• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
محــــــمدرضا

مشکل عضویت در سایت وردپرسی

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت تمام دوستای گلم

به یه مشکلی برخوردم بنده بعد از مدتی امکان عضویت را در سایت فعال کردم حالا هر کسی عضو می شه مخصوصا با gmail پس از ثبت نام نام کاربری و رمز عبورش به ایمیل طرف ارسال می شه ولی هر چی می زنه که وارد سایت بشه نمی تونه این مشکل ورود بعد از چند ساعت حل می شه و می تونه وارد سایت بشه از طرفی بعضی ها هم به به راحتی عضو می شن و وارد سایت می شن این حرکت رو خودم هم تست کردم این مشکل از چی می تونه باشه از وردپرس یا چیزه دیگه

از اساتید ممنون می شم کمک کنه در این رابطه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چک کنید کش سرور فعاله یا نه احتمالا روی کش گیر می کنند البته اگر کوکی نمایشگر کاربر فعال باشه این اتفاق نمی افته می تونید در صفحه ثبت نام توضیحی برای فعال کردن کوکی بگذارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایمان جان از DB Cache Reloaded Fix استفاده می کنم از v3 استفاده کردم قالبمو بهم زد امکان داره از افزونه باشه چون خودم هم کشم فعال بود بازم تاثیری نداشت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید کش به وسیله کوکی برای ریجستری یک رابط می سازه که باعث می شه برگه از مبدا لود بشه اگر سیستم کاربر دریافت کوکیش غیر فعال باشه نمی تونه این رابط ساخته بشه در نتیه سیستم تشخیص نمی ده که کاربر تازه ریجستری شده و از کش ها چکش می کنه به همین خاطر هم بعد از انقضای کش که کش جدید ساخته می شه مشکلش برطرف می شه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید کش به وسیله کوکی برای ریجستری یک رابط می سازه که باعث می شه برگه از مبدا لود بشه اگر سیستم کاربر دریافت کوکیش غیر فعال باشه نمی تونه این رابط ساخته بشه در نتیه سیستم تشخیص نمی ده که کاربر تازه ریجستری شده و از کش ها چکش می کنه به همین خاطر هم بعد از انقضای کش که کش جدید ساخته می شه مشکلش برطرف می شه

ممنون ایمان جان ولی هنوز این تایپیک رو جواب بنده را ندادید می تونید چک کنید

http://forum.wp-parsi.com/topic/7778-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7/page__st__10

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری