رفتن به مطلب

اسکریپت کتابخانه

ahadto

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

کسی اسکریپت کتابخانه سراغ داره که بشه کتابها رو وارد و بر اساس موضوع و نویسنده و شماره دسته بندی کرد، همچنین بشه وضعیت کتاب رو هم مشخص کرد که مثلا الآن امانت داده شده و موجود نیست، اگه نسخه تجاری از سایتهای ایرانی هم باشه مشکلی نیست ولی رایگان بهتره، خودم که چیزی گیر نیاوردم

لینک به ارسال

دو تاشون یکی بودند :) و وقتی آپ کردم اصلا ارور می داد که نمی تونه با دیتابیس ارتباط برقرار کنه و فایل کانفیگ یا مشابه هم برای برقراری ارتباط نداشت!

همچنین خیلی ساده بود و بیشتر فک می کنم کارش برا این بود که فایلهای کتابها رو برا دانلود بذاریم و از حیث دسته بندی هم ضعیف بود و اونجور که تو اسکرین شاتش دیدم حتی نمیشد کتابهای زیر مجموعه رو به صورت لیست دید! ولی اینی که می خوام برا استفاده داخلی هست و فقط می خوام دسته بندی بسیار قوی از حیث موضوع و نویسنده و شماره و ... داشته باشه و بشه کتباهای هر موضوع رو دید و تصویر هم برا هر کتاب انتخاب کرد و وضعیتش از حیث اینکه امانت برده شده یا نه مشخص بشه کرد، با تشکر

لینک به ارسال

من مورد فری ندیدم ولی قبلا خودم برای کاری از NewGenLib استفاده کردم ولی باید با جاوا آشنا باشی .برای اطلاعات بیشتر ویکی

ویرایش شده توسط mehral
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...