themefarsi

لینک مستقیم به تصاویر بزرگ

21 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی...

بنده می خوام یه برگه نمونه کارها طراحی کنم با استایل خاصی مثل گالری فیسبوک که وقتی روی هر تصویر کلیک می کنیم بصورت لایت باکس باز شه تصویر بزرگ و کنارش هم کامنت های فیسبوک رو نشون بدم ...

پیشنهاد اساتید چیه ؟

و اینکه کدی که باید بذاریم توی لایت باکس واسه نمایش تصویر بزرگ که با کلیک روی تصویر شاخص اونو نشون بده چیه ؟!!

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید این رو اختصاصی بنویسید

کار لایت باکس که با lightbox و fancybox انجام میشه بعد هم باید توی اونها تصاویر رو نمایش بدید و با افزونه یا کد اتصال به فیسبوک بخش دیدگاه ها رو لود کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون آره قسمت لایت باکس و اینا که حلله مشکلی ندارم ... اما همینه لود کامنت های فیسبوک رو مشکل دارم ... چیزی سراغ دارید واسه اینکار که قبلاً استفاده کرده باشید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر اما هم کدش هست و هم افزونه

کدوم مورد رو میخوان استفاده کنید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تا اینجا که لیست مطالب رو بصورت تصویر شاخص نشون میدم مشکلی ندارم، اما نمی دونم چه کدی رو باید بذارم واسه تصویری که روش کلیک میشه اندازه بزرگشو نشون بدم این حل شه حالا میشه یجوری کامنت های وردپرس رو توی لایت باکس جا داد.

ضمناً یک پلاگین مخصوص همین کار پیدا کردم که هم لایت باکس باز میشه هم کامنت های فیسبوک رو میاره کنارش اما محدودیت داره و باید خرید امکان تنظیماتش رو ... آیا میشه دستکاریش کرد یا خیر ؟! اگه میشه که بدم اینجا یه دستی به سر رو روش بکشید ;):P:D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اگه منظورتون اینه که محدودیت پلاگین برداشته شه که متاسفانه طبق قوانین انجمن این کار ممکن نیست.

پلاگین دیگه ای پیدا کنید یا نسخه ی کاملش رو خریداری کنید.

موفق باشید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لایت باکس گالری که فراوون هست، اما اینی که می خوام نیست ... :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای عکس:

http://wordpress.org/extend/plugins/jquery-lightbox-for-native-galleries/

این افزونه روی گالریهای پیش فرض وردپرس کار میکنه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای عکس:

http://wordpress.org/extend/plugins/jquery-lightbox-for-native-galleries/

این افزونه روی گالریهای پیش فرض وردپرس کار میکنه

ممنون :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام مجدد خدمت دوستان :

بنده برای نمایش تصاویر شاخص با اندازه های متفاوت توی فانکشن اندازه های دلخواهمو تعریف کردم و از کد زیر استفاده می کنم ...

<?php the_post_thumbnail('single', array('class' => 'postimg')); ?>

این بدون مشکل کار میکنه و تصویر مورد نظرم رو با اون اندازه که می خوامو لود می کنه برام، اما یه مشکلی دارم، می خوام همین تصویر رو در اندازه بزرگ لایت باکس کنم ، آیا این کد درست هست برای اینکار ؟

با فرض اینکه استایل و اسکریپت های لایت باکس مورد نظر رو در هدر جایگزین کرده باشم ...

<a rel="lightbox" href="<?php the_post_thumbnail('large', array('class' => 'postimg')); ?>" > <?php the_post_thumbnail('single', array('class' => 'postimg')); ?> </a>

ویرایش شده در توسط themefarsi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله، اگه درست کار کنه که مشکلی نداره!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله کد رو می دونم درسته اما کار نمی کنه متأسفانه :(

shot.jpg:(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمناً وقتی لایت باکس رو بعد از آدرس قرار میدم تموم کد رو اون بالا نشون میده :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل از تکه اول کد هست ... کدی که در href می گذارم تا تصویر بزرگ رو لود کنه برام ... جایگزینی داره ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم کد باعث این حالت میشه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم کد باعث این حالت میشه؟

این کد ...

<?php the_post_thumbnail('large', array('class' => 'postimg')); ?>

الان مشکلم با لایت باکس حل شده اگر ادرس مستقیم تصویری رو بدم بدون مشکل نشون میده، اما وقتی می خوام تصویر بزرگ از یک عکس دیگه رو نشون بدم توی لایت باکس و از این کد برای لود تصویر استفاده می کنم

<?php the_post_thumbnail('large', array('class' => 'postimg')); ?>

کد رو هم توی کار نشون میده :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در ابتدای صفحه هست

کد functions را بررسی کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در ابتدای صفحه هست

کد functions را بررسی کنید

خوب کد فانکشن چی باید داشته باشه یا نداشته باشه ؟! از چه قسمتی می تونه باشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول همه کدها ببینید ای بخش اضافه وجود داره؟

تغییر پوسته بدید حذف میشه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد رو اینطوری تغییر دادم درست شد ... مشکل حل شد :)

<?php
if ( has_post_thumbnail()) {
$large_image_url = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id(), 'large');
echo '<a class="fancybox-effects-b" href="' . $large_image_url[0] . '" title="' . the_title_attribute('echo=0') . '" >';
the_post_thumbnail('single');
echo '</a>';
}
?>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط nnmmss
      با سلام

من اصلا وردپرس بلد نيستم ولي مجبورم كه سايتي را نگهداري كنم. در اين سايت وقتي وارد بعضي صفحات ميشوم عبارت "دسته" به انتهاي عنوان اضافه شده.  اين صفحات بعنوان "دسته" در فهرست انتخاب شده اند. مثلا
      من در منو مورد 
      آرشيو   
      را دارم كه زير مجموعه آن 
      آرشيو سال 97
      آرشيو سال 96
      آرشيو سال 95
      هست.

من "آرشيو" بعنوان برگه انتخاب شده و آرشيو سال 97 - 96 - 95 به صورت دسته انتخاب شده است. وقتي من روي هر كدام از آرشيو سال 97 يا 96 يا ..... ميروم عنوان صفحه به صورت زير است
      آرشیو سال 97دسته
      اين عبارت دسته از كجا ميايد؟ و من چگونه ميتوانم آنرا حذف كنم؟
      با تشكر
    • توسط amirmehdi950
      سلام روزتون بخیر
      من میخوام از افزونه ultimate member private message استفاده کنم اما یه چیزی کم داره.
      میخوام دکمه پیوست هم داشته باشه.
      (این افزونه همونطوری که از اسمش پیداست برای ارسال پیام خصوصی بین کاربرا ساخته شده، افزونه private message به تنهایی کار نمیکنه و باید ultimate member هم نصب باشه که افزونه بسیار خوبیه.)
      حالا من سوالی که دارم اینه که چطوری میشه این دکمه رو هم به قسمت چت اضافه کرد و از کجا باید کدهاشو ویرایش کرد
      این هم تصویر افزونه ( محل جایگذاریش میخوام کنار بخش emoji باشه)

ممنونم
    • توسط amirmehdi950
      سلام دوستان اگه جوابم رو بدید ممنون میشم.
      من یک افزونه ای میخوام (مثل مناقصه) که افراد بتونن با ثبت نام در سایت، پروژه شون رو ثبت و افراد دیگه بتونن روی اون پیشنهاد قیمت بدن و درصورت تایید ثبت کننده پروژه، پروژه خودکار تایید و شروع بشه و مجری بتونه با تعیین حق دستمزد پولش رو قبل از دریافت فایل توسط ثبت کننده پروژه ، دریافت کنه.
      منتها زمانی که ثبت کننده پول رو پرداخت میکنه خودکار یه درصدی کم شه(حق سایت) و بقیش به حساب مجری (حساب اعتباریش که تو سایته) ریخته بشه.
      مشابه این کار در چند سایت هست که میتونید مشاهده کنید:
      http://typeiran.com/
      http://tarahiran.com/
      https://parscoders.com
      این هم یک نمونه از چیزی که میگم: https://parscoders.com/project/54921/درخواست-قالب-آماده-وردپرس-برای-ثبت-سفارش-انجام-پروژه البته منظور چیزی که ثبت کردن ، تحت عنوان قالب وردپرس... نیست، منظورم نحوه عملکرد سایت هست.
    • توسط mohsen_sj
      سلام دوستان
      برای یک سایت چند منظوره که هم به عنوان دایرکتوری باشه و هم فروشگاهی که امکان چند فروشگاهی رو بتونه ساپورت کنه چه قالب یا افزونه ای پیشنهاد میکنید؟