می خواهید در افزونه های وردپرس خیلی زیاده فقط باید بگردید و مطابق سلیقه تون رو توش پیدا کنید با نام های Survey و Quiz در وردپرس جستجو کنید

الان من یه چندین صفحه با اچتمل نوشتم و مشکل من فقط اینهکه یه کدی یا یه افزونه ای باشه که جای زدن تیک ما یه عدد از بین یک تا ده قرار بدیم و این امتیاز هارو جمع کنه و تو نمودار نشون بده .... خیلی هم مهمه دوساتان hot help !!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط honda.moji
لینک به ارسال

الان من یه چندین صفحه با اچتمل نوشتم و مشکل من فقط اینهکه یه کدی یا یه افزونه ای بیاد این امتیاز هارو جمع کنه و تو نمودار نشون بده

لینک به ارسال

ساختن سئوال و جواب html که کار پیچیده ای نیست ولی چیزی که می خواهید اینگونه باید انجام شود:

برای رسم نمودار می تونید از فایل های آماده javascript استفاده کنید برای امتیاز ها هم باید فرم بسازید در php و امتیاز ها را بصورت radio button بهش معرفی کنید و متد فرم رو با توجه به مقدار get یا post تعریف کنید و یک سری خروجی ازش بگیرید و اون خروجی ها رو در نقاط مختصات نمودار قرار بدید

برای پیدا کردن جاوا اسکریپت های رایگان رسم نمودار

javascript - free chart رو در گوگل جستجو کنید

• امتیاز 4
لینک به ارسال

ساختن سئوال و جواب html که کار پیچیده ای نیست ولی چیزی که می خواهید اینگونه باید انجام شود:

برای رسم نمودار می تونید از فایل های آماده javascript استفاده کنید برای امتیاز ها هم باید فرم بسازید در php و امتیاز ها را بصورت radio button بهش معرفی کنید و متد فرم رو با توجه به مقدار get یا post تعریف کنید و یک سری خروجی ازش بگیرید و اون خروجی ها رو در نقاط مختصات نمودار قرار بدید

برای پیدا کردن جاوا اسکریپت های رایگان رسم نمودار

javascript - free chart رو در گوگل جستجو کنید

درود ... !

راستش کلیت کار رو متوجه شدم !! ولی ساختنش ... ! ممنون میشم دوستان همیشه در صحنه وردپرس پارسی بیشتر راهنمایی کنن !

راستش این کار رو باید تا شنبه تحویل بدم !! اگه دوستان با هزینه کم درست میکنن ( پیش شما کاره آسونیه ) حتما حتما پ.خ بزنن ...

ویرایش شده توسط honda.moji
لینک به ارسال

درود ... با این اسکریپ ها نمیشه این کار رو کرد ؟

[indent][url="http://go.persianscript.ir/index.php?url=http://www.persianscript.ir/1391/12/27/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-ez-poll/"]ایجاد نظر سنجی در وب سایت با اسکریپت EZ Poll | پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت[/url]

[url="http://go.persianscript.ir/index.php?url=http://www.persianscript.ir/1391/03/06/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%DA%A9%D8%B3-poll-ajax/"]اسکریپت ایجاد نظر سنجی ای جکس Poll ajax | پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت[/url][/indent]

لینک به ارسال

اصلا توضیحی که شما دادی ربطی به نظر سنجی نداره بیشتر شبیه اسکریپت آزمون تستیه که با quiz شناخته می شه بیش از صد هزار نمونه رایگان دراینترنت داره

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اصلا توضیحی که شما دادی ربطی به نظر سنجی نداره بیشتر شبیه اسکریپت آزمون تستیه که با quiz شناخته می شه بیش از صد هزار نمونه رایگان دراینترنت داره

درود !

والا اقا ایمان اینقد کار فوریه که نمیدونم بگم نظرسنجی هست یا کوییز ...

من میخام تو یه صفحه مثلا 20 تا اسم فوتبالیست داشته باشم ، وقتی که بازدیدکننده روی اسم هر بازیکن کلیک کرد به یه صفحه جدید بره ،

مثلا یکی میاد رو علی کریمی کلیک میکنه داخل صفحه علی کریمی یه 3 خط از بیوگرافیش رو میخام قرار بدم بعد زیر این ها هم 6 تا گزینه مثلا :

1- قدرت پاسگاری

2- قدر سر زنی

3- قدر دریبل زنی

4- ......

جلو هرکدوم از اینحا یه کادری باشه که بازدیدکننده بیاد به هرکدوم از این ویژگی ها یه نمره از یک تا ده بده ، اخرش هم معدل این نمره های بازیکن ها تو یه نمودار قشنگ نشون داده بشه

حالا همین نمودار رو علاوه بر اینکه داخل یه صفحه جدا باشه ، مبخام تو صفحه اول سایتم هم قرار بدم ...

:D

لینک به ارسال

چیزی که گفتی را با افزونه gd star می شه روی وردپرس پیاده کرد ولی چند روز فقط استایل دادنش طول می کشه

این افزونه بخشی داره برای امتیاز چند ستاره ای یا مولتی که می تونید هر چند مورد را که خواستید در یک جدول بچینید با هر چند ستاره برای امتیاز خواستید و بعدش باید استایل ها را جوری تنظظیم کنید که بجای ستاره تصویری را برای امتیاز دادن قرار بدید

در ضمن برای فارسی نمودن خروجی در محیط ادمین افزونه بخشی به نام قالب های (یادم نیست قالب های چی :D ) داره که در اون قسمت می تونید برای هر کلمه معادل فارسیش رو قرار بدید

• امتیاز 3
لینک به ارسال

چیزی که گفتی را با افزونه gd star می شه روی وردپرس پیاده کرد ولی چند روز فقط استایل دادنش طول می کشه

این افزونه بخشی داره برای امتیاز چند ستاره ای یا مولتی که می تونید هر چند مورد را که خواستید در یک جدول بچینید با هر چند ستاره برای امتیاز خواستید و بعدش باید استایل ها را جوری تنظظیم کنید که بجای ستاره تصویری را برای امتیاز دادن قرار بدید

در ضمن برای فارسی نمودن خروجی در محیط ادمین افزونه بخشی به نام قالب های (یادم نیست قالب های چی :D ) داره که در اون قسمت می تونید برای هر کلمه معادل فارسیش رو قرار بدید

رو وردپرس هم نباشه نباشه !

الان این سایت هایی که یه سری امتیاز رو نمودار نشون میدن پس چیکار میکنن ؟

کسی نیست این کارو رو برامون انجام بده ؟

لینک به ارسال

این کارها کاری نداره فقط وقت وافر می خواد و حوصله طولانی افزونه ای که گفتم همکه کاری می کنه الا نمودار مابقی را می تونید باهاش انجام بدید تا چند دقیقه دیگه هم یک پیوندذ برای نمودار یا کد نمودار را براتون می گذارم

دوبار ایمیلتون رو وارد کنیذد تا لینک دانلود براتون بفرسته

http://www.jumpeyecomponents.com/my_account.login.details.451.get_trial.htm

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام دوستان

با توجه که به این که این کار کاره طولانی میباشه برای طراحی همچین چیزی یه هزینه بین 100 تا 200 هزارتومان هم در نظر گرفتم ؛ دوستانی که میتونن تا تاریخ 31 همین ماه انجام بدن با من در ارتباط باشن :

MAIL : HONDA.MOJI@YAHOO.COM . M.MINAVAND@ZABBIN.IR

TEL : 0936-6595-724 . 0930-2615-692

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...