رفتن به مطلب

چگونه با کلمات کلیدی مشخصی به صفحه اول موتور های جستجو برویم

سعید شعبانی

پست های پیشنهاد شده

دوستان لطفا روش های صحیح رفتن به صفحه اول نتایج موتور های جستجو برای کلمات کلیدی مشخ را توضیح دهید. و اگر هم مقالات خوب (انگلیسی و فارسی) می شناسید لطفا لینک دهید.

لینک به ارسال

خوب مشخصا باید ورودی از اون کلمه داشته باشید هر چه بیشتر شما در اون کلمه بیشتر به صدر نزدیک میشید

اگر هم با جستجو و زدن روی اون کلمه بیشتر سایتتون باز بشه بازهم به صدر نزدییک تر میشید مهم این هست که چطور کاربران با کلمه موردنظر به سایت شما بیان و اینکه این ورود کم نشه

لینک به ارسال

خوب مشخصا باید ورودی از اون کلمه داشته باشید

خوب من می خواهم روش اینکه چجوری در یک یا چند کلمه مورد نظر به صفحه اول رسید را بدونم.

اگر هم با جستجو و زدن روی اون کلمه بیشتر سایتتون باز بشه بازهم به صدر نزدییک تر میشید مهم این هست که چطور کاربران با کلمه موردنظر به سایت شما بیان و اینکه این ورود کم نشه

مثلا اگر کلمه ای در پست ها کم استفاده شود یا اصلا استفاده نشود چجوری می شه یا اون کلمه بالا اومد؟

لینک به ارسال

با کلمه بالا اومدن دو تا راه داره یکیش اینه که شما به صورت تمام وقت روی یک کلمه و تمام جوانب و امکاناتش کارکنی مثلا موتور سیکلت

مقاله بنویسی ازش

مصاحبه کنی با موتور سازان

از تمام منسابقاتش گزارش مصور بگذاری

در تمام پست ها در موردش مطلب ارائه بدی هر مطلب به روز خوبی رو همزمان با بزرگترین سایتهای دنیا با رعایت اصول کپی رایت باز نشر بدی

ارتباطت رو با سایتهای مشابه خارجی اینقدر ببری بالا که اونها هم از تو باز نشر بگیرند و برات نظر بنویسند

آخرین تغییرات قیمت رو همیشه همزمان با سابتهای خبری بری بالا و تبلیغات و ads های سایتت در رابطه با موتور باشه

یعنی کسی جز برای موتور سگیلت وارد نشه و اینقدر در این زمینه مطالب متنوع داشته باشی که وقتی اومد تو موندگار شه

تا بعد از نمدتی رشدت صعودی بشه

راه دومش هم اینه تلاش کنی سر گوگل یه جوری کلاه بگذاری که ظاهرا برای دراز مدت کسی تا حالا موفق نشده

لینک به ارسال

پس اینجا نقش کلمات کلیدی یا دسته بندی های سایت چی میشه یعنی این ها اصلا نقشی در موتورهای جستجو ندارند؟

لینک به ارسال

پس اینجا نقش کلمات کلیدی یا دسته بندی های سایت چی میشه یعنی این ها اصلا نقشی در موتورهای جستجو ندارند؟

سلام

معلومه که نقش دارند.

مثلا در مثال استاد فخار: با نوشتن مطلب در مورد موتورسیکلت شما کلمه کلیدیتون موتور سیکلت میشه و عنوان سایت رو هم باید به موتور سیکلت/... تغییر بدید.

علاوه بر این شما برای افزایش ورودی برای یک کلمه باید حرف و عنوان جدید و جالبی هم برای زدن داشته باشید.

از همه مهمتر این که دوستانی رو که در حال فعالیت در زمینه مشابه هستند بشناسید و از کار اونها الگو بگیرید.

لینک به ارسال

سلام

معلومه که نقش دارند.

مثلا در مثال استاد فخار: با نوشتن مطلب در مورد موتورسیکلت شما کلمه کلیدیتون موتور سیکلت میشه و عنوان سایت رو هم باید به موتور سیکلت/... تغییر بدید.

بگذارید یک جور دیگه بگم

فکر کنید من داخل سایت مطالب علمی منتشر می کنم ولی بجز در توضیحات سایت دیگه جایی از کلمه علم یا علمی استفاده نکردم. در پست ها هم شاید بعضی مواقع که مطلب طلب کنه از این کلمه استفاده می کنم. با این حال کلمه علم خیلی کم درون سایت من استفاده می شه ولی من مطالب علمی منتشر می کنم و افرادی هم که به دنبال چنین مطالبی هستند با این کلمه جستجو را شروع می کنند. حالا چجوری من می تونم توی مثلا همین کلمه رتبه سایتم را بالا بیارم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز یکی از روش های اثر گذار و البته اسپم وار ؛ استفاده از بک لینک هست.

گرفتن بک لینک از سایت های مرتبط مفیده ولی اگه اسپم وار گرفته بشه ، سایت شما هم سایت اسپم شناخته میشه.

لینک به ارسال

دوست عزیز یکی از روش های اثر گذار و البته اسپم وار ؛ استفاده از بک لینک هست.

گرفتن بک لینک از سایت های مرتبط مفیده ولی اگه اسپم وار گرفته بشه ، سایت شما هم سایت اسپم شناخته میشه.

دوستان این را هم بگم که من اصلا نمی خواهم از روش های غیر قانونی این کار را انجام بدم.

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

دوستان این را هم بگم که من اصلا نمی خواهم از روش های غیر قانونی این کار را انجام بدم.

1- مطلب دست اول و تازه ( غیر کپی )

2 - رعایت کردن نکات کد نویسی و رفع خطاها

3 - استفاده از سرویس های گوگل

4 - به طور مرتب و منظم به روز کردن سایت ( اگه روزی 1 مطلب میزاری ساعتش مشخص باشه مثلن ساعت 2 بعد از ظهر مطلب رو بزاری و .... )

5 - استفاده نکردن تگ زیاد

6 - نگه داشتن کاربر تو سایت مثل با دیدگاه ها یا در دسترس گذاشتن لینک مطالب دیگت که کاربر رو تو سایت نگه داره

7 - تبلیغات کم یا نهایتش کم حجم و اینکه صفحات سایتت رو کم حجم کنی

و یه سری چیزای دیگه که اگر رعایت کنی 99% موفق میشی

البته نکته ای که آقا ایمان هم گفتن خیلی مهمه که اگر سایتت تخصصی هست فقط در مورد اون مطلب بزاری نه مثل این سایت های تفریحی از همه چی پست بزاری !!!

لینک به ارسال

1- مطلب دست اول و تازه ( غیر کپی )

2 - رعایت کردن نکات کد نویسی و رفع خطاها

3 - استفاده از سرویس های گوگل

4 - به طور مرتب و منظم به روز کردن سایت ( اگه روزی 1 مطلب میزاری ساعتش مشخص باشه مثلن ساعت 2 بعد از ظهر مطلب رو بزاری و .... )

5 - استفاده نکردن تگ زیاد

6 - نگه داشتن کاربر تو سایت مثل با دیدگاه ها یا در دسترس گذاشتن لینک مطالب دیگت که کاربر رو تو سایت نگه داره

7 - تبلیغات کم یا نهایتش کم حجم و اینکه صفحات سایتت رو کم حجم کنی

و یه سری چیزای دیگه که اگر رعایت کنی 99% موفق میشی

البته نکته ای که آقا ایمان هم گفتن خیلی مهمه که اگر سایتت تخصصی هست فقط در مورد اون مطلب بزاری نه مثل این سایت های تفریحی از همه چی پست بزاری !!!

من سعی کردم تمام این موارد را رعایت کنم ولی مشکل اینجاست که در کلمات کلیدی پر جستجویی سایتم بالا نمیاد. می خواهم بدونم که چجوری باید در کلمات کلیدی مشخصی سایت را بالا بیارم

لینک به ارسال

از واژه ای که میخواین در اکثر پستها استفاده کنید

با همان واژه لینک بدهید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

با کلمه بالا اومدن دو تا راه داره یکیش اینه که شما به صورت تمام وقت روی یک کلمه و تمام جوانب و امکاناتش کارکنی مثلا موتور سیکلت

مقاله بنویسی ازش

مصاحبه کنی با موتور سازان

از تمام منسابقاتش گزارش مصور بگذاری

در تمام پست ها در موردش مطلب ارائه بدی هر مطلب به روز خوبی رو همزمان با بزرگترین سایتهای دنیا با رعایت اصول کپی رایت باز نشر بدی

ارتباطت رو با سایتهای مشابه خارجی اینقدر ببری بالا که اونها هم از تو باز نشر بگیرند و برات نظر بنویسند

آخرین تغییرات قیمت رو همیشه همزمان با سابتهای خبری بری بالا و تبلیغات و ads های سایتت در رابطه با موتور باشه

یعنی کسی جز برای موتور سگیلت وارد نشه و اینقدر در این زمینه مطالب متنوع داشته باشی که وقتی اومد تو موندگار شه

تا بعد از نمدتی رشدت صعودی بشه

راه دومش هم اینه تلاش کنی سر گوگل یه جوری کلاه بگذاری که ظاهرا برای دراز مدت کسی تا حالا موفق نشده

تکرار بیش اندازه کلمه کلیدی هم اثر عکس داره که وب سایت سقوط می کنه

لینک به ارسال

سلام

یک نکته خیلی مهم اینکه الگوریتم های گوگل انسان نیستن و شعور ندارند پس کوچیک ترین اشتباه بخشیده نمی شه باید همه چیز از نظر گوگل نرمال باشه زیاده روی تو هیچ چیزی نباید باشه .

1- تبلیغات منظم تو شبکه های اجتماعی

2- مقالات باید هر هفته حداقل 1 دونه داشته باشی و بعد از اون رو Share کنی در شبکه اجتماعی مثل فیس بوک . توییتر .و ......

:)

لینک به ارسال

دوست عزیز اول اینکه تاپیک قدیمیه و از زیر خاک کشیدید بیرون .

دوم اینکه کی گفته شعور ندارن ؟؟ ربات های گوگل فقط بخشی از کارن بخشی دیگش یک تیم چندین هزار نفره هستند بعد هم اینکه با این جور کار ها فقط کار گوگل رو راحت میکنیم وگرنه چه این کار ها رو انجام بدیم چه ندیم گوگل خودش برامون انجام میده چون ما واسه گوگل ارزش داریم نه گوگل واسه ما ! با هر مطلبی که ارسال میکنید چندین هزار دلار میره تو جیب گوگل چون موتورش گسترده تر میشه . در اخر هم به عنوان پاداش یه رنک به سایت میده .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...