رفتن به مطلب

پست تکراری افزونه feedwordpress

alijoojoo

پست های پیشنهاد شده

http://wordpress.org...te-post-filter/

نصبش کنید و لطف کنید در انجمن مشکلات را مطرح کنید من گاهی هفته ها به آموزش ها سر نمی زنم

من دیروز بعد از آپدیت نسخه جدید feedwordpress با مشکل صفحه سفید مواجه شدم برا همین از داخل هاست فایل نسخه جدید رو حذف کردم و قدیمی هارو جایگزین کردم ولی بعد اون مشکل ارسال پست تکراری شروع شد.

افزونه ای هم که گفته بودید نصب کردم ولی بازم پست تکراری ارسال میکنه!

آیا تنظیمات خاصی داره؟

اینم اضافه کنم رو همین هاست 2 سایت دیگر هم جز این دارم که با این افزونه کار میکنن و مشکلی ندارن.

لینک به ارسال

تنظیمات افزونه را بررسی کنید همانند دیگر سایت باشد (اگر دسترسی دارید)

برای حل مشکل سئو

http://wordpress.org/extend/plugins/feedwordpress-seo-fix/

لینک به ارسال

دریافت نکردن پست تکراری دو شکل داره شکل اول اینه که سایت با هر بار آپدیت پست مرجع یک پست اضافه می کنه

این مشکل با تنظیمات افزونه حل می شه و نوع دومش اینه که سایت مرجع هر از چند گاهی یکی از مطالب خودش رو باز نشر می ده و دوباره براش فید می سازه این مشکل با افزونه حل می شه

برای مورد اول وارد صفحه تنظیمات بشید و در تب post&links دنبال گزینه No, leave the syndicated copy unmodified بگردید و تیکدارش کنید (در آموزش قید شده بود)

اگر برای فیدی خاص اینمورد را دارید که قبلا تنظیمات شخصی براش اعمال کردید یادتون باشه موقع این تنظیم هم باید از منوی کشویی بالای صفحه فید را انتخاب کنید تا به صو.رت خاص براش اعمال بشه

لینک به ارسال

دریافت نکردن پست تکراری دو شکل داره شکل اول اینه که سایت با هر بار آپدیت پست مرجع یک پست اضافه می کنه

این مشکل با تنظیمات افزونه حل می شه و نوع دومش اینه که سایت مرجع هر از چند گاهی یکی از مطالب خودش رو باز نشر می ده و دوباره براش فید می سازه این مشکل با افزونه حل می شه

برای مورد اول وارد صفحه تنظیمات بشید و در تب post&links دنبال گزینه No, leave the syndicated copy unmodified بگردید و تیکدارش کنید (در آموزش قید شده بود)

اگر برای فیدی خاص اینمورد را دارید که قبلا تنظیمات شخصی براش اعمال کردید یادتون باشه موقع این تنظیم هم باید از منوی کشویی بالای صفحه فید را انتخاب کنید تا به صو.رت خاص براش اعمال بشه

همه تغییراتی که گفتید و به نظرم میرسید رو انجام دادم ولی بازم پست تکراری ارسال میشه.

آدرس سایت : http://linkkhabar.com/

ویرایش شده توسط alijoojoo
لینک به ارسال

یک کم صبر کنید احتمالا هنوز داره از کش سرور می خونه فردا این موقع پستها را چک کنید و اینکه اینکار باعث پاک شدن پست اضافی نمی شه و اونها را باید دستی پاک کنید

لینک به ارسال

این مشکل تو سایتهایی که فیدشون دیر به دیر به به روز میشه اتفاق میوفته

http://linkkhabar.com/

آیا کدی هست که بشه قبل از ارسال عنوان تکراری خودش تشخیص بده و اون مطلب رو ارسال نکنه

لینک به ارسال

تشخیصش خیلی سخته چون هر بار فید ده مطلب آخر را به روز رسانی می کند و مطالب تکراری اگر تغییری درشوت ایجاد بشه مثلا امتیازی به مطلب داده بشه یا نظری بهش اضافه بشه دو نمونه با هم تطبیق نمی کنند می تونید برای این قبیل سایت ها نحوه انتشار مطلب را بجای انتشار فوری به پیش نویبس تغییر دهید و به صورت دستی مطالب تازه را منتشر کنید برای اینکار آموزش را یکبار دیگر مطالعه کنید

لینک به ارسال

مشکل پست تکراری رو تا حدودی فهمیدم

هر روز ساعت 2/30 شب که به وقت افزونه ساعت 12 شب میشه این مشکل اتفاق میفته یعنی 2/30 تاخیر باعث میشه که فیدی رو که قبلا ارسال کرده رو 2 بار ارسال کنه

ولی نمیدونم این ساعت رو از کجا میشه تغییر داد؟

ویرایش شده توسط alijoojoo
لینک به ارسال

می شه کد نوشت که راس یک ساعت آپذیت نکنه ولی به زحمتش نمی ارزه من تایبمش رو چک کردم ساعت وردپرستون اگر تنظیم باشه اون هم از وردپرس ساعت رو می خونه

به پیشخوان > تنظیمات > همگانی برید و زمان منحلی رو تهران انتخاب کنید

لینک به ارسال

افزونه auto_blog هم هست ولی در مقابل این افزونه خیلی ضعیف تره

به هر حال اینکه فکر کنید خود یک افزونه بیاد براتون سایت رو راه بندازه و اداره کنه یه جورایی جور در نمی آد شما خودتون باید وقت بگذارید و بهترین و صحیح ترین راهش اینه که مطالب رو بجای publish در حالت draft قرار بدید و از مطالب رسیده اونهایی رو که صلاح ممی دونید منتشر کنید

البته من با همین افزونه برای یک ادره تقریبا دولتی یه سایت زدم که یکسال و نیم گذشته فقط سه بار برای به روز رسانی بهش سر زدم و هیچ مشکلی هم تا امروز ازش گزارش نشده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...