رفتن به مطلب

تعیین زمان لود

پست های پیشنهاد شده

آیا توی پی اچ پی (یا هر زبان دیگه ای) میشه شرطی گذاشت و کاری کرد که کد مشخصی بعد از زمان مشخصی لود بشه، مثلا کد گوگل پلاس بعد از 10 ثانیه لود شه و قبل از 10 ثانیه هیچ کدی خوانده نشود (نه اینکه لود صورت بگیره اما مخفی شه)

لینک به ارسال

سلام

باجی کوئری میشه همچین کاری کرد:

<script type="text/javascript">

// Check if the page has loaded completely
$(document).ready( function() {
setTimeout( function() {
$('#some_id').load('index.php');
}, 10000);
});
</script>

همون #some_id بعداز 10 ثانیه لود میشه

لینک به ارسال

ممنون ولی می خواستم داخل فوتر به کار ببرم و یه سری کدهای جاوا و ... که زیاد لازم نیستند و سنگین هستند مثلا بعد 20 ثانیه لود بشن، اینجوری امکانش هست؟

لینک به ارسال

سلام کدهای جاوا را می تونید داخل یک فانکشن بگذارید و با دستور onload بخوانید که بعد از لود باقی صفحه لود بشوند ولی باز مدت زمان خود را اشغال می کنند و رم سیستم را مشغول می سازند و بسته به میزان رمی که در موقع خرید هاست گرفتید یا صفحه سفید می شود تا لودشان تمام شود یا در حالت استندبای یا تایمر می ماند و یا کند می شود

لینک به ارسال

مشکلش فقط اینه که رم رو مشغول می کنه؟ آیا باعث سریعتر لود شدن صفحه توسط بازدید کننده میشه یا اونو هم کند می کنه و در کل نمیصرفه اینجور کاری کرد؟

لینک به ارسال

تغییری نمی کنه وقتی رم درگیر باشه موس به حالتتایمر در می آد و کار نمی کنه تا رم آزراد بشه

لینک به ارسال

برای لود بعد از رفتن موس روی اون قسمت چی؟ آیا کدی هست که مثلا بعد از رفتن موس روی قسمت گوگل پلاس کدهاش لود بشن، مخصوصا که کدهای گوگل پلاس از پورت ssl خونده میشن و سرعت رو پائین میارن (البته خود کد از کد گوگل پلاس و اینجور موارد سنگین تر نباشه :) )

لینک به ارسال

چه کدهایی از گوگل پلاس لود بشه؟

منظور باکس شرینگ هست؟

لینک به ارسال

منظورم همون کدهای جاوای گوگل پلاس هست، همون کد معروفی که خود سایت گوگل برا نمایش دکمه گوگل پلاس میده

لینک به ارسال

منظورم همون کدهای جاوای گوگل پلاس هست، همون کد معروفی که خود سایت گوگل برا نمایش دکمه گوگل پلاس میده

کد آخر این صفحه

http://stackoverflow.com/questions/753514/how-do-i-dynamically-load-google-analytics-javascript

زمانبندی

http://www.w3schools.com/js/js_timing.asp

لینک به ارسال

این افزونه هم در این زمینه مناسبه!

یا اینکه defer به کدهای جاوااسکریپت اضافه کنید که پس از لود صفحه لود بشند!

لینک به ارسال

این defer چیه و چجور باید به کدهای جاوا اضافه کنم?

هدفم اینه که سرعت لود بره بالا و کدهای جاوا مثل کد تولتیپ و کدهای گوگل پلاس و ... بعد از لود صفحه لود بشن

لینک به ارسال

خوب شما سعی کن بیشتر کدهای جاوا اسکریپت را در فوتر لود کنی ، یک نکته که باید بدونید این هستش که وقتی یک فایل جاوااسکریپت توسط مرورگر فارخونده میشه همزمان با آن هیچ فایل دیگر فراخونده نمیشه!

اگر اشتباه نکنم قبل از بستن تگ اسکریپت ;defer را اضافه کنید.

لینک به ارسال

معنای این defer چی هست دقیقا؟ یعنی این فایل بعد از تمامی کدها لود بشه؟ نحوه استفادش رو هم بی زحمت دقیق بگید

در مورد کدهای جاوا همین کار رو کردم و همه رو بردم فوتر اما باز هم اذیت می کنه و همزمان لود میشه، به همین خاطر بعضی کدهای جاوام رو حذف کردم، می خواستم کاری کنم که وقتی صفحه کامل لود شد و همه چی اومد اونوقت شروع به لود کنه تا بتونم کدهای جاوای زیادی استفاده کنم

و دغدغه پائین اومدن سرعت رو دیگه نداشته باشم

لینک به ارسال

بهترین حالت همینه که در فوتر لود بشن

استفاده از cdn هم میتونه کمک نه

لینک به ارسال

بهترین حالت همینه که در فوتر لود بشن

استفاده از cdn هم میتونه کمک نه

سی دی ان های رایگان هم فایده ای دارند؟ اصلا سی دی ان برای ما که فقط سایتمامون توی ایران کاربرد دارند سودی داره؟

لینک به ارسال

اگر سایت روی هاست ایرانی هست خیر cdn استفاده نکنید!

لینک به ارسال

سایتم روی سرور ایران نیست، منظورم این هست که کل بازدید کنندگان ما از ایران هستند و سی دی ان هم اینجور که من فهمیدم وقتی کاربرد داره که از سرتاسر جهان بازدید کننده داشته باشی که هر فرد از سروری که بهش نزدیکتر هست اطلاعات رو لود می کنه، پس ما که فقط بازدید کننده هامون از ایران هستند سودی داره؟

لینک به ارسال

نمیدونم طرف ایران چه سرورهایی ساپورت میشه اما میتونه کمک کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...