رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

نسخه جدید افزونه آمار بازدید وردپرس (wp-statistics) در حال کامل شدن از سوی تیم وردپرس پارسی میباشد. در این نسخه تمامی مشکلات قبلی رفع شده و امکانات بهتر و جدیدتری به آن اضافه شده است.

لازم به ذکر است افزونه به صورت شی‌گرایی نوشته شده است و سرعت پردازش آن نیز نسبت به قبلی بیشتر شده است.

منتظر پیشنهادها و انتقادهای شما دوستان عزیز میباشیم.

با تشکر.

post-2-0-77901100-1357666346_thumb.png

لینک به ارسال

ما که تا الان افزونه آمار استفاد ه نکردیم !!! حالا بزار این بیاد ...

راستی همچین قابلیتی داره که بشه تنظیمش کرد که به صورت ابزارک تو یه ستون نشون داده بشه ؟!

لینک به ارسال
راستی همچین قابلیتی داره که بشه تنظیمش کرد که به صورت ابزارک تو یه ستون نشون داده بشه ؟!

بله. توی نسخه قبلی این امکان رو داره. در این نسخه هم قطعا خواهد داشت.

لینک به ارسال

ممنون مصطفی جان.

افزونه ی واقعا خوب و کاربردیه.

اگه امکانش هست بخش سایتهای ارجاع دهنده رو بهش اضافه کن.

لینک به ارسال

با تشکر از شما آقا مصطفی ،

من از این افزونه حدود یکسالی هست که استفاده میکنم ، ولی وقتی آمارش رو با مثلا وبگذر مقایسه میکنم ، آماری که این افزونه میده خیلی خیلی بالاتر از آمار وبگذر هست ! :) ممنون میشم یه توضیح بدید که چرا اینطوریه

لینک به ارسال

ممنون مصطفی جان.

افزونه ی واقعا خوب و کاربردیه.

اگه امکانش هست بخش سایتهای ارجاع دهنده رو بهش اضافه کن.

خواهش میکنم. امکان خوبی هست. یادداشت میکنم اگر فرصت شد بهش اضافه کنم.

با تشکر از شما آقا مصطفی ،

من از این افزونه حدود یکسالی هست که استفاده میکنم ، ولی وقتی آمارش رو با مثلا وبگذر مقایسه میکنم ، آماری که این افزونه میده خیلی خیلی بالاتر از آمار وبگذر هست ! :) ممنون میشم یه توضیح بدید که چرا اینطوریه

خواهش میکنم.

مشکل برمیگرده به خود وردپرس. بعنوان مثال ما یک تابع در خود وردپرس ایجاد میکنیم. و آن تابع را در پوسته فراخوانی میکنیم و با هربار رفرش میبینیم این تابع 2 الی 3 بار فراخوانی میشود! مشکل برمیگردد به خود وردپرس که این مورد را نمیتوان کاری کرد.

اما توی نسخه جدید افزونه، این مشکل رفع شده است :)

نسخه جدید کی میاد و نسخه قبلی از کجا دانلود کنیم؟ سرچ کردم نیاورد وردپرس

نسخه قبلی در این قسمت قابل دریافت است.

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-statistics/

نسخه جدید را تا قبل از سال 92 انتشار میدهیم.

لینک به ارسال

به طور نرمال چقدر رم میسوزنه؟ رم خور که نیست مثل افزونه جلالی؟

کارهای درون مدیریت رو همبازدید حساب میکنه

یعنی هر یک از صفحه های مدیریککه باز میکنه یه بازدید حساب میکنه و این فکرکنم یه ضعف !! نیست؟

بعد یه سوال دیگه این صفحه اطلاعات جامع افزونه که تو عکس بالا مشاهده میشه ازکجا بهش دسترسی پیدا کنم؟

لینک به ارسال
ممنون آقا مصطفی.اتوماتیک آپدیت میشه یعنی منظورم اینه که میگه نگارش جدیدی اومده؟

بله :)

به طور نرمال چقدر رم میسوزنه؟ رم خور که نیست مثل افزونه جلالی؟

خیلی خیلی کم!

کارهای درون مدیریت رو همبازدید حساب میکنه

یعنی هر یک از صفحه های مدیریککه باز میکنه یه بازدید حساب میکنه و این فکرکنم یه ضعف !! نیست؟

خیر!

بعد یه سوال دیگه این صفحه اطلاعات جامع افزونه که تو عکس بالا مشاهده میشه ازکجا بهش دسترسی پیدا کنم؟

این صفحه مشاهده آمار هست که برای مدیر قابل مشاهده هست. توابع مربوط به نمایش آمار در پوسته هم قابل استفاده است.

عالی شده مصطفی جان خسته نباشی عزیز {گل}

خواهش میکنم امیر جان :)

لینک به ارسال

به به آقا مصطفی استاد عزیز

آقا تو سربازی هم نز این اقدامات زیر پوستی رو دارینا !

مشتاقانه مشتاقیم برای مشتاق ماندن برای این افزونه :دی

لینک به ارسال
به به آقا مصطفی استاد عزیز

آقا تو سربازی هم نز این اقدامات زیر پوستی رو دارینا !

مشتاقانه مشتاقیم برای مشتاق ماندن برای این افزونه :دی

سلام، خیلی وقت بود فرصت آپدیتش نبود. دیگه چند وقتی هست که دارم روش کار میکنم.

لینک به ارسال

آقا خسته نباشد

فقط یه نکته : تو ورژن قبلی یه روشی رو بعضی از سایتها آموزش میدادن که به جای 1 بازدید n بازدید توسط افزونه نماش داده میشد.

اگه میشه این مورد رو هم بررسی کنید تا از انجامش جلوگیری بشه.

لینک به ارسال

اگر به پستی که از موتورهای جستجوگر لینک میشه به نمایش دربیاد خوب میشه. ساعت هم اگر امکانش هست آقا مصطفی.

دست شما درد نکنه که بدون چشم داشت به وردپرسی ها کمک می کنید. :wub:

لینک به ارسال

ضمن تشکر از شما

ای کاش این افزونه بتونه جای ویگذر رو بگیره و نیازی به اون نباشه :D چون من که واقعا ازش بدم میاد

همچنین همه مرور گرها و موتور جستجوی بینگ و ویندوز 8 و... رو بشناسه و خلاصه همه چی تموم باشه دیگه :P

چه خوبم میشه یا بشه به گوگل وب مستر وصل بشه و آمارش رو توی همین افزونه نشونه بده یا مثل اونا هم بشه خوبه

(البته نمیدونم اینایی که گفتم عملی هستن یانه :P )

خلاصه بیصبرانه منتظریم :lol:

خوش باشید

لینک به ارسال

ولی اون چیزی که تو عکس هست واسه من دیده نمیشه

چطورمیتونم اون قسمت تومدیریت ببینم؟

حتما باید توابع تو پوسته استفاده کنم تا مدیریت گزارش به این کاملی روداشته باشم؟

لینک به ارسال
نسخه جدید را تا قبل از سال 92 انتشار میدهیم.

پیشنهاد من اینه که بذارید تحویل سال انتشارش بدید .

درباره امکانات من ترجیح میدم از افزونه زیاد استفاده نکنم چون از منابعم مصرف میکنه .

اما اگر قوی باشه حتما بهش رجوع میکنم .

انتظاراتی که من از یه افزونه دارم اینه که :

1 - ارائه واقعی ترین آمار ممکن

2 - انالیز حرفه ای از ورودی هام ( چه از موتورهای جستجو و چه سایت ها )

3 - انالیز از صفحاتی که بهم لینک دادن

4 - انالیز کشوری و شهر و ...

5 - امار لحظه ای(انلاین)

6 - بهینه شده باشه !

یه پیشنهاد هم دارم مصطفی جان میتونی اضافه اش بکنی . اونم اینکه مثلا تو قسمت مشاهده زنده امار یه دکمه ای تعبیه بکنی که هر کاربری که وارد شد رو اگر خواستم آی پی اش رو بن بکنم !

فقط یه نکته : تو ورژن قبلی یه روشی رو بعضی از سایتها آموزش میدادن که به جای 1 بازدید n بازدید توسط افزونه نماش داده میشد.

نه برای چی حذف بشه ؟حرفه ای ها گول اینجور امارهارو نمیخورن . بهتره این مورد باشه شاید چهارنفر بخوان استفاده بکنند !

لینک به ارسال

سپاس خیلی خوب شده.

فقط اون مشکل هماهنگی تاریخش با سال میلادی هم حل شه ( تاپیکش رو زده بودم ) عالی میشه

لینک به ارسال

به به آقا مصطفي.خسته نباشيد استاد.

ميگم آمار شركت بيان(بلاگ دات آي آر) رو ديدي? خيلي جالبه... گرچه ضعف هايي هم داره.اما نقاط قوت خيلي قويي داره.ميتوني از نقاط قوتش استفاده كني...اگه عضو نيستي بگو تا برات دعوت نامه بفرستم...

لینک به ارسال

آقا مصطفي عزيز ، ارادتمنديم ! جاي خالي شما هميشه احساس ميشه . اي كاش اين سربازي تموم بشه تا ما از اطلاعات شما نهايت استفاده رو ببريم :)

در مورد افزونه هم تبريك ميگم !

در پناه حق

لینک به ارسال

خیلی خیلی خوب شده ، من همیشه از Histats و webgozar استفاده میکرم چوننمودار ها و آمار های به دردبخور ایی میدادن و تو هیچ کدوم از افزونه های وردپرس چنین امکاناتی نبود. :(

مصطفی جون خواهشا این چند تا سایت ای که این خدمات رو ارایه میدن بررسی کن و امکاناتشون رو تو افزونه قرار بده که دیگه از شرشون راحت شیم :D

لینک به ارسال
آقا خسته نباشد

ممنون.

این امکان روی نسخه جدید به عنوان ضریب محاسبات آمار هست که در صورتی که مقداری بهش وارد نشه، مقدار واقعی رو محاسبه میکند.

اگر به پستی که از موتورهای جستجوگر لینک میشه به نمایش دربیاد خوب میشه. ساعت هم اگر امکانش هست آقا مصطفی.

دست شما درد نکنه که بدون چشم داشت به وردپرسی ها کمک می کنید.

این موارد هم امکان پذیر است. چون جزء موارد ریز هست، میتوان در نسخه های بعدی به آن اضافه کرد.

خواهش میکنم :)

ضمن تشکر از شما

ای کاش این افزونه بتونه جای ویگذر رو بگیره و نیازی به اون نباشه چون من که واقعا ازش بدم میاد

همچنین همه مرور گرها و موتور جستجوی بینگ و ویندوز 8 و... رو بشناسه و خلاصه همه چی تموم باشه دیگه

چه خوبم میشه یا بشه به گوگل وب مستر وصل بشه و آمارش رو توی همین افزونه نشونه بده یا مثل اونا هم بشه خوبه

(البته نمیدونم اینایی که گفتم عملی هستن یانه )

خلاصه بیصبرانه منتظریم

خوش باشید

خواهش میکنم.

بله عملی هست! ولی خب چنین مواردی نیازمند زمان است که با توجه به شرایط فعلی ام، متاسفانه زمان زیادی ندارم :)

ولی اون چیزی که تو عکس هست واسه من دیده نمیشه

چطورمیتونم اون قسمت تومدیریت ببینم؟

حتما باید توابع تو پوسته استفاده کنم تا مدیریت گزارش به این کاملی روداشته باشم؟

این نسخه هنوز انتشار نشده.

افزونه خوبیه اگه روش خوب کار بشه.من بهش امیدوارم.ایشاله موفق باشی

ممنون از شما.

تمام تلاشمان را برای هرچه بهتر کردن افزونه خواهیم کرد.

پیشنهاد من اینه که بذارید تحویل سال انتشارش بدید .

درباره امکانات من ترجیح میدم از افزونه زیاد استفاده نکنم چون از منابعم مصرف میکنه .

اما اگر قوی باشه حتما بهش رجوع میکنم .

انتظاراتی که من از یه افزونه دارم اینه که :

1 - ارائه واقعی ترین آمار ممکن

2 - انالیز حرفه ای از ورودی هام ( چه از موتورهای جستجو و چه سایت ها )

3 - انالیز از صفحاتی که بهم لینک دادن

4 - انالیز کشوری و شهر و ...

5 - امار لحظه ای(انلاین)

6 - بهینه شده باشه !

یه پیشنهاد هم دارم مصطفی جان میتونی اضافه اش بکنی . اونم اینکه مثلا تو قسمت مشاهده زنده امار یه دکمه ای تعبیه بکنی که هر کاربری که وارد شد رو اگر خواستم آی پی اش رو بن بکنم !

دقیقا همین قصد را داریم امیر جان :)

آمار که واقعی است.

ورودی ها نیز طبق تصویر قابل مشخص است.

آمار لحظه ای هم در آینده بهش اضافه خواهم کرد.

این نسخه با الگوریتمی بهینه شده پیاده سازی شده است که اصلا فشار و منابع خاصی از سرور را درخواست نمیکند.

پیشنهاد بعدی شما هم، جالب است سعی میکنیم در برنامه قرار دهیم :)

ارسال امار شبانه از طریق پیامک به مدیر سایت را هم قرار است بهش اضافه کنیم. این کار با استفاده از افزونه wp-sms قابل انجام میباشد و باید این افزونه نیر نصب باشد.

سپاس خیلی خوب شده.

فقط اون مشکل هماهنگی تاریخش با سال میلادی هم حل شه ( تاپیکش رو زده بودم ) عالی میشه

خواهش میکنم :)

این مشکل نیز حل شده.

به به آقا مصطفي.خسته نباشيد استاد.

ميگم آمار شركت بيان(بلاگ دات آي آر) رو ديدي? خيلي جالبه... گرچه ضعف هايي هم داره.اما نقاط قوت خيلي قويي داره.ميتوني از نقاط قوتش استفاده كني...اگه عضو نيستي بگو تا برات دعوت نامه بفرستم...

ممنون :)

بله دیدم. باشه.

بازم ممنون از شما.

آقا مصطفي عزيز ، ارادتمنديم ! جاي خالي شما هميشه احساس ميشه . اي كاش اين سربازي تموم بشه تا ما از اطلاعات شما نهايت استفاده رو ببريم

در مورد افزونه هم تبريك ميگم !

در پناه حق

ممنون. نظر لطف شماست :)

ما کوچیک شما هستیم.

خیلی خیلی خوب شده ، من همیشه از Histats و webgozar استفاده میکرم چوننمودار ها و آمار های به دردبخور ایی میدادن و تو هیچ کدوم از افزونه های وردپرس چنین امکاناتی نبود.

مصطفی جون خواهشا این چند تا سایت ای که این خدمات رو ارایه میدن بررسی کن و امکاناتشون رو تو افزونه قرار بده که دیگه از شرشون راحت شیم

حتما چنین خواهد شد :)

لینک به ارسال

بهتر فعلا تو انتشارش عجله نکنید و بمونید شاید امکانات بیشتری بشه قرار داد .

دوستان از امارگیرهای خارجی اگر استفاده میکنند و امکان جالبی مد نظرشون هست ارائه بدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...