رفتن به مطلب

مشکل با قالب wpSoccerMag

ali_3001

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالب wpSoccerMag رو که یک قالب فوتبالی برای وردپرس است رو از اینجا دانلود کردم

بعد از نصب و فعال سازی با خطای زیر در بخش مدیریت مواجه میشم

136825369848981.jpg

این خطا به صورتی است که حتی بعد از پاک کردن قالب از هاست بر روی دیگر قالبها نیز تاثیر می گذارد

گرچه خطا فقط در بخش مدیریت دیده میشود و در خود سایت به حالت معمولی چیزی نشان نمیدهد

ولی یک نکته من این قالب را بروی یک سایت دیگر که نصب کردم بی هیچ مشکلی فعال می شود و حتی روی لوکال نیز بدون مشکل اجرا می شود

لطفا در صورت امکان کمکم کنید

با تشکر

101.bmp

لینک به ارسال

خطا از افزونه هاست (ظاهرا) افزونه ها را غیر فعال کنید و تست بگیرید و در صورت برطرف شدن ارور یکی یکی فعال کنید تا افزونه مشکل دار رو پیدا کنید

ببخحشید

فایل frunctions.php را از قالب کپی کنید اینجا

و نام پوشه قالب رو هم با حروف کوچک اصلاح کنید

لینک به ارسال

سلام

این سایت تازه راه اندازی شده و اولین چیزی که بعد از نصب خود وردرس انجام شده نصب همین قالب بوده

ضمنا در هاست دیگر هم که تست کردم بهمین ترتیب عمل کردم

یعنی اول وردپرس رو نصب کردم و بلافاصله بعد از آن از بخش افزودن پوسته در بخش مدیریت قالب رو نصب کردم که مشکل بوجود اومد

یعنی هیچ افزونه فعالی در سایت وجود نداره حتی من افزونه های پیش فرض که همراه با هسته است رو فعال نکردم

در مورد تغییر نام هم باید بگم تست کردم مشکل حل نشد و ضمنا همانطور که کفتم در هاست دیگر با همین نام هیچ خطایی نشون نمیده

در مورد فایل فاکشن هم خدمت شما

functions.php

functions.php

لینک به ارسال

این قالب رایگان نیست

یا اگر هست طراحش عادذی نیست فایل فانکشنز کد شده و من نمی تونم کمکی بکنم

سلام

این سایت تازه راه اندازی شده و اولین چیزی که بعد از نصب خود وردرس انجام شده نصب همین قالب بوده

ضمنا در هاست دیگر هم که تست کردم بهمین ترتیب عمل کردم

یعنی اول وردپرس رو نصب کردم و بلافاصله بعد از آن از بخش افزودن پوسته در بخش مدیریت قالب رو نصب کردم که مشکل بوجود اومد

یعنی هیچ افزونه فعالی در سایت وجود نداره حتی من افزونه های پیش فرض که همراه با هسته است رو فعال نکردم

در مورد تغییر نام هم باید بگم تست کردم مشکل حل نشد و ضمنا همانطور که کفتم در هاست دیگر با همین نام هیچ خطایی نشون نمیده

در مورد فایل فاکشن هم خدمت شما

در مورد افزونه ها عذرخواهی کردم اشتباه از من

استفاده از نام بزرگ روی سرورهای مختلف خروجی های مختلف می ده و قانونا نباید در نام فایل ها از حروف بزرگ و فاصله استفاده بشه ولی این قضیه به ارور فعلیتون مرتبط نیست برای جلوگیری از مشکلات آتی گفتم و در مورد فانکشنز هم که گفتم متاسفانه این فایل کد شده است که غیر معمول ترین کار روی یک قالب رایگانه

لینک به ارسال

تا نشه فایل فانکشنز رو خوند نمی شه کاری کرد و من هم متاسفانه امکان انکد کردن ندارم

منتظر باشید اگر کسی از دوستان امکانش رو داشت انکدش کنه من ارور رو براتون چک می کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...