رفتن به مطلب

افزودن گزینه "ادامه مطلب" به قالب استاندارد 2012 وردپرس

internet

پست های پیشنهاد شده

سلام

قالب 2012 رو روی سایتم پیاده کردم به شکل زیر شده:

http://sib7.ir

و چون می خواهم در صفحه اصلی بیش از 20 مطلب رو لینک کنم نیاز به گزینه:

ادامه مطلب دارم

از دوستان و اساتید فروم خواهشا قالب استاندارد 2012 وردپرس و فایل هایی که نیاز به این تغییرات رو دارند برام ویرایش کنند و در صورت امکان اینجا آپلود کنند

با تشکر و سپاس

لینک به ارسال

شما فایل loop رو باز کنید و در هر حلقه ایی که نیاز داید دکمه ادامه مطلب رو اضافه کنید.

واژه "دکمه ادامه مطلب" رو جستجو کنید خیلی مطرح شده

لینک به ارسال

شما فایل loop رو باز کنید و در هر حلقه ایی که نیاز داید دکمه ادامه مطلب رو اضافه کنید.

واژه "دکمه ادامه مطلب" رو جستجو کنید خیلی مطرح شده

چون قالب 2012 رو وردپرس همه دوستان هست لطفا کدش رو بهم بدهید

با تشکر

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

در صورت امکان در صفحه اصلی نمی خواهم متن بیاد فقط لینک مطالب بدون هیچ متنی امکانش هست دوستان راهنمایی کنند

مثلا هر کسی دسته گوناگون و عکس رو که زد فقط مثلا 20 لینک و تیتر مطالب براش نمایش داده بشه و در صورتی که روی اون کلیک کنه وارد کل مطالب اون صفحه بشه

http://Sib7.ir

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

این پوسته ادامه مطلب داره

شما از دکمه more استفاده کردید؟

لینک به ارسال

این پوسته ادامه مطلب داره

شما از دکمه more استفاده کردید؟

مرتضی خان بی زحمت جواب ها رو کامل تر بده که متوجه بشیم این که شما هزار تا پاسخ سوالات رو بدهید و تاپیک ها همینطوری کش دار بشه واقعا کلافه کننده میشه

اکثر تاپیک هایی که تو فروم مراجعه می کنم سر جمع پاسخ ها یکی دو سطر کوتاه هست و اکثرا بدون نتیجه مطمئن

منظورم فقط پاسخ شما نیست بلکه سایر دوستان و اساتید هم پاسخشون در حد تیم ملی هست و این پاسخ مثل اینه که یک استاد دانشگاه بخواهد بیاد کلاس اول ابتدایی درس بده مسلماً شدنی نیست

این رو کلی عرض کردم جسارت نباشه

من یه قالب پیدا کردم که نصب می کنم ولی بالکل این طور پاسخگویی ها دردی دوا نمی کنه

با تشکر و سپاس

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

منظور مرتضی جان ؛ این بوده که این قالب در حالت کلی اگه شما در وردپرس از دکمه ی ادامه مطلب استفاده کنید ؛ ادامه مطلب رو میاره و کاربر با کلیک روی اون وارد صفحه کامل مطلب میشه

مگه اینکه مطالب مشکل داشته باشن یا با افزونه فید کپی شده باشن (فکر کنم سایت شما هم همینطوری بود)

لینک به ارسال

منظور مرتضی جان ؛ این بوده که این قالب در حالت کلی اگه شما در وردپرس از دکمه ی ادامه مطلب استفاده کنید ؛ ادامه مطلب رو میاره و کاربر با کلیک روی اون وارد صفحه کامل مطلب میشه

مگه اینکه مطالب مشکل داشته باشن یا با افزونه فید کپی شده باشن (فکر کنم سایت شما هم همینطوری بود)

بله متوجه شدم ولی من قالب قبلیم هم همین شکلی بود ادامه مطلب داشت

بابا تو سایتی با 40 هزار مطلب مگه میشه پست ویرایش کرد

یادمه یکی دو ماه قبل سایتم ف ی ل ت ر شد برای تماشای 40 هزار مطلب (تأکید می کنم فقط تماشا کردن) دو هفته نشستم پشت سیستم (می خواستم از ف ی ل ت ر درش بیارم) که اخرش هم بازش کردم

در کل بعضی قالب ها کل مطلب رو می خواهند توی صفحه اول نمایش بدهند که خوب این خیلی کار اشتباهی هست که شما مثلا ده تا پست تصویری رو بخوای تو صفحه اول نمایش بدی و خیی سایت رو افتضاح می کنه و اگه عکس داشته باشه که دیگه وا اسفا سرعت سایت خیلی خیلی کند میشه

در نتیجه بعضی از قالب ها خودشون اتوماتیک چند سطر رو نمایش می دهند بقیه رو باید دکمه ادامه مطلب بزنی یا روی تیترش کلیک کنید

با تشکر

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

دوست عزیز سایتت بالا نمیادش!!

http://sib7.ir

ویرایش شده توسط alikhani98
لینک به ارسال

در ویرایشگر مطالب دکمه ای به نام more دارید این دکمه این کد را

<!--more-->

به متن اضافه می کنه مطالب قبل از این کد در صفحه اول نمایش داده می شوند به همراه کلید ادامه مطلب و باقی متن در صفحه اصلی ولی اگر منظورتون فقط یک لیست حاوی نام مطالب و پیوند به اونهاست باید کدهای قالب دستکاری بشه

اگر اینطوئره بفرمایید تا کد را بگذارم

لینک به ارسال

ممنون از دوستان فعلا سایت رو آوردم بالا با یک قالبی که ادامه مطلب داره و فعلا دارم روی بقیه آیتم هاش کار می کنم با تشکر

http://PersianStart.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...