رفتن به مطلب

اضافه شدن ad های تبلیغاتی به پایین سایت !

saeed450

پست های پیشنهاد شده

سلام چنتا ad تبلیغاتی که نمی دونم از کجا اومدن به پایین سایتم اضافه شدن . چه جوری میتونم حدفشون کنم ؟ مربوط به ویرایشگر پوسته میشه ؟!

لینک هاشم اینان :

http://www.selectionlinks.com/about_ads

http://womenshealth6.org/health/diet/index.htm?t202id=716414&c1=

لینک به ارسال

چون از پوسته های رایگان استفاده می کنید خب ابن یه چیز معموله.باید کد این تبلیغات رو در فایل function.php پوسته خودتون پیدا کنید و حذفش کنید.

لینک به ارسال
سلام چنتا ad تبلیغاتی که نمی دونم از کجا اومدن به پایین سایتم اضافه شدن

یعنی خود به خود اضافه شدن بدون اضافه کردن هیچ افزونه یا بخشی به سایت ؟

این اتفاق تقریبا غیر ممکنه ولی اگر اینطوریه خیلی سریع رمزتون رو تغییر بدید و دسترسی های دیگه رو هم ببندید و از بخش آموزش مقالات امنیتی رو مرور کنید

لینک به ارسال

چون از پوسته های رایگان استفاده می کنید خب ابن یه چیز معموله.باید کد این تبلیغات رو در فایل function.php پوسته خودتون پیدا کنید و حذفش کنید.

اونا رو که قبلا پاک کردم الان 6 ماهه دارم از این پوسته استفاده می کنم .

یعنی خود به خود اضافه شدن بدون اضافه کردن هیچ افزونه یا بخشی به سایت ؟

این اتفاق تقریبا غیر ممکنه ولی اگر اینطوریه خیلی سریع رمزتون رو تغییر بدید و دسترسی های دیگه رو هم ببندید و از بخش آموزش مقالات امنیتی رو مرور کنید

بله خود بخود این جوری شده ..الان بین پایین سایتم و فوتر ها یه فاصله سفید 5 سانتی افتاده .. یعنی هک شدم ؟! :(

لینک به ارسال

دوستان این اد های تبلیغاتی الان تو قسمت

Homepage sidebar ابزارک هام یعنی گوشه سمت چپ سایت و اون پایین هستن..اما چیزی که نمی فهمم من الان توی Homepage sidebar ابزارک هام 8 تا ابزارک بیشتر ندارم ولی تو موقعیت هاش 13 تا شماره داره ! نمی دونم حالا ربطی به این اد های تبلیغاتی داره یا نه ولی هر کسی میدونه کمک کنه من این اد ها رو حذف کنم چون ظاهر سایتم رو ریخته به هم و بین فوتر و پایین سایتم کلی فاصله افتاده .

ویرایش شده توسط saeed450
لینک به ارسال

دوستان این اد های تبلیغاتی الان تو قسمت

Homepage sidebar ابزارک هام یعنی گوشه سمت چپ سایت و اون پایین هستن..اما چیزی که نمی فهمم من الان توی Homepage sidebar ابزارک هام 8 تا ابزارک بیشتر ندارم ولی تو موقعیت هاش 13 تا شماره داره ! نمی دونم حالا ربطی به این اد های تبلیغاتی داره یا نه ولی هر کسی میدونه کمک کنه من این اد ها رو حذف کنم چون ظاهر سایتم رو ریخته به هم و بین فوتر و پایین سایتم کلی فاصله افتاده .

به کنترل پنل ساییتون برید مسیر زیر نام پوشه پلاگین را یک بار تغییر بدید مثلا plugins1 سایت را چک کنید اگر تبلیغات نبود پلاگینی مشکل داره اگر بودسپس دوباره نام پوشه پلاگین را به حالت قبل برگردونید

wp-content/plugins

لینک به ارسال

به کنترل پنل ساییتون برید مسیر زیر نام پوشه پلاگین را یک بار تغییر بدید مثلا plugins1 سایت را چک کنید اگر تبلیغات نبود پلاگینی مشکل داره اگر بودسپس دوباره نام پوشه پلاگین را به حالت قبل برگردونید

wp-content/plugins

انجام دادم فرقی نکرد و هنوز هستنشون.

دوست عزیز متوجه شدم ! ولی این مشکلش همون پلاگین ها هست که الان با وجود 8 ابزارک در ساید بار ولی توی اعدادش 13 تا ترتیب داره . واسه همین یه فاصله بیخودی افتاده

ویرایش شده توسط saeed450
لینک به ارسال

شما باید منشا رو پیدا کنید

با پوسته پیشفرض تست کنید یا کل ابزارکها را بردارید و تست کنید

افزونه ها را غیرفعال و تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...