sadeght

مشکل سطح دسترسی و تنظیمات وردپرس شبکه

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت شما دوستان

سوالی داشتم

من می خواهم یک سری افزونه ها را برای مدیر اصلی شبکه یعنی وقتی به ادرس http://domain.com/wp-admin/network وافزونه ای را

نصب کردیم برای مدیر قابل نمایش و تنظیم باشد مثلا افزونه

Admin Menu Editor

را من فعال کردم ولی در محیط کاربران شبکه هم قابل نمایش و تنظیم است و نمی خواهم به این شکل باشد و فقط برای مدیر اصلی

قابل نمایش و هم چنین تنظیم باشد.

مورد بعد این که می خواهم بعضی از افزونه که مربوط به مدیر اصلی شبکه باشد در مدیریت شبکه اصلی قابل نمایش و همچنین قابل تنظیم باشد

و برای کاربران نمایش داده نشود.

ممنونم از شما...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ضمن مثل این عکس زیر برای فعال کردن افزونه در محیط مدیر اصلی ندارد و فقط فعال کردن در شبکه دارد

replugins72.jpg

ویرایش شده در توسط sadeght
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی از بزرگواران نیست پاسخی در این رابطه دهد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این افزونه رو چک کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/plugin-commander/

یک راه با کد هست که میتونید براساس آی دیدر یک بلاگ یا غیر یک بلاگ افزونه هارو غیرقابل دسترس کنید. مثلا غیرقابل دسترس کردن افزونه اکیسمت در بلاگ با آی دی 2 :

add_filter('site_option_active_sitewide_plugins', 'modify_sitewide_plugins');

function modify_sitewide_plugins($value) {
global $current_blog;

if( $current_blog->blog_id == 2 ) {
unset($value['akismet/akismet.php']);
}

return $value;
}

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنونم بزرگوار یک سوال دارم که می خواستم شما پاسخ بدید

وقتی ما وردپرس شبکه نصب می کنیم دو دسترسی هست یعنی مدیر اصلی شبکه و یکی این که مدیر اصلی شبکه هم که یک وبلاگ دارد

آیا هر افزونه ای نصب کنیم فقط برای این دو نمایش داده می شود مثل تنظیمات یک افزونه یا افزونه که از طریق شبکه اصلی نصب می کنیم

یا نه وقتی نصب می کنیم برای همه نمایش داده می شود.

----------------------------------

چون افزونه ای که نصب کردم محیط اصلی شبکه نصب کردم ولی اونجا نبود افزونه رفتم داخل وبلاگ مدیر شبکه اونجا بود.

می خواهم ببینم برای سایر وبلاگ ها نمایش داده می شود یا فقط برای وبلاگ مدیر شبکه هست؟

و چاره چیست برای این کار که فقط مدیر شبکه دسترسی به تنظیمات و همچنین نمایش داشته باشد و بتواند برای سایر کاربران

وبلاگ افزونه را قابل نمایش دهد.

ویرایش شده در توسط sadeght
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بصورت پیش فرض مدیر اصلی داریم و مدیر شبکه که افزونه ها برای همه قابل نمایش هست.

با افزونه ایی که معرفی کردم (جایی خوندم) که میشه دسترسی برای افزونه ها رو تنظیم کرد.

من تست نکردم. شما میتونی برای تست یک کاربر برای شبکه بسازید و اونجا تست کنید که نمایش داده میشه یا خیر.

اگر کار نکرد هم کد دوم برای غیرفعالسازی در غیر ادمین اصلی هم قابل استفاده هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط M a H D i
      باسلام

ما از وردپرس شبکه استفاده کردیم و خواستیم ssl هم نصب کنیم که هاستینگ برای ما این کار را انجام داد (ssl رایگان) ولی از آنجایی که ساب دامنه هایی که با استفاده از وردپرس شبکه ایجاد می شوند در هاست نمایش داده نمی شوند هاستینگ ما گفته است باید از ssl wild card استفاده شود و هزینه آن با توجه به نرخ روز ارز 4 میلیون تومان برای هر سال می باشد!!!

دوستانی که وردپرس شبکه نصب کرده اند آیا ssl برای سایت خودشون اضافه کرده اند؟  لطفا راهنمایی کنید.

باتشکر
    • توسط M a H D i
      با درود

من یک وردپرس شبکه راه اندازی کرده ام (مثلا حدود 10 سایت) حالا میخواهم وقتی کاربری در سایت اصلی (صفحه اصلی سایت مثل: exam.ir) یا در ساب دامنه های دیگر نام نویسی کرد در بقیه ساب دامنه ها هم با همان نام کاربری بتواند لاگین کند و نیازی به ثبت نام مجدد نداشته باشد.
      آیا امکان پذیر می باشد؟

باتشکر
    • توسط majid_one

من به  تازگی سایتی راه اندازی کردم و از این که ابزار ها و افزونه هایی که در اینترنت به فروش میرسن استایلشون با قالب من جور در نمیان و یا نمیتونم سفارشیشون کنم برای خودم

میخواستم بپرسم این ابزار ها با چه کدی نوشته شدن و آیا میشه همه جوره توشون دست برد و برای خودت سفارشیشون کرد و استایلشون رو شبیه استایل قالب وبسایت خودت کنی؟
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required