رفتن به مطلب

لینک مستقیم به تصاویر بزرگ

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی...

بنده می خوام یه برگه نمونه کارها طراحی کنم با استایل خاصی مثل گالری فیسبوک که وقتی روی هر تصویر کلیک می کنیم بصورت لایت باکس باز شه تصویر بزرگ و کنارش هم کامنت های فیسبوک رو نشون بدم ...

پیشنهاد اساتید چیه ؟

و اینکه کدی که باید بذاریم توی لایت باکس واسه نمایش تصویر بزرگ که با کلیک روی تصویر شاخص اونو نشون بده چیه ؟!!

با تشکر

لینک به ارسال

باید این رو اختصاصی بنویسید

کار لایت باکس که با lightbox و fancybox انجام میشه بعد هم باید توی اونها تصاویر رو نمایش بدید و با افزونه یا کد اتصال به فیسبوک بخش دیدگاه ها رو لود کنید

لینک به ارسال

ممنون آره قسمت لایت باکس و اینا که حلله مشکلی ندارم ... اما همینه لود کامنت های فیسبوک رو مشکل دارم ... چیزی سراغ دارید واسه اینکار که قبلاً استفاده کرده باشید ؟

لینک به ارسال

خیر اما هم کدش هست و هم افزونه

کدوم مورد رو میخوان استفاده کنید؟

لینک به ارسال

من تا اینجا که لیست مطالب رو بصورت تصویر شاخص نشون میدم مشکلی ندارم، اما نمی دونم چه کدی رو باید بذارم واسه تصویری که روش کلیک میشه اندازه بزرگشو نشون بدم این حل شه حالا میشه یجوری کامنت های وردپرس رو توی لایت باکس جا داد.

ضمناً یک پلاگین مخصوص همین کار پیدا کردم که هم لایت باکس باز میشه هم کامنت های فیسبوک رو میاره کنارش اما محدودیت داره و باید خرید امکان تنظیماتش رو ... آیا میشه دستکاریش کرد یا خیر ؟! اگه میشه که بدم اینجا یه دستی به سر رو روش بکشید ;):P:D

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه منظورتون اینه که محدودیت پلاگین برداشته شه که متاسفانه طبق قوانین انجمن این کار ممکن نیست.

پلاگین دیگه ای پیدا کنید یا نسخه ی کاملش رو خریداری کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

برای عکس:

http://wordpress.org/extend/plugins/jquery-lightbox-for-native-galleries/

این افزونه روی گالریهای پیش فرض وردپرس کار میکنه

لینک به ارسال

برای عکس:

http://wordpress.org/extend/plugins/jquery-lightbox-for-native-galleries/

این افزونه روی گالریهای پیش فرض وردپرس کار میکنه

ممنون :)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام مجدد خدمت دوستان :

بنده برای نمایش تصاویر شاخص با اندازه های متفاوت توی فانکشن اندازه های دلخواهمو تعریف کردم و از کد زیر استفاده می کنم ...

<?php the_post_thumbnail('single', array('class' => 'postimg')); ?>

این بدون مشکل کار میکنه و تصویر مورد نظرم رو با اون اندازه که می خوامو لود می کنه برام، اما یه مشکلی دارم، می خوام همین تصویر رو در اندازه بزرگ لایت باکس کنم ، آیا این کد درست هست برای اینکار ؟

با فرض اینکه استایل و اسکریپت های لایت باکس مورد نظر رو در هدر جایگزین کرده باشم ...

<a rel="lightbox" href="<?php the_post_thumbnail('large', array('class' => 'postimg')); ?>" > <?php the_post_thumbnail('single', array('class' => 'postimg')); ?> </a>

ویرایش شده توسط themefarsi
لینک به ارسال

ضمناً وقتی لایت باکس رو بعد از آدرس قرار میدم تموم کد رو اون بالا نشون میده :(

لینک به ارسال

مشکل از تکه اول کد هست ... کدی که در href می گذارم تا تصویر بزرگ رو لود کنه برام ... جایگزینی داره ؟!

لینک به ارسال

کدوم کد باعث این حالت میشه؟

این کد ...

<?php the_post_thumbnail('large', array('class' => 'postimg')); ?>

الان مشکلم با لایت باکس حل شده اگر ادرس مستقیم تصویری رو بدم بدون مشکل نشون میده، اما وقتی می خوام تصویر بزرگ از یک عکس دیگه رو نشون بدم توی لایت باکس و از این کد برای لود تصویر استفاده می کنم

<?php the_post_thumbnail('large', array('class' => 'postimg')); ?>

کد رو هم توی کار نشون میده :(

لینک به ارسال

اگر در ابتدای صفحه هست

کد functions را بررسی کنید

خوب کد فانکشن چی باید داشته باشه یا نداشته باشه ؟! از چه قسمتی می تونه باشه ؟

لینک به ارسال

اول همه کدها ببینید ای بخش اضافه وجود داره؟

تغییر پوسته بدید حذف میشه؟

لینک به ارسال

کد رو اینطوری تغییر دادم درست شد ... مشکل حل شد :)

<?php
if ( has_post_thumbnail()) {
$large_image_url = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id(), 'large');
echo '<a class="fancybox-effects-b" href="' . $large_image_url[0] . '" title="' . the_title_attribute('echo=0') . '" >';
the_post_thumbnail('single');
echo '</a>';
}
?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...