رفتن به مطلب

جواب نمیدین!

greeneye

پست های پیشنهاد شده

سلام

شما کلا هر وقت من یک چیزی پرسیدم یا جواب ندادین یاهم هی میگم مبتدی ام یک جوری میگید که ادم هیچی نمیفهمه کلا ببندید دیگه پس به چه دردی میخورید؟

این دفعه هم باز یک سوال دیگه دارم نوشتید پوسته پرمیوم و پولی هست خوب اگه اینطوریه که همه پوسته ها همینطوریه پس ما چکار کنیم ؟

میخاین همون پوسته روی وردپرس رو استفاده کنیم ؟!

دفعه قبل هم تاپیک دادم شما جواب نمیدین هرچی هم پی ام میدم کسی مثل اینکه مهم نیست براش . یا خیلی مثل اینکه کلفتین که جواب نمیدین یا هم چیزه دیگه ی هست در کل انجمنتون مفت گرونه ببندید درشو

موفق باشید واقعاااا!

لینک به ارسال

طبق تجربه ای که توی این چند سالی که در نت بودم دارم با قاطعیت میکنم این انجمن جزو معدود انجمن هایی هست که به سرعت جواب میدن و کمتر پیش میاد مشکلی باقی بمونه .

ببنید هر انجمن برای پیشرفت یک سری قوانینی داره که همه باید به اون احترام بزارن . جالب اینجاست که قوانین این انجمن همگی طبق نظرسنجی های گوناگونی که انجام گرفته وضع شده و همه با این قوانین موافق بودن .

این رو هم بدونید اینجا مکان دریافت پاسخ هاتونه نه اینکه کسی بیاد برای شما کار کنه و یا لقمه آماده رو بهتون بده . دوستان اینجا فقط راهنمای شما هستند که شما بتونید به خواستتون برسید . اگر مایل هستید کسی کل کار رو براتون انجام بده خب باید توی تاپیک خرید/فروش درخواستتون رو ثبت کنید .

هیچ وقت نباید طلبکار باشید که چرا کسی جواب نمیده . اینجا وظیفه هیچکس نیست پاسخ شما رو بده . یک عده دور هم جمع شدن که اطلاعتشون رو به اشتراک بزارن . نه اینکه 2-3 نفر بیان رایگان کارای ملت رو راه بندازن و سایتاشون رو درست کنن .

به شما پیشنهاد میکنم در صورتی که مبتدی هستید و به وردپرس علاقه دارید حتماً آموزش های مقدماتی رو بخونید و یا اگر در مورد چیزی اطلاعی نداشتید اول سرچ کنید بعد یک تاپیک جداگانه در موردش بزنید .

شما هم موفق و سلامت باشید.

• امتیاز 13
لینک به ارسال

همه پوسته ها پولی نیستند و اگر بودند ما باید پوسته ها را می خریدیم

هر چیزی که هست حاصل زحمت یک عده است و نباید منتظر باشیم که به رایگان به دست ما برسد

وب مستر بودن یک تخصص است و ابتدایی بودن در آن یعنی آشنایی با حداقل ها

اگر این دانش را ندارید حتما قبل از ورود لبه این حرفه بیاموزید

فضای ارزان و رایگان و امکانات فراوان رایگان نباید باعث بی ارزش شمردن حرفه ای شود

• امتیاز 12
لینک به ارسال

متاسفانه در ایران حق کپی رایت برای محصولات حوزه آی تی رعایت نمیشه. از خرید نسخه های قانونی سیستم عامل ها گرفته تا محصولات خرده پا و پیش و پا افتاده. محصول هر چی که هست، سازنده اون براش ارزش قائله و براش زحمت کشیده.

برای همین بچه های این فروم به پیشنهاد مدیران و طی نظر سنجی ای که برگزار شد، تصمیم گرفتند که حق کپی رایت رو حداقل برای محصولاتی که در حوزه فعالیت های خودمون هست، رعایت کنیم.

اگه میبینید در مورد این دست مسائل به شما کمکی نمیکنن، دلیلش همینه.

در مورد فروم هم فکر نکنم اینطور که شما میگید باشه. حداقل برای خود بنده اینطوری نبوده. من علاوه بر مشکلات و مسائل ووردپرسی، مشکلات سیستم عامل، شبکه، حتی سی ام اس های دیگه و موضوعات متفرقه رو اینجا مطرح کردم و جوابمم گرفتم.

دوست عزیز هیچ کس با لحن تند و برخورد بد، راه به جایی نمی بره.

بهتره یه خورده صبور باشید

ویرایش شده توسط kavoshgar
  • امتیاز 8
لینک به ارسال

طبق تجربه ای که توی این چند سالی که در نت بودم دارم با قاطعیت میکنم این انجمن جزو معدود انجمن هایی هست که به سرعت جواب میدن و کمتر پیش میاد مشکلی باقی بمونه .

ببنید هر انجمن برای پیشرفت یک سری قوانینی داره که همه باید به اون احترام بزارن . جالب اینجاست که قوانین این انجمن همگی طبق نظرسنجی های گوناگونی که انجام گرفته وضع شده و همه با این قوانین موافق بودن .

این رو هم بدونید اینجا مکان دریافت پاسخ هاتونه نه اینکه کسی بیاد برای شما کار کنه و یا لقمه آماده رو بهتون بده . دوستان اینجا فقط راهنمای شما هستند که شما بتونید به خواستتون برسید . اگر مایل هستید کسی کل کار رو براتون انجام بده خب باید توی تاپیک خرید/فروش درخواستتون رو ثبت کنید .

هیچ وقت نباید طلبکار باشید که چرا کسی جواب نمیده . اینجا وظیفه هیچکس نیست پاسخ شما رو بده . یک عده دور هم جمع شدن که اطلاعتشون رو به اشتراک بزارن . نه اینکه 2-3 نفر بیان رایگان کارای ملت رو راه بندازن و سایتاشون رو درست کنن .

به شما پیشنهاد میکنم در صورتی که مبتدی هستید و به وردپرس علاقه دارید حتماً آموزش های مقدماتی رو بخونید و یا اگر در مورد چیزی اطلاعی نداشتید اول سرچ کنید بعد یک تاپیک جداگانه در موردش بزنید .

شما هم موفق و سلامت باشید.

وقتی من مبتدی هستم میگم بیشتر برام توضیح بدید اما نه شما توضیح میدید نه مشکل رو حل میکنید جدا از اون این وظیفتون هست که جواب بدین و گرنه انجمن برای چی زدین ؟‌ مثل این میمونه بری تو نونوایی بگه بهت نون نمیدم ؟ ! جدا از اون کسی لقمه اماده نخاست شما جواب نمیدین چه برسه به لقمه اماده

همه پوسته ها پولی نیستند و اگر بودند ما باید پوسته ها را می خریدیم

هر چیزی که هست حاصل زحمت یک عده است و نباید منتظر باشیم که به رایگان به دست ما برسد

وب مستر بودن یک تخصص است و ابتدایی بودن در آن یعنی آشنایی با حداقل ها

اگر این دانش را ندارید حتما قبل از ورود لبه این حرفه بیاموزید

فضای ارزان و رایگان و امکانات فراوان رایگان نباید باعث بی ارزش شمردن حرفه ای شود

خوب شما هیچ کمکی نمیکنید جواب هاتون مثلا این هست که خوب باید کدش رو بزاری خوب اینکه مشخصه و هرکسی میدونه از اینکه بیشتر توضیح بدید فکر نکنم چیزی بشه

شما پست هارو از سرتون باز میکنید، انگاری حتما باید ادم رو بشناسید تا جوابش رو درست بدید!

لینک به ارسال

وقتی من مبتدی هستم میگم بیشتر برام توضیح بدید اما نه شما توضیح میدید نه مشکل رو حل میکنید جدا از اون این وظیفتون هست که جواب بدین و گرنه انجمن برای چی زدین ؟‌ مثل این میمونه بری تو نونوایی بگه بهت نون نمیدم ؟ ! جدا از اون کسی لقمه اماده نخاست شما جواب نمیدین چه برسه به لقمه اماده

مثالتون اشتباهه و نگاهتون هم اشتباهه

اولا اینجا وظیفه من و شما یکسانه شما مشکل چند نفر را تا به حال حل کرده اید؟

ثانیا ما اول باید قانون را رعایت کنیم مثلا من حق ندارم برم نانوایی و با این منطق که همه نان ها پولی اند و من ابتدایی پس نان را رایگان بردارم

اول باید پول نان را بدهم و بعد به هرکه پول نان را دادم ازش تقاضای نان کنم و الا نان های دیگری که می خورم فقط از سر لطف دیگران خواهد بود

• امتیاز 8
لینک به ارسال

شما زمانی حق دارین از کلمه "وظیفه" استفاده کنین که محصولی رو خریداری کرده باشین و وظیفه فروشنده است که محصول شما رو گارانتی کنه. اگه قرار باشه هر کسی که عضو شد، ما بیایم مبانی کامپیوتر رو از ابتدا براش شرح بدیم، نمیشه که قربونت برم!

شکر خدا تو اینترنت پره از مسائل مرتبط با کامپیوتر! شما یه سرچ بکن، اگه به در بسته خوردی، بیا اینجا سئوالت رو مطرح کن تا دوستان راهنماییت کنن

• امتیاز 4
لینک به ارسال

متاسفانه در ایران حق کپی رایت برای محصولات حوزه آی تی رعایت نمیشه. از خرید نسخه های قانونی سیستم عامل ها گرفته تا محصولات خرده پا و پیش و پا افتاده. محصول هر چی که هست، سازنده اون براش ارزش قائله و براش زحمت کشیده.

برای همین بچه های این فروم به پیشنهاد مدیران و طی نظر سنجی ای که برگزار شد، تصمیم گرفتند که حق کپی رایت رو حداقل برای محصولاتی که در حوزه فعالیت های خودمون هست، رعایت کنیم.

اگه میبینید در مورد این دست مسائل به شما کمکی نمیکنن، دلیلش همینه.

در مورد فروم هم فکر نکنم اینطور که شما میگید باشه. حداقل برای خود بنده اینطوری نبوده. من علاوه بر مشکلات و مسائل ووردپرسی، مشکلات سیستم عامل، شبکه، حتی سی ام اس های دیگه و موضوعات متفرقه رو اینجا مطرح کردم و جوابمم گرفتم.

دوست عزیز هیچ کس با لحن تند و برخورد بد، راه به جایی نمی بره.

بهتره یه خورده صبور باشید

خوب این پوسته هارو من به صورت کاملا رایگان گرفتم و هیچ پولی بابتش ندادم

مشکل فقط همین پوسته ها نیست در بقیه موارد هم من هر سوالی داشتم یا یک جوری جواب دادین که کلا چیزی نمیفهمه ادم یا هم جواب ندادین و به یک شیوه از سرتون باز کردید با اینکه من هر دفعه یاداوری کردم که مبتدی هستم و نیاز به توضیح بیشتر دارم در هر صورت اینجا به نظر من برای اینکه جواب بدید باید طرف رو بشناسید وگرنه هم از سر باز میشه

شما زمانی حق دارین از کلمه "وظیفه" استفاده کنین که محصولی رو خریداری کرده باشین و وظیفه فروشنده است که محصول شما رو گارانتی کنه. اگه قرار باشه هر کسی که عضو شد، ما بیایم مبانی کامپیوتر رو از ابتدا براش شرح بدیم، نمیشه که قربونت برم!

شکر خدا تو اینترنت پره از مسائل مرتبط با کامپیوتر! شما یه سرچ بکن، اگه به در بسته خوردی، بیا اینجا سئوالت رو مطرح کن تا دوستان راهنماییت کنن

لازم نیست مبانی کامپیوتر رو برای من شرح بدید اما کمی بیشتر توضیح بدید فکر نکنم ازتون چیزی کم بشه !

اگر قرار بود جای دیگه مشکلاتم رو حل کنم که اینجا خودم رو علاف نمیکردم

بعد هم شما فکر میکنید من توی عمرم ۳ روزه پای سیستم نشستم حالا اومدم سایت زدم واسه خودم ؟‌ اینکه کد نویسی و وردپرس بلد نیستم معنیش این نیست میخواین مبانی کامپیوتر رو برای من شرح کنید!

لینک به ارسال

شما برو تو فرومهای (1) پشتیبانی سی ام اس (2) های دیگه عضو شو تا معنای واقعی علافی رو متوجه بشی. من تو فروم آی پی بورد (3) و دروپال (4) عضو بودم، سئوالی که مطرح کردم یک ماه بدون جواب موند. تا اینکه تو این فروم مطرح کردم و جوابم رو گرفتم!

والا هیچ نسبتی هم با هیچ کس ندارم و هیچ کدوم از بچه های این فروم رو نمیشناسم

.

.

.

(1) فروم = انجمن

(2) سی ام اس = سیستم مدیریت محتوا (مانند: ووردپرس ، جوملا ، دروپال)

(3) آی پی بورد = یک نوع سی ام اس برای ساخت انجمن میباشد

(4) دروپال = نوعی سیستم مدیریت محتوا (سی ام اس) است

ویرایش شده توسط kavoshgar
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

شما برو تو فرومهای (1) پشتیبانی سی ام اس (2) های دیگه عضو شو تا معنای واقعی علافی رو متوجه بشی. من تو فروم آی پی بورد (3) و دروپال (4) عضو بودم، سئوالی که مطرح کردم یک ماه بدون جواب موند. تا اینکه تو این فروم مطرح کردم و جوابم رو گرفتم!

والا هیچ نسبتی هم با هیچ کس ندارم و هیچ کدوم از بچه های این فروم رو نمیشناسم

.

.

.

(1) فروم = انجمن

(2) سی ام اس = سیستم مدیریت محتوا (مانند: ووردپرس ، جوملا ، دروپال)

(3) آی پی بورد = یک نوع سی ام اس برای ساخت انجمن میباشد

(4) دروپال = نوعی سیستم مدیریت محتوا (سی ام اس) است

جز مسخره کردن فکر نکنم الان حرف دیگه ای هم داشته باشید :)

شما جواب پست رو بدید این توضیحات رو زیاد ندین دستاتون خسته میشه !

لینک به ارسال

جز مسخره کردن فکر نکنم الان حرف دیگه ای هم داشته باشید :)

شما جواب پست رو بدید این توضیحات رو زیاد ندین دستاتون خسته میشه !

دوست عزیز بحثتون بی مورد

لطف کنید مودبانه تر بنویسید و قوانین را رعایت کنید از این مجموعه عده ای نفع می برند که درست نیست بخاطر منافع خودمون به منافع دیگران لطمه بزنیم

لطف کنید قوانین را بخوانید و به احترام حقوق دیگران رعایتش کنید

• امتیاز 6
لینک به ارسال

دوست عزیز بحثتون بی مورد

لطف کنید مودبانه تر بنویسید و قوانین را رعایت کنید از این مجموعه عده ای نفع می برند که درست نیست بخاطر منافع خودمون به منافع دیگران لطمه بزنیم

لطف کنید قوانین را بخوانید و به احترام حقوق دیگران رعایتش کنید

چشم .

• امتیاز 1
لینک به ارسال

وظیفه شماست که کمی طرز برخورد درست رو یادبگیرید و اینجاوظیفه کسی نیست به شما جواب بده و لظف در حق شماست حتی نوشتن یک کلمه!

....کلا ببندید دیگه پس به چه دردی میخورید؟

بدرد این میخوریم که امثال شما رو بن کنیم! کساییکه بجای یادگیری (یا تشکر از زحمات دوستان) فقط لقمه آماده میخوان و نه تنهاسودی نمیرسونن بلکه دستی بخواه هم هستن.

خیلی راحت میتونم همین الان این انجمن رو ببندیم تا شما متوجه بشید نبود یک انجمن پاسخگو یعنی چی ولی این انجمن برای امثال شما ساخته نشده برای دوستانی هست که واقعا معنای انجمن پشتیبانی رو میفهمن.

امثال شما باید از جیب خرج کنن و بخاطر یک خط کد چندهزار تومن ازتون بگیرن تاقدردان دوستان اینجا باشید.

تاپیک رو هم مینبندم چون اصلا بی نتیجه هست.

از انتقاد ترسی نداریم اما صحبت های بی منظق جواب داده نشن بهتره.

اگر هم نیازی به این جمع ندارید یا اعتراضی دارید بگید تا حساب شما رو بن کنم و شما با خیال راحت برید سراغ یک انجمن پاسخگو!

• امتیاز 18
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...