رفتن به مطلب

وردپرسم کلاً مشکل پیدا کرده !!

alikhani98

پست های پیشنهاد شده

باسلام دوستان

امروز با چندتا مشکل مواجه شدم

1-وقتی گزینه خروج را در پیشخوان زدم رفتم به یه صفحه سفید!

وقتی این مشکل را دیدم،فک کردم باک هستش بنابراین هات فیکس را نصب کردم

ولی

دوباره مشکل بود

بنابراین وردپرس را بروز رسانی کردم به نسخه شبانه

بازهم مشکل بود+ اینکه وقتی میخواستم توی مطلب عکس بذارم نمیشدو و هر تنظیمی را که انجام میدادم صفحه سفید میشد.

الان هم رمز را تغییر دادم و دوباره تست کردم ولی نمیشه وارد شد!

حالا من چیکار کنم؟

بک آپ هم دارم

لینک به ارسال

ممکنه از برخی افزونه ها باشه و یا محدود بودن مقدار رم

شما اول مقدار رم رو از کانفیگ وردپرس بالا ببرید اگه نشد افزونه هایی رو که اخیرا نصب کردید غیر فعال کنید ببینید باز هم مشکلی پیش میاد، اگه باز هم نشد کشهایی رو که افزونه توتال کش توی هاست ایجاد کرده پاک کنید (البته اگه این افزونه رو نصب کردید)

لینک به ارسال

همه کارها رو انجام دادید؟ افزونه هایی که رو که به تازگی نصب کردید؟ کش توتال کش (خودم تجربه کردم)؟

لینک به ارسال

افزونه هات فیکس را که نصب کردم پاک کردم ولی درست نشد.

افزونه کش هم ندارم

تمام افزونه ها را پاک کردم

ولی باز هم نشد :angry:

لینک به ارسال

دوستان چیکار کنم؟!

لام.... وقتی بک آپ را برگردوندم هم این مشکل توش بود.

دوستان چیکار کنم؟؟

لینک به ارسال

عزیز مشکل اصلی از اینترنته که الان در وضع افتضاحی به سر میبره!!!

برای منم این مدته از این قبیل مشکلات زیاد پیش اومده و خودش خود به خود برطرف شده. (البته این میتونه به میزبانی هاست هم بستگی داشته باشه!!!)

سرورت رو از میهن وب هاست گرفتی؟!؟

لینک به ارسال

از آلفا هاست

آخه عزیز غیب میگی ها ! چه ارتباطی به اینترنت داره!

تیکت هم زدم ولی گفتند که مشکل از ما نیستش!

لینک به ارسال

الان دقیقا مشکلاتتون چیه

لطفا کمی صبور باشید و مرتب جاهای مختلف سایت را دستکاری نکنید

باز شدن صفحه سفید در لاگ اوت می تونه از یک ری دایرکت اشتباه باشه که خیلی پیش می آد و قابل حله

لینک به ارسال

خوب خودم الان یک کار کردم

نام پوشه های افزونه ها و پوسته ها را عوض کردم

و تونستم وارد پیشخوان بشم

و بعدش نامش را درست کردم.

خوب هنوز مشکل پا برجاست

.........

چند لحظه دوستان صبر کنید فایل error_log را بررسی کنم

لینک به ارسال

چرا که نه!!! الان دائما اینترنت دچار قطعی میشه.

دلیل حرفمم اینه که یه مدت اونطوریه و یه مدت درست کار میکنه.

لینک به ارسال

الّله ..

[08-May-2013 15:14:32 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/n64bloge/public_html/wp-content/themes/4B/functions.php:2) in /home2/n64bloge/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 877
[08-May-2013 15:17:28 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/n64bloge/public_html/wp-content/themes/4B/functions.php:2) in /home2/n64bloge/public_html/wp-includes/functions.php on line 1072

ارور از فایل functions.php بوده توی wp-includes خوب من اصلا هیچ وقت به این فایل نگاه نکردم چه برسه تغییر توش ایجاد کنم.

خوب با این فایل چیکار کنم؟؟

لینک به ارسال

مشکلم را برطرف کردم :)

خوب توی این تجربه یه ساعته چندتا چیز یاد گرفتم که میخوام در اختیار دیگر کاربرها قرار بدم

• اگر شما مثل من برای سایت تون و یا ورددپرس تون مشکلی پیش اومد ، اول و مهم تر از همه اینکه کمی صبور باشی و آرامش خودتون را حفظ کنید
  • بعد اگر فک میکنید که مشکل میتونه از طرف هاست تون باشه یه تیکت بزنید.
  • سومی که خیلی مهمه اینکه به فایل منیجر خودتون برید و فایل error_log در صفحه اصلی را باز کنید و آخرین خط ها را بررسی کنید و ببینید که مشکل از کدوم فایل یا قسمته!
  • اگر بازهم مشکل را نفهمیدی نام پوشه های افزونه و تم در هاست داخل پوشه (wp-content) تغییر بده،مثلا s آخرشون را بردار،تست کن ببین سایتت میاد یا نه!
  • اگر توی مراحل گیر کردی و نتوستی توی یه انجمن معرکه به نام وردپرس پارسی یه تاپیک میزنی ، بعدش بچه ها کمکت می‌کنند. ;)

باتشکر از دوستان

صادق

لینک به ارسال

الان مشکلی هست یا نه؟

ارور هایی که از فایل functions.php اصلی وردپرس گذاشتید مععنیش این نیست که اون فایل مشکل داره

مفهومشون اینه که یک افزونه شما خروجی های غیر استاندارد داره و معمولا چنین افزونه ای در موقع نصب هم هشدارش رو بهتون می ده این خروجی ها می تونند لینکهای اجرایی به سایتی مسدود شده از ایران یا تحریم شده از اونطرف باشند

یا گاهی افزونه هایی که مدتهاست به روز نشده اند توابعی منسوخ و از رده خارج را حمل می کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...