محمد رضا

نام کاربری و رمز هاستم یادم نیست

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

نمیدونستم سوالم کجا بگم اینجا گفتم دیگه

راستش دوباره همون مشکل حذف سایتم پیش اومده که ارور زیر رو میده

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

الان میخام برم توس هاست لااقل یه بک آپ بگیرم ولی نام کاربری (ایمیلی که دادم) و رمزش یادم نیست کسی نمیدونه چی جوری بازآوری میشه؟

آدرس سایت http://pesaroone.yzi.me/

هاست و دامین رایگان

(دیگه حتمی شده یه هاست بخرم :( )

ممنون

ویرایش شده در توسط محمد رضا
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر ایمیلت یادت رفته دیگه کاری خودت نمیتونی انجام بدی. از میزبانت خواهش کن بکاپ بهت بده.

اینو میگم چون خودم نمایندگی هاست رایگان دارم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون بابت پاسخت محمد جان

ولی خبرای ارسال تیکت باید وارد بشم دیگه که نمیشه

در ضمن این هاست هم از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه و نمیتونم چنین درخواستی رو براشون بفرستم(چند روز پیشم یکی دیگه از سایتایی که با همین هاست ساخته بودم اینطوری شد ولی کلا حذفش کردند )

وای خدا جفت سایتایی که تاحالا بستند برام مهم بووووود :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت هم مثل من از سایت یوهاستینگ آمریکا نمایندگی داره.

براش نام سایتت را بفرست تا یوزر پاسورد برات بفرسته اگه بخواد کمکت کنه !!!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاست‌های رایگان معمولا این مشکلات رو دارند ، حداقل می‌بایست از هاست‌های رایگان ایرانی استفاده میکردید ..

تنها راهتون تماس با پشتیبانی هستش یا اینکه فکر کنید و ایمیلتون یادتون بیاد ..

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر ثبت نام کاربر آزاده با ایمیل اصلیتون ثبت نام کنید و چک کنید ایمیل ریجستری ممکنه از آدرس ایمیل ادمین براتون بیاد همینطور اگر افزونه اطلاع رسانی داشتید زیر یکی از مطالب یکی دو تا نظر بگذارید و نشانی فرستند ایمیل اطلاع رسانی را چک کنید

اگر هیچکدوم نتیجه نداد یک شانس دیگه دارید در این سایت ثبت نام کنید و نرم افزارش رو دانلود و اجرا کنید و بهش اجازه بدید تا رمزهای یک سال گذشتتون رو ریکاوری کنه و چک کنید شاید رمزتون رو به دست آورد

https://lastpass.com/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام دوستان
      لطفا برای نام دامنه در زمینه طراحی سایت و ارائه خدمات هاستینگ و سئو پیشنهاد بدید.
      لطفا یه اسم یونیک باشه.
      سپاس
    • توسط PREMIUMIHA
      سلام و درود. محصولات زیادی دارم که باید خیلی هاشون حذف کنم چون زیادی قدیمی شدن. اما در هر محصول تعداد زیادی تصویر قرار داره که حجم هاست رو تقریبا پر کرده و این درحالی هست که بصورت دستی پیدا کردن تصاویر در هاست و حذف کردن اونها کار بسیار زمان بری هست. لطفا راه حل مناسبی برای بنده پیشنهاد دهید یا افزونه ای در این باره بهم معرفی کنید.
      ممنون
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان عزیز
      ببخشید سوالی داشتم در مورد اینکه : من می خوام بدونم برای سایت هاست مناسبه یا سرور مجازی از نظر منابع و امنیت و.... و محدودیت ها می خوام نظرات عزیزان رو بدونم با دلیل
    • توسط neda411
      من سایتم روی هاست میهن وب هاست می باشد و زمان تمدید رسیده 
      به نظرتون همینجا بمونم بهتره یا برم سرور پارس pars.host
      میهن وب هاست الان دومین هاست کشوره و سرور پارس سومین هاست محبوب کشوره
      میخوام از کلودفلیر استفاده کنم ولی متاسفانه وقتی استفاده میکنم کلی ارور 502 و 520 دریافت میکنم که کلودفلیر میگه بخاطر هاست شماست.
      چه کنم میهن وب هاست بمونم یا برم سرور پارس؟ (هاست لینوکس خارج کشور میخوام)
    • توسط legendsms
      باسلام دوستان عزیز امروز قصد معرفی سایتی رو دارم که هاست رایگان میتوانید ازش دریافت بکنید چه سی پنل چه دایرکت ادمین این هاست هیچ تفاوتی با هاست پولی نداشته حتی شامل پشتیبانی 24 ساعته هم می شود و از اطلاعات شما نیز بک آپ برداری می شود خب بریم سراغ آموزش لطفا قبل هرکاری اگه خوشتون اومد تورو خدا امتیاز یادتون نره
      اول وارد سایت
      http://client.legendsms.ir
      شوید بعدا به شکل زیر اقدام کنید گزینه سفارش را انتخاب نمایید

بعد انتخاب گزینه سفارش از قسمت دسته بندی ها هاست رایگان را انتخاب نمایید

بعد انتخاب تیک یکی از محصولات رو زده بعد گزینه ادامه را می زنیم به انتخاب کاربر دایرکت ادمین یا سی پنل

خب بعد ادامه شما باید انتخاب بکنید که دامنه دارین یا میخواین دامنه هم براتون ثبت بشه

چون من خودم دامنه دارم نوشتم نام سرور یا همون DNS هارو تنظیم میکنم بعد ادامه رو باید بزنیم اگر ندارین میتوانید ثبت بکنید یا دامنه تون رو به اینجا انتقال بدین مهم نیست از هرجایی دامنه رو ثبت کردین یا از هرکی دامنه گرفتین میتوانید با تغییر دی ان اس از گزینه سوم استفاده بکنید مهم اینه که دامنه به اسم خودتون خریده باشید

باقسمت بالا کاری نداریم فقط روی ایران پیش فرض میزاریم می مونه

بعد با باقی گزینه ها کاری ندارید فقط کافیه گزینه chechout رو بزنید

حالا تنها کاری که میکنید فرم بالا رو پر میکنید

حالا با اطلاعاتی که خط زدم کاری ندارین فقط میزارین خالی باشه رمز عبور و پرسش امنیتی کامل بکنید

بازم با قسمتی که خط زدم کاری ندارین فقط تکمیل سفارش می زنید تا اینجا 60 درصد کارمون انجام شده حالا بعد اینکه اطلاعات درست بود وارد بخشی مثل زیر میشین

بعد روی سرویس های من کلیک میکنید

جایی که خط کشیدم روش کلیک میکنید

می بینید که حساب معلق هست باید 24 ساعت کاری صبر بکنید تاتایید بشه whmcs متاسفانه مشکلی که داره رایگان بود نیاز به تایید دستی داره که ایمیلش خدمت تون ارسال میشه جهت یا میتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که هست وارد حساب کاربری تون بشین ولی میبینید که مسدود هست جهت اینکه سریع تر کارتون راه بی افته شماره پشتیبانی داخل سایت هست من اینجا هم می نویسم 09120534404 میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرین تا کارتون سریع تر اوکی بشه ولی بیشتر از 24 ساعت طول نمیکشه

بعد 24 ساعت که فعال شد و گزینه فعال دیدین با کلیک روی گزینه ورود به سی پنل میتوانید وارد سی پنل بشین اگر میبینید من رمز رو نپوشوندم و قابل مشاهده هستش دلیلش اینه که رمزم رو عوض کردم فقط خواستم توی آموزش اشنا باشین که رمزتون به چه شکلی نمایان میشه

با کلیک روی گزینه ورود به سی پنل وارد سی پنل شده و هاست خود را طراحی میکنید فقط همین نیست 99 درصد کار ما انجام شد باید حالا نوبت اینه تیکت بزنیم و درخواست دی ان اس بکنیم

از گزینه پشتیبانی روی ارسال درخواست کلیک بکنید بعد هاست رایگان رو انتخاب بکنید موضوع رو دی ان اس هاست رایگان انتخاب بکنید

بعدا روی گزینه ارسال کلیک کنید منتظر جواب بمانید

اینم دی ان اس ها فکر کنم ست کردن دامنه هم همه بلدن اگر مشکلی بود در این تایپک بپرسین لطفا تشکر یادتون نره