• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
اشکان

نمایش مطالب سایت به چند صورت متفاوت

16 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان.

من میخواستم که در وبسایتم یه کاری کنم که با کلیک روی گزینه محبوبترین ها و جدیدترین ها و نمایش تصادفی و ... در صفحه اصلی index نمایش پست های سایت به صورت (جدیدترین ها ، محبوب ترین ها از نظر امتیاز یا تصادفی) بشن.

آیا با شرط امکان پذیره؟

Untitled2.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. افزونه Popular posts برای مجبوب ترین ها که تنظیمات هم داره...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب درست من خودم میدونم.

اما اینو نمیدونم که چجور میشه طوری لستفاده کرده که در صفحه اصلی وقتی روش کلیک کردی به جای پست های جدید پست های محبوب رو نشون بده و بلعکس.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما با استفاده از تب جی کوئری تبهاتون رو ایجاد کنید سپس داخل هر کدوم کوئری دلخواهتون رو قرار بدید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخرین مطالب که کوئری معمولی هست

در انجمن جستجو کنید

محبوبترین؟ بر چه اساسی؟

پربازدیدترین

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محبوبترین بر اساس امتیاز + توسط wp-postrating

توسط خاصیت Most Rated

ویرایش شده در توسط ashkanreal
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس از روش پیشفرض با meta_query نمیشه به نتیجه رسید

با sql میتوانید

http://wordpress.org/support/topic/help-custom-sql-query-how-to-order-by-two-fields?replies=18

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان میخوام که توی صفحه ایندکس پربازدیدترین تصاویر رو به جای جدیدترین پست ها نمایش بدم توسط افزونه post view لطفا کمک کنید.

دوستان زحمت کشیدن کد هایی گذاشتن اما من هر کاری کردم جواب نداد.اگه میشه شما درست کنید که مثل ایندکس قابلیت بند انگشتی رو هم داشته باشه مثل کدی که زیر گذاشتم.

اینم کد ایندکس سایتم:

<?php if(have_posts()) : ?> <?php while(have_posts()) : the_post(); ?>
<a title="<?php the_title(); ?>" href="<?php the_permalink(); ?>">
<?php the_post_thumbnail(array(290,185),array(alt=>get_the_title(),title=>get_the_title())); ?>
</a>
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی میشه توسط قالب هایی که توی پوسته میزاریم واسه انتخاب برای برگه برپازدیدترین ها رو نشون داد؟

مثل افزونه private message

البته با توجه به کدی که بالا گذاشتم.

برای پر امتیاز ترین ها هم توسط افزونه wp postrating و توسط کد زیر:

<?php if (function_exists('get_highest_rated')): ?>
<ul>
<?php get_highest_rated(); ?>
</ul>
<?php endif; ?>

چجوری میتونم توی کد زیر قرارش بدم؟

<?php the_post_thumbnail(array(290,185),array(alt=>get_the_title(),title=>get_the_title())); ?>
</a>
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون کد خودش حلقه رو داره اگر منظورتون نمایش عکس پسته باید در فانکشنش کد دوم رو قرار بدید

اجازه بدید و کمی صبور باشید کدهای افزونه را بررسی کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در قسمت اول اگه کدی که بشه پست های بیشترین بازدید شده رو نشون بده رو میخوام البته با تصویر بند انگشتی.

و در قسمت دوم که کد رو گذاشتم میخوام پر امتیاز ترین نوشته ها رو نشون بده با تصویر بند انگشتی.

ترجیحا تصویر بند انگشتی همون لینکی باشه که در پست اصلی (index)قرار داره.

خیلی ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در لینک زیر آدرس سایت خودتون رو قرار بدید

می تونید این لینک رو از طریق فهرست ها هم ایجاد کنید یا مسقیما در قالب بکار ببرید

<a href="http://yoursite.com/?r_sortby=highest_rated&r_orderby=desc">محبوب ترین مطالب</a>

این هم کوئریشه

<?php query_posts($query_string.'&r_sortby=highest_rated&r_orderby=desc') ?>
</a>
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستتون درد نکنه.

فقط این که اون کوئری رو کجا باید بزارم؟

یعنی با این میشه پست جدید رو نشون بده و وقتی کلیک شد روی لینک بر اساس امتیاز قرار بده؟

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیزی که می خواهید رو بصورت عادی لینکی که دادم در قالب وبلاگ خودتون نمایش می ده و احتیاج به کاری دیگه نداره ولی اگر نخواستید درقالب عادی سایت نمایش بدید می تونید یک صفحه بسازید با کپی کدهای صفحه page.php قالب و در ابتدای آن بنویسید

<?php
/*
* Template Name: rating
*/

?>

و کد

<?php query_posts($query_string.'&r_sortby=highest_rated&r_orderby=desc') ?>

را قبل از

و کد

<?php wp_reset_query(); ?>

بعد از

<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

اضافه و به نامی مثل rating.php در پوشه قالب ذخیره کنید بعد از طریق پیشخوان > برگه ها> ایجاد برگه یک برگه تازه بسازید و قالب rating را برایش انتخاب کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون آقا ایمان.

فقط یه خواهش دیگه و تمام.

میتونید بیشترین بازدید هم مثل همین کدش رو برام بزارید؟

از افزونه Postview استفاده میکنم.بازم ممنون از کمکتون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون خودم پیدا کردم.

http://yoursite.com/?v_sortby=views&v_orderby=desc`

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط poruamohammady
      سلام دوستان من یه مدت هست افزونه هایی که نصب می کنم ورد پرس بهم این اخطار هار رو میده کسی میتونه کمک کنه برای مثال تازگی ها افزونهwp-super cacheرو که نصب کردم این اومد قبلا هم چیزای دیگه بود مرسی اگر راهنمایی کنید

• توسط mehran-b
      با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران انجمن وردپرس پارسی

امروز یک کدی براتون قرار میدم که با استفاده از این کد میتونید به تمامی پست های یه دسته خاص از وب سایتتون متای robots با مقدار noindex,follow اضافه کنید.

در صورت نصب بودن افزونه سئو وردپرس
      add_filter('wpseo_robots', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast($content) { if(is_single() && in_category(777)) { return "noindex,follow"; } return $content; } در صورت نصب نبودن افزونه سئو وردپرس
      add_action('wp_head', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex() { if(is_single() && in_category(777)) { $output = '<meta name="robots" content="noindex,follow" />' . "\n"; } echo $output; }  
      توجه1: کدهای بالا رو باید در فایل functions.php قالب سایتتون و زیر اولین
      <?php قرار بدید.
      توجه2: به جای عدد 777 در کد باید آیدی دسته ای رو قرار بدید که قراره پست هاش noindex,follow بشن.

موفق باشید
    • توسط mbonjakhi
      باسلام
      سوالی از خدمتتون داشتم.
      میشه من یه دامنه .ir خریداری کنم و کد های یک سایت خاص رو کلا کپی کنم و تو دامنه خودم بکار ببرم؟
      یعنی اینکه دیگه نیازی به طراحی سایت نداشته باشه و به راحتی سایتم ساخته بشه؟
      اگه امکانش هست واسم یه مقدار توضیح بدید باید چیکار  کنم.
      ممنون
    • توسط behnam_buss
      سلام
      بخش دسته بندی محصولات در ووکامرس من غیرفعال شده و دسته بندی هایی که قبلا انجام داده بودم رو نمی تونم ببینم و ویرایش کنم و یا حتی وقتی یه دسته بندی جدید هم می سازم نمایش داده نمیشه.
      هر محصول هم که اضافه می کنم و جایی که باید محصول رو تو دسته بندی خودش قرار بدم بازم دسته بندی رو تو قسمت ویرایش خود محصول نمی بینم و نمی تونم تو دسته ی خاص خودش قرار بدم.
      ضمنا همین مشکل برای بخش فهرست های سایتم هم بوجود اومده و فهرست ها رو نمی بینم و کلا بخش فهرست های وردپرسم غیرفعال شده و نمی تونم فهرست جدید بسازم.
      نکته ای که هست اینه که فهرست ها و دسته بندی های قبلی که ساخته بودم تو خود سایت که داره نمایش داده میشه درسته و تو بخش مدیریت وردپرس این مشکلات وجود داره!!!
    • توسط iHooMan
      درود و وقت بخیر 

من  توی پروژه ای لازم دارم از فرم وب سایت مبدا وارد یه وب سایت دیگه بشم .
      که دو حالت داره یکی یوزر معمولی - یکی همکار 
      واسه یوزر معمولی فقط کپچا میخواد سایت مقصد  واسه همکار یوزر و پسورد و کپچا 
      من میخوام با یه فرم تو وب سایت خودمون اطلاعات بگیرم پاس بدم توی اون وبسایت نمیخوام اون اطلاعات تو وبسایت مقصد پر بشه ( لوگین توی وب سایت ما انجام بشه بعد به صفحه لوگین شده اونور پاس بده )
      از چی استفاده کنم ajax یا ... ? 
      روند کاریش تو وردپرس کسی میتونه توضیح بده ؟
      پینوشت : وب سایت مقصد از md5.js واسه اینکرپشن دیتا استفاده میکنه . 

سپاس