رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ببخشید موضوع مشابه ایجاد کردم !

خواستم تو تاپیک دیگه ا که در همین مورد بود بنویشم گفتم باز قاطی پاتی میشه و...

منم یه مشکلی پبدا کردم در الکسا : چن وقتیه همینجور رتبه سایتم داره میاد پایین ! ولی بازدید هم داره بیشتر میشه

یه چیز دیگه ای هم که هس اینه که من مطالبی رو که 1 سال پیش گذاشتم تو گوگل میاد ولی اونایی رو که هفته پیش گذاشتم نه !

رتبه الکسام از 500 به 800 (هزار)افت کرده و هر روز هم داره بد تر میشه ...

پیج رنک 1 , لینک بک : بیش از 100 , آپدیت روزانه ( بیش از یه مطلب در روز ) , کپی هم ابدا !!!

گوگل آنالیز هم کدش رو گم کردم متاسفانه ممکنه از اون باشه :P ؟

البته گوگل تو دو سه ماه گذشته (از وقتی افزونه آماره رو نصب کردم :wub: ) حدودا 5 هزار تا بازدید برام فرستاده ولی ...

(دیروز تقریبا 40 تا ) قبلا خیلی بازدیدکننده داشتیم .... هـــــــــــــی یادش بخیر هرسال دریغ از پارسال

---

با سپاس پیشاپیش از کمک شما

لینک به ارسال

الکسا دقیقا مطابق آی‌پی ورودی به سایت شما تغییر میکنه ، با گوگل آنالیز آمار بازدیدتون رو بررسی کنید اگر آمارتون در حال افزایش هست ، و این آمار مداوم باشه منتظر باشید رتبه‌ی الکساتون هم بهتر میشه .. اگر افت کرده شک نکنید آمار بازدیدتون کمتر از قبل شده ..

پ.ن : تنها آمار گوگل آنالیز ملاک باشه ..

لینک به ارسال

میشه یه راهنمایی کنین این کد گوگل آنالیز رو از کجا(میدونم از گوگل آنالیز (اونقدم مبتدی نیستم، قبلا گرفتم یه بار )از کجاش؟) میتونم بگیرم چون ....... من معمولا کار نمیکنه اگه هم کار کنه یکی دو دقیقه فعاله و بعدش هم قط میشه ... تا بیام دنبالش بگردم قط شده و... (وضعیت گوگل رو هم میدونید امروزا...)اگه بگید ممنون میشم ! البته آمارگیرم هم مورد اعتماده از مدیران همین انجمن ساختتش (نیاز به اسم نیس دیگه ...) ;)

ببخشید گنگ صحبت کردم! :ph34r:

لینک به ارسال

برای هر سایت گوگل ID در نظر میگیره

بعد از انتخاب سایت در پنل وارد سربرگ Tracking Info شوید

https://support.google.com/analytics/answer/1008080?hl=en

https://support.google.com/analytics/answer/1032385?hl=en

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...