رفتن به مطلب

قالب جدید آرتاباز و نظر شما

rezakianoosh

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قالب جدیدی رو برای سایتم طراحی کردم ، گفتم نظر شما ها رو هم بپرسم و ببینم کاربران باچی مشگل دارن !

http://artabaz.ir

پذیرای هرگونه انتقاد ، پیشنهاد هستم .

لطفا بیشتر انتقاد کنید و مشگلات رو بیان کنید .

برخی تگنولوژی های مورد استفاده :

- طراحی Responsive ( واکنش گرا )

- پشتیبانی از ابزارک

- سازگار با ie 7 به بالا و تمام مروگر های جدید

- فول html 5 و css3

- jquery

- سبک و بهینه

- بزودی ولید

- و ...

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

طراحی زیباییست شما خودتون استادید ولی 3 تا پیشنهاد داشتم:

1-هدر سایتتون رو زیباتر طراحی کنید.

2-آیکونهای شبکه های اجتماعی رو کنار نوار جستجو بیارید

3-منوها رو جوری تنظیم کنید که با هوور شدن سایزشون تغییر نکنه چون باعث میشه بقیه منو ها هم حرکت کنند

موفق باشید

لینک به ارسال

به شما تبریک می گم قالب خوبی شد ولی چندتا مشکل از نظر من وجود داره

1- شما در طراحی قالب جدید اصلا توجهی به گرید نکردید و هر بخش از سایت از یک جا شروع میشه

2- روی تصویر شاخص پست ها لینک نیست اینجوری کاربر برای بازکردن پست ها باید موس را حرکت بده و باعث خسته شدن دست کاربر و در نتیجه خروج زود هنگام از سایت می شه

لینک به ارسال
طراحی زیباییست شما خودتون استادید

شما لطف دارید

1-هدر سایتتون رو زیباتر طراحی کنید.

برای هدر تابستون ان شاالله لوگو طراحی و قرار داده میشه ، پوسته نسخه 1 هست و در نسخه 2 کلی تغییرات خواهد داشت .

شما در طراحی قالب جدید اصلا توجهی به گرید نکردید و هر بخش از سایت از یک جا شروع میشه

دقیقا قصدم همین بود ! چون طراحی واکنش گرا با طراحی معمولی کلی فرق می کنه و نمیشه به طور دقیق محل عناصر رو مشخص کرد . نه اینکه نشه ، چون من از درصد برای ابعاد استفاده کردم خیلی سخت میشه برخی استاندارد ها رو رعایت کرد . البته اونقدرها هم بد نشه این قضیه .

روی تصویر شاخص پست ها لینک نیست اینجوری کاربر برای بازکردن پست ها باید موس را حرکت بده و باعث خسته شدن دست کاربر و در نتیجه خروج زود هنگام از سایت می شه

باور میکنی بعد از گذاشتن قالب رو سایت تازه متوجه شدم تصاویر مطالب بالایی عنوان ندارن . ممنون از توجهت .

لینک به ارسال

سلام

1- رنگبندی جالبی نداره. اگر به کاربر اهمیت میدید به رنگبندی پوسته بیشتر توجه کنید چون یکنواخت شده و نمیشه نوشته ها ورو از پس زمینه جدا کرد

2- به افکت ها و جلوه های بصر بیشتر توجه کنید برای عکسها، هدر، فوتر ، نمایش بخشهای مخفی و...

3- فونت بندی (تایپوگرافی) جالبی نداره بهتر بیشتر روی اینمورد کار کنید

4- واکنش گرایی پوسته مشکل داره. از سمت چپ فاصله میندازه و همچنین سایدبار در یکسری رزولیشین زیر مطالب میاد

موفق باشید

لینک به ارسال
واکنش گرایی پوسته مشکل داره. از سمت چپ فاصله میندازه و همچنین سایدبار در یکسری رزولیشین زیر مطالب میاد

تو لوکال تست می کردم مشگلی نداشت . روش کار میکنم مشگلش رو حل میکنم. ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...