رفتن به مطلب

مشکل در قالب سایت

saeedsaeed

پست های پیشنهاد شده

سلام من توی سایتم قالب رو که عوض می کنم سایت رو نشون میده بعد یه بار دیگه که رفرش کنم دیگه سایت رو نشون نمیده بعد یه قالب دیگه رو که فعال کنم دوباره برای یه بار سایت رو نشون میده بار دوم هیچی نشون نمیده یعنی برای اینکه سایتم رو ببینم باید همینطور قالب عوض کنم اونم چی هر قالب فقط یک بار نشون میده بار دوم اصلا ساین بالا نمیاد نمیدونم مشکل چیه

لینک به ارسال

سایتتون با دیتالایف انجینه،بهتر نیست سوال خودتون رو در انجمن های مدیریت محتوی مذکور مطرح کنید؟

لینک به ارسال

سایتتون با دیتالایف انجینه،بهتر نیست سوال خودتون رو در انجمن های مدیریت محتوی مذکور مطرح کنید؟

قبلش با وردپرس بود دیدم واسه مشکلم راهی پیدا نکردم بهم گفتند دیتا لایف نصب کن منم دیتا لایف نصب کردم

لینک به ارسال

تست کردم مرورگر کروم هم یه بار نشون داد بار دوم نشون نداد

آدرس سایتم اینه www.tempsara.ir

درود

چرا نشون میده ، از دیتالایف هم استفاده کرده اید

لینک به ارسال

تست کردم مرورگر کروم هم یه بار نشون داد بار دوم نشون نداد

آدرس سایتم اینه www.tempsara.ir

یک بد افزار هست که اینکار را می تونه روی سیستمتون بکنه

این نرم افزار را از سایتی لینک می دم بگیرید

http://www.piriform.com/ccleaner

نصب و اجرا کنید زبان فارسی هم داره هم موقع نصب و هم بعد از نصب می تونید فارسیش کنید البته الاعاتی مثل پسوردها و آدرس های ذخیره شده در بروسر را پاک می کنه ولی مشکلات زیادی من جمله همین مشکل رو می تونه برطرف کنه

پیشنهاد می کنم به وردپرس برگردید من سهامدار هیچکدوم نیستم ولی مزیتهای وردپرس غیر قابل انکاره

دیتالایف هم انجمنی نسبتا قوی و خوب داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...