رفتن به مطلب

مشکل سطح دسترسی و تنظیمات وردپرس شبکه

sadeght

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت شما دوستان

سوالی داشتم

من می خواهم یک سری افزونه ها را برای مدیر اصلی شبکه یعنی وقتی به ادرس http://domain.com/wp-admin/network وافزونه ای را

نصب کردیم برای مدیر قابل نمایش و تنظیم باشد مثلا افزونه

Admin Menu Editor

را من فعال کردم ولی در محیط کاربران شبکه هم قابل نمایش و تنظیم است و نمی خواهم به این شکل باشد و فقط برای مدیر اصلی

قابل نمایش و هم چنین تنظیم باشد.

مورد بعد این که می خواهم بعضی از افزونه که مربوط به مدیر اصلی شبکه باشد در مدیریت شبکه اصلی قابل نمایش و همچنین قابل تنظیم باشد

و برای کاربران نمایش داده نشود.

ممنونم از شما...

لینک به ارسال

در ضمن مثل این عکس زیر برای فعال کردن افزونه در محیط مدیر اصلی ندارد و فقط فعال کردن در شبکه دارد

replugins72.jpg

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

سلام

این افزونه رو چک کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/plugin-commander/

یک راه با کد هست که میتونید براساس آی دیدر یک بلاگ یا غیر یک بلاگ افزونه هارو غیرقابل دسترس کنید. مثلا غیرقابل دسترس کردن افزونه اکیسمت در بلاگ با آی دی 2 :

add_filter('site_option_active_sitewide_plugins', 'modify_sitewide_plugins');

function modify_sitewide_plugins($value) {
global $current_blog;

if( $current_blog->blog_id == 2 ) {
unset($value['akismet/akismet.php']);
}

return $value;
}

لینک به ارسال

ممنونم بزرگوار یک سوال دارم که می خواستم شما پاسخ بدید

وقتی ما وردپرس شبکه نصب می کنیم دو دسترسی هست یعنی مدیر اصلی شبکه و یکی این که مدیر اصلی شبکه هم که یک وبلاگ دارد

آیا هر افزونه ای نصب کنیم فقط برای این دو نمایش داده می شود مثل تنظیمات یک افزونه یا افزونه که از طریق شبکه اصلی نصب می کنیم

یا نه وقتی نصب می کنیم برای همه نمایش داده می شود.

----------------------------------

چون افزونه ای که نصب کردم محیط اصلی شبکه نصب کردم ولی اونجا نبود افزونه رفتم داخل وبلاگ مدیر شبکه اونجا بود.

می خواهم ببینم برای سایر وبلاگ ها نمایش داده می شود یا فقط برای وبلاگ مدیر شبکه هست؟

و چاره چیست برای این کار که فقط مدیر شبکه دسترسی به تنظیمات و همچنین نمایش داشته باشد و بتواند برای سایر کاربران

وبلاگ افزونه را قابل نمایش دهد.

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

سلام

بصورت پیش فرض مدیر اصلی داریم و مدیر شبکه که افزونه ها برای همه قابل نمایش هست.

با افزونه ایی که معرفی کردم (جایی خوندم) که میشه دسترسی برای افزونه ها رو تنظیم کرد.

من تست نکردم. شما میتونی برای تست یک کاربر برای شبکه بسازید و اونجا تست کنید که نمایش داده میشه یا خیر.

اگر کار نکرد هم کد دوم برای غیرفعالسازی در غیر ادمین اصلی هم قابل استفاده هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...