رفتن به مطلب

چرا ادمین قالبم اینطوری شده

internet

پست های پیشنهاد شده

سلام

نمی دونم چرا ادمین قالبم این شکلی شده مثلا بخش افزونه ها رو ببنید با علامت قرمز رنگ مشخص کردم

کل سایت ها رو هم مجدد به روز کردم ولی درست نشده نمی دونم چرا؟!

در فایرفاکس مشکلی نداره در IE این مشکل رو دارم

تصویرش رو در زیر ملاحظه کنید:

1367691822071.jpg

لینک به ارسال

در فایر فاکسم مشکل داره ولی فایر فاکس اگر عکسی رو لود نکنه در ظاهر چیزی اضافه نمی کنه

افزونه ای ریختید که به wpmu مربوطه (احتمالا برای تغییر شکل محیط ادمین و البته چند افزونه دیگر هم این شرکت داره

ارور داده چون تا ثبت نام در سایتش نکرده باشید فعال نمی شه و زیرش هم عکس لایکه فیس بوکه که چون از خود فیس بوک گرفته شده و فیلتره دیده نمی شه و فقط کادرش معلومه

لینک به ارسال

در فایر فاکسم مشکل داره ولی فایر فاکس اگر عکسی رو لود نکنه در ظاهر چیزی اضافه نمی کنه

افزونه ای ریختید که به wpmu مربوطه (احتمالا برای تغییر شکل محیط ادمین و البته چند افزونه دیگر هم این شرکت داره

ارور داده چون تا ثبت نام در سایتش نکرده باشید فعال نمی شه و زیرش هم عکس لایکه فیس بوکه که چون از خود فیس بوک گرفته شده و فیلتره دیده نمی شه و فقط کادرش معلومه

من قسمت بالا که کادر قرمز کشیدم مشکل دارم نه جای دیگه ؟!

تا جایی که می دونم ارتباطی با این افزونه نداره چون بالکل از سایت حذف کردم ولی درست نشد

در فایرفاکس هیچ مشکلی نداره

لینک به ارسال

در این جا کل افزونه ها رو بالکل غیرفعال کردم ولی باز هم درست نشد در با کادر قرمز رنگ مشخص کردم :

1367697849491.jpg

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

ie نسخه چند مشکل داره؟

ورژن 8 استفاده می کنم

دو سه سایت وردپرس دیگه دارم اونها مشکلی نداره فقط این سایتم مشکل دارم

لینک به ارسال

از قسمت بروزرسانی‌ها وردپرس رو راه‌اندازی مجدد کنید ، کش مرورگر رو به طور کامل خالی کنید و تست کنید ، اگر حل نشه معمول‌ترین راه حل هستش که از IE استفاده نکنید ..

لینک به ارسال

شما یکبار هم افزونه ای که عرض شد و غیر فعال کن و تست کن

ممکنه اضاف شدن لایه ارور لایه های زیریش رو به هم بریزه

و الا با تصویر بعیده بشه کمک دیگه ای کرد مگر سورس کد کامل صفحه

چیزی که مسلمه با توجه به اینکه در سایتهای دیگه هم مشکل ندارید به هم خوردن استایل تحت تاثیره افزونه هاتونه

برای وردپرس 3 به بالا ie9 با مونیتور در رزولیشن 1600*900 سفارش شده

لینک به ارسال

کاری که کردم این بود روی یک دامنه دیگه یه وردپرس خام نصب کردم از قسمت phpmyadmin تیبل wp- admin وردپرس رو در این سایتم ایمپورت کردم درست شد ولی می ترسم تنظیماتی تو سایتم باشه که از بین بره ناچار شدم تیبل wp-option خود سایتم رو مجدد ریستور کنم و مشکل همچنان باقی است

اخه سایتم نزدیک 40 هزار مطلب داره می ترسم با این کارم مشکلی ایجاد بشه

http://PersianStart.com

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

ما در وردپرس دیفالت جدولی به نام wp-admin نداریم

قبل از نصب هر افزونه ای وردپرس با این جداول ساخته می شه و ما بقی جداول رو افزونه ها می سازند

wp_commentmeta

wp_comments

wp_links

wp_options

wp_postmeta

wp_posts

wp_terms

wp_term_relationships

wp_term_taxonomy

wp_usermeta

wp_users

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...