رفتن به مطلب

سوال در مورد فایل wp-config

saeedsaeed

پست های پیشنهاد شده

سلام من دوتا سایت با وردپرس دارم یکی رو خودم نصب کردم یکی هم سایتی که هاست گرفتم برام وردپرس رو نصب کرد. بعد اون که خودم نصب کردم توی فایل wp-config که بری نام دیتابیس رمز و همه چیز پیدا هست ولی توی سایتی که سایت میزبان برام وردپرس رو نصب کرده توی فایل wp-config نه پسورد پیدا هست نه نام دیتابیس جای همه اینها علامت سوال گذاشته -- اونی رو که خودم نصب کردم به یک هفته نکشید که هک شد فقط رمز عبور پیشخوان وردپرس و صفحه اصلی سایت عوض شد ولی اون سایت اولی حدود یک ساله که هیچ اتفاقی براش پیش نیومده می خواستم بدونم به خاطر چی هست و چطور فایل wp-config رو مثل سایت اولی بکنیم

لینک به ارسال

سلام

اینکه شما رمز و نام پسورد را علامت سئوال می بینید مربوط می شه به انکدینگ فایل ولی بعیده در رابطه با هک موثر باشه

هک معمولا با نرم افزار انجام می شه و این شخص هکر نیست که اطلاعات را می خونه نرم افزار اینکار را می کنه و انکدینگ ها را هم رعایت می کنه موضوع متفاوت بین دو سایت احتمالا مجوز های اونها بوده اعداد پرمیشن دو فایل در دوسایت را باید با هم مقایسه کنید در همین رابطه آموزش هایی هم در بخش آموزش هست

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

اگه بود که اینجا کامنت نمیذاشتم B)

دوست عزیز مگه میشه نباشه؟! شما وردپرس رو توی پوشه نصب کردین یا توی روت ؟

لینک به ارسال

شما میتونید wp-config.php رو در فایل‌منیجر هاستتون جستجو کنید ..

هر جا باشه پیداش میشه ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...