• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
sina6

افزونه ی wp hide post

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من الان افزونه ی wp hide post رو دانلود کردم و دارمش ولی نمیدونم چجوری فعالش کنم...میشه یکیتون کمکم کنه و بهم بگه چجوری فعالش کنم؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از صفحه افزونه های وردپرس افزونه رو فعال کنین اگه غیر فعاله.

سپس در صفحه ارسال پست جدید و یا ویرایش مطالب ، میتونین تنظیمات مورد نظر برای هر پست رو از منوی کناری صفحه انتخاب کنید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست من افزونه هیچ مشکلی نداره شما وقتی میخوای پست ارسال کنید سمت چپ پایین 3 تا گزینه اضافه شده که مربوط میشه به مخفی کردن صفحه که یکی برگه را همراه با نتیجه جستجو مخفی میکنه یکی هم فقط خود برگه را مخفی میکنه اون یکی هم یادم نیست اما تنظیماتش همین ها هستند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخه مال من اضافه نشده من میخوام بدونم چجوری این گزینه ها رو در پست مطلبم اظافه کنم؟؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنگام ارسال مطلب ؛ روی تنظیمات صفحه کلیک کنید تا منوش باز بشه.

تیکت post Visibility رو فعال کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من برنامه رو دارم ولی این تنظیمات صفحه بهش اضافه نشده...چی کار کنم که این تنظیمات و گزینه ی post visibility بهش اظافه شه؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در صفحه ارسال مطلب وردپرس یا صفحه ویرایش مطلب ، بالای صفحه سمت چپ مطمئناً عبارت "تنظیمات صفحه" هست دیگه. نیازی نیست شما اضافه اش کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری