رفتن به مطلب

تنظیم مقدار ارسال ایمیل افزونه

ahadto

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دنبال یه خبرنامه بودم که بشه مطالب سایت رو برای تعداد افراد زیادی فرستاد، خب قطعا وقتی تعداد افراد زیاد باشه اولا اینکه بخواد همه رو یکجا بفرسته اولین مشکلش اینه که فشار زیادی به سرور میاد = ساسپند و مشکل دومش اینه که تعداد ایمیل زیاد پشت سر هم اگه باشه خیلیهاشون میرن اسپم و به اینباکسهای مخاطبین نمی رسه

خیلی در این رابطه گشتم که یا افزونه و یا اسکریپتی باشه که خودش مطالب رو اتوماتیک بفرسته و بشه مشخص کرد که مثلا هر ساعت 70 تاشون رو بفرسته که مثلا فرستادن هر پست به کل مخاطبین 10 ساعت طول بکشه

خبرنامه ی newsletter رو نصب کردم اما اصلا نمی دونم چرا خودش پستها رو اتوماتیک نمی فرسته و هرکار کردم نشد، نهایت چیزی که دستم رو گرفت افزونه Subscribe2 بود که اتوماتیک بخشی از پست رو می فرستاد و برای خوندن ادامه مطلب لینک می داد، ولی این تنظیم رو پیدا نکردم که هر ساعت مثلا فلان مقدار بفرسته تا اون مشکلات پیش نیاد، ولی یه سری تنظیمات بود که نمی دونم به این قضیه مربوط میشن یا نه، به همین خاطر اسکرین شات تنظیماتش رو گذاشتم ببینید آیا تنظیمات مربوط میشن به این یا نه

یه سوال کلی تر هم هست اینکه آیا افزونه یا اسکریپت بهتری با این خصوصیات سراغ دارند (البته اگه همون newsletter هم بشه خیلی عالیه)

http://upload.tehran98.com/img1/7oi3juh7b6x9fbjo2vc7.png

لینک به ارسال

سرویس فیدبرنر گوگل این امکاناتی رو که میگین داره ، و کامل ترین سرویس خبرنامه ای هست که میشناسم . کلی تنظیمات داره و می تونید حتی روزهایی رو مشخص کنید تا در اون روزها ایمیل بروز شدن سایت تون ارسال بشه و ...

لینک به ارسال

مشکلم با فید برنر اینه که نمی تونم مخاطبام رو خودم وارد کنم، تعداد زیادیشون دست خودم هستند، ضمنا اصلا برام مهم نیست که چه ساعتی فرستاده بشن، فقط می خوام اینکه:

1. مطالب اتوماتیک فرستاده بشن (چند سطر اول مطالب فرستاده شه و برا بقیه لینک داده بشه)

2. ایمیلها برن اینباکس

3. خودم بتونم مخاطبهام رو وارد کنم (البته اگه عضویت برا مخاطبین جدید داشته باشه هم خیلی خوبه)

حالا هر نوعش که باشه مهم نیست، اسکریپت باشه که از فید بفرسته، سرویس ایمیل یه چیزایی تو مایه های میل چیمپ و یا افزونه

لینک به ارسال

خود mailchimp هم افزونه داره

اگر تعداد خیلی بالا نیست از همین استفاده کنید

لینک به ارسال

یه چیز باید باشه که بشه روش حساب باز کرد، میل چیمپ تا 2000 مخاطب بیشتر به صورت رایگان پشتیبانی نمی کنه و تعداد محدودی ایمیل می شه به صورت رایگان باهاش فرستاد، و با این وضعیت شاید الآن مشکلی نباشه ولی در آینده حتما به مشکل می خورم

راستی توی اسکرین شاتی که از تنظیمات اون بالا گذاشتم، تنظیمی مربوط به همینکه تعداد زیادی رو یکجا نفرسته تا هرزنامه نشن وجود نداره؟

همچنین دوستان می تونند بررسی کنند که چرا newsletter مطالب جدید رو اتوماتیک نمی فرسته؟ اگه این مشکلش حل بشه فک کنم کارم راه بیفته، چون این افزونه این قابلیت رو داره که ایمیلها رو به تفکیک ساعت بفرسته

اگه هم اسکریپت باشه که به این شکل از فید بفرسته هم خیلی خوبه

لینک به ارسال

بهترین مورد بنظر من mailchimp هست

ارسال از خود هاست هم بعدها به مشکل برمیخورید

لینک به ارسال

ببینید من می تونم هر ساعت 250 ایمیل از سرور بفرستم بدون مشکل، به همین خاطر اگه افزونه یا اسکریپتی باشه که بتونه به تعداد بالای 2000 نفر از هاست بفرسته به تفکیک ساعت و به اینباکس برن مشکلی نیست، ضمنا من دنبال افزونه میل چیمپ هم گشتم اما افزونه خبرنامه که مطالب رو اتوماتیک بفرسته برا مخاطبین پیدا نکردم!

لینک به ارسال

اسکریپت newsletter تا دلتون بخواد هست.

کافیه به سایت hotscripts سری بزنید.

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی ولی من که تو این سایته سردرگم شدم، یه سری اسکریپتها فقط دیدم که تجاری بودند

توی اسکرین شاتی که بالا از تنظیمات افزونه Subscribe2 دادم یه چیزایی به نظرم مبنی بر اینکه چه تعداد ایمیل بفرسته هست ولی ازشون سر در نمیارم، میشه برام توضیح بدید که منظور ازشون چیه و به چه دردی می خورن (منظورم همون اولی هست که با فلش قرمز مشخصش کردم که چیه و اون دومی که با فلش مشخص کردم مثلا اگه "یکبار در هر ساعت" رو انتخاب کنم اگه 2000 تا ایمیل هم باشن باز هم سر ساعت همه رو یکجا می فرسته؟)

http://upload.tehran98.com/img1/7oi3juh7b6x9fbjo2vc7.png

لینک به ارسال

دوستان معذرت می خوام اسپم می دم ولی خیلی وقته منتظر پاسخ هستم

یعنی این همه علم پیشرفت کرده یه راه درست و حسابی نباید باشه که مطالب سایت به صورت خودکار برا تعداد مخاطبان زیادی فرستاده بشه و امکان وارد کردن مخاطبان وجود داشته باشه؟

یه نگاهی بی زحمت به اسکرین شات تنظیماتی که دادم بندازید ببینید به درد کار من می خوره و اگه هم نشد بی زحمت یه راهی جلو پام بذارید که دیگه کلافه شدم از بس اینور اونور گشتم!

لینک به ارسال

احتمالا به خاطر مشکل زمانسنج وردپرس هست

با افزونه دیگری هم تست کنید

لینک به ارسال

احتمالا به خاطر مشکل زمانسنج وردپرس هست

با افزونه دیگری هم تست کنید

ببخشید متوجه نشدم، اینی که شما گفتید چجور مربوط میشه به سوالی که کردم؟ من گفتم توی تنظیمات افزونه خبرنامه که اسکرین شاتش رو گذاشتم یه نگاهی بکنید ببینید آیا میشه جوری تنظیم کرد که ایمیلها را یکجا نفرسته تا اینکه بشه بالای 2000 نفر مخاطب وارد کرد که مطالب سایت تدریجا طی چند ساعت براشون فرستاده بشه تا اینکه نه به هاست فشار بیاد نه اینکه اسپم بروند و در صورتی که اینجور نیست یه راه دیگه برا کاری که می خوام بکنم ارائه بدید، با تشکر

لینک به ارسال

ببخشید متوجه نشدم، اینی که شما گفتید چجور مربوط میشه به سوالی که کردم؟ من گفتم توی تنظیمات افزونه خبرنامه که اسکرین شاتش رو گذاشتم یه نگاهی بکنید ببینید آیا میشه جوری تنظیم کرد که ایمیلها را یکجا نفرسته تا اینکه بشه بالای 2000 نفر مخاطب وارد کرد که مطالب سایت تدریجا طی چند ساعت براشون فرستاده بشه تا اینکه نه به هاست فشار بیاد نه اینکه اسپم بروند و در صورتی که اینجور نیست یه راه دیگه برا کاری که می خوام بکنم ارائه بدید، با تشکر

آها. اشتباه متوجه شدم

امکان صف بندی که این افزونه نداره

لینک به ارسال

پس اون تنظیمات چی هستن که در هر بار میل فرستادن یه دونه یا هرچی که تنظیم کنی بفرسته؟ معنیش چیه؟

گذشته از این اینقده که علم پیشرفت کرده نباید یه راهی باشه بشه این کار رو کرد؟ :) شما خودتون بودید چیکار می کردید؟ واقعا دیگه از بس در این مورد گشتم دارم دنده عقب میرم

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

از طریق برنامه نویسی برای همه این مشکلات راه حل وجود داره!

کل تعداد ایمیل رو میشه تقسیم بندی کرد و بعد برای هر بازه زمانی با کرون جاب یکبار تابع ارسال رو برای هر دسته فعال کرد ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...