رفتن به مطلب

در خواست این قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقت تون بخیر. آقا من این قالب رو هرچی میگردم پیدا نمیکنم!!! و فقط توی این سایت هستش که وقتی دانلودش میکنم و نصبش میکنم خطا میده و مینویسه :

این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css دارای مشخصه‌های معتبر برای پوسته نیست.

نصب پوسته با مشکل مواجه شد.

کسی میتونه این قالب رو بدون مشکل اینجا بذاره؟ خیلی ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

من هم بار ها به مشکلی مثل این برخورد کردم

برای حلش هم قالب رو داخل هاست آپلود میکنم و از حالت فشرده خارج میکنم و بعد از داخل مدیریت وردپرس فعالش میکنم ( به جای اینکه از داخل وردپرس آپلود کنم و بعد نصب کنم )

امتحانش ضرر نداره ، شاید مشکلتون رو حل کرد ;)

لینک به ارسال

اگر قالب ریپ شده و کرک شده نیست و قالب رایگان است چند خط اول فایل style.css را بگذارید اینجا

لینک به ارسال

در خط اول نام قالب را با حروف کوچک وارد کنید و اگر در نام پوشه قالب حروف بزرگ وجود دارد کوچک کنید همینطور فاصله را با آندرلاین فایل style.css و index.php هم حتما در یک پوشه باشند اگر از پیشخوان می خواهید آپلود کنید خودتان فایل ها را مجدد zip کنید و دقت کنید که gzip یا rar را انتخاب نکنید و یا اینکه پوشه را مستقیما در محل خودش آپلود کنید و دستی آن زیپ کنید

لینک به ارسال

آقا ایمان ممنون از راهنماییتون ولی باز همون پیغام رو میده

لینک به ارسال

ازفایل منیجر آپلود می کنید یا داشبورد وردپرس؟

پوشه PSD`s هم باید حذف بشه فایل psd رو که رو هاست نیازی نداری و Kian حروف کوچک بشه و نام هم تغییری که گفتم بکنه نصب می شه الان تستش کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...