رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من که طی این چند سال مشکلی نداشتم با این افزونه و همیشه خوب بوده فقط آخرین باری که مشکل داشتم مربوط می شد به وقتی که افزونه کلا تغییر کرد که دیتابیس هاش به هم نمی خواند مجبور شدیم دیتابیس قدیمی افزونه رو پاک و دوباره افزونه رو نصب کنیم معمولا اینجور مشکلات برمی گرده به هاست و یا تنظیماتی که کاربر روی وردرپسش انجام می دهد

خوب ببین فرض کنیم مشکل از هاست باشه که نیست! چون همه چی داره درست کار میکنه!!!

فقط این افزونه هست!

حالا بگیم جدول اشکال داشتو دوباره نصب کردم بیخیال!!

حالا که اینو نصب کردم یکی بگه بازدیدکننده من چرا بیشتر از بازدید هست!! :|

همه فکر میکنن الکی دست کاری کردم در حالی که نمیدونن من کاری نکردم!!! :|

تو قسمت کشورها هم کشوری هست به نام unknown!!!! :|

تو نسخه 3.2 آنلاینهای من 30 40 50تا بود!

الان این نسخه آنلایناش هم خراب شد!!! :|

آخه اگه من تا 10تا آنلاین داشته باشم چطور میشه تو 24 ساعت 12000 آیپی بیاد تو سایتم؟ِ!

آی پی تعدادش حدودا درست هست!!!

دقیق هستو اشکال دارهو ... رو دیگه نمیدونم!!!

لینک به ارسال

اگر ای پی های ناشناخته زیاد به سایتتون بیان این مشکل بوجود میاد

کشور قابل تشخیص نمیشه و براساس رنج آی پی هم مشکلاتی بوجود میاد

که این مورد نه از دست شما نه از دست نویسنده کاری برنمیاد!

لینک به ارسال

اگر ای پی های ناشناخته زیاد به سایتتون بیان این مشکل بوجود میاد

کشور قابل تشخیص نمیشه و براساس رنج آی پی هم مشکلاتی بوجود میاد

که این مورد نه از دست شما نه از دست نویسنده کاری برنمیاد!

خوب یعنی من باید هفته ای یک بار حداکsر جدول ها رو پاک کنم تا مشکل حل شه؟!؟!؟! :|

خوب یک دفعه اصلا نصب نمیکنم دیگه!

ولی من احساس میکنم مشکل از این افزونه هست، چرا؟! چون slimstat رو نصب کردم بدون هیچ مشکلی داشت کار میکرد!

ولی 2 مشکل داشت!

1 اینکه ابزارک نداشت که آمار کامل رو تو سایت نشون بدم 2 اینکه مصرف دیتابیس (حجمی که میگرفت) خیلی زیاد بود!!!

لینک به ارسال

با سلام من از وبلاگ cybpedia.com هستم

مدتی بود که گزارشات آماره در بخش آمار بازدید روزانه دچار مشکل شده بود و بخوبی کار نمی‎کرد. (کاربران امروز را مرتب به روز نمی‌کرد و آمار بازدید روزانه را در حد 1000 بازدید نشان می‌داد یعنی از 11000 بازدید روزانه به 1000 تقلیل پیدا کرده بود)

از امروز 17 دی ماه که آنرا غیر فعال نمودم، متاسفانه هنگام فعال سازی با پیام وجود مشکل جدی در فعال سازی مواجه شدم.

ورد پرس را هم بروز رسانی کردم به 3.8 اما مشکل برطرف نشد.لازم به ذکر است که با توجه به بالا بودن آمار بازدید از 2 سال قبل تا به حال نمی‌توانم جداول مربوطه را پاک کنم.

لطفا در اسرع وقت رسیدگی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

میشه بپرسم چند درصد از بازدید کننده هاتون از کشور نامعلومی هستند؟

واسه ما دقیقا نامعلوم ها رتبه سوم رو داره و تعدادش خیلی زیاده!

لینک به ارسال

واسه ما دقیقا نامعلوم ها رتبه سوم رو داره و تعدادش خیلی زیاده!

من نمی دونم چرا شما عزیزان مشکل دارید ولی سایت بنده تا الان که یک چیزی نزدیک به 2000 آی پی به سایتم اومده نزدیک به 100 تا نا شناخته دارم که اونها هم بیشتر مربوط می شود به اولایی که نصب کرده بودم و هنوز دیتابیس geo ip رو بروز نکرده بودم

بعدشم این رو هم بگم که این مسئله هیچ ربطی به نویسنده افزونه نداره ایشون نیومده خودش این بخش رو بنویسه و به سرویس شناخت ای پی خودش وصل کنه ایشون اومدند به یک سرویس تعیین مکان ای پی جهانی به نام geoip وصل کردند که درصد خطا بیاد پایین

لینک به ارسال

با سلام من از وبلاگ cybpedia.com هستم

مدتی بود که گزارشات آماره در بخش آمار بازدید روزانه دچار مشکل شده بود و بخوبی کار نمی‎کرد. (کاربران امروز را مرتب به روز نمی‌کرد و آمار بازدید روزانه را در حد 1000 بازدید نشان می‌داد یعنی از 11000 بازدید روزانه به 1000 تقلیل پیدا کرده بود)

از امروز 17 دی ماه که آنرا غیر فعال نمودم، متاسفانه هنگام فعال سازی با پیام وجود مشکل جدی در فعال سازی مواجه شدم.

ورد پرس را هم بروز رسانی کردم به 3.8 اما مشکل برطرف نشد.لازم به ذکر است که با توجه به بالا بودن آمار بازدید از 2 سال قبل تا به حال نمی‌توانم جداول مربوطه را پاک کنم.

لطفا در اسرع وقت رسیدگی کنید

با تشکر

یک بار حذف کنید

و آخرین نگارش را دوباره نصب کنید

لینک به ارسال

یک بار حذف کنید

و آخرین نگارش را دوباره نصب کنید

آقا اگه قرار باشه که آدم هی حذف کنه ، هی حذف کنه یه دفعه آمارگیر رو نصب نکنه خیال خودشو همه رو راحت کنه دیگه!!! :|

من الان هر 2 3 روز بخاطر آمار زیادم هی باید پاک کنم و هی باید نصب کنم! :|

لینک به ارسال

آقا اگه قرار باشه که آدم هی حذف کنه ، هی حذف کنه یه دفعه آمارگیر رو نصب نکنه خیال خودشو همه رو راحت کنه دیگه!!! :|

من الان هر 2 3 روز بخاطر آمار زیادم هی باید پاک کنم و هی باید نصب کنم! :|

خیر دوست عزیز ممکنه به خاطر این برخی مشکلات به افزونه یا به دیتابیس هاش اسیب رسیده باشه با حذف و نصب دوباره درست می شه بنده که الان از نسخه های قدیمی نصب دارم این افزونه رو اصلا نیاز نشده پاک کنم کلا از نو نصب کنم

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز ممکنه به خاطر این برخی مشکلات به افزونه یا به دیتابیس هاش اسیب رسیده باشه با حذف و نصب دوباره درست می شه بنده که الان از نسخه های قدیمی نصب دارم این افزونه رو اصلا نیاز نشده پاک کنم کلا از نو نصب کنم

من تو این 3 هفته ای 4 5 بار قشنگ زدم پاک کردم دوباره نصب کردم! :|

هم خود برنامه رو هم جدولش از دیتابیس!!! (که مشکل اصلیش هم همینه!!! )

لینک به ارسال

افزونه رو بروز رسانی کردم، دیدم که کلا" آمار متوقف شد و هیچی ثبت نمیشه، فقط کاربران آنلاین تغییر کرد.غیر فعال و مجددا" فعال کردم درست نشد

افزونه رو پاک کردم، جداول دیتابیس رو پاک کردم، نسخه جدید رو نصب کردم، اما این بار فقط تعداد بازدید رو به اضافه کاربران آنلاین درست نمایش میده، سایر موارد غیر فعال شده

راه حلی دارید؟

ویرایش شده توسط keyvan
لینک به ارسال

افزونه رو بروز رسانی کردم، دیدم که کلا" آمار متوقف شد و هیچی ثبت نمیشه، فقط کاربران آنلاین تغییر کرد.غیر فعال و مجددا" فعال کردم درست نشد

افزونه رو پاک کردم، جداول دیتابیس رو پاک کردم، نسخه جدید رو نصب کردم، اما این بار فقط تعداد بازدید رو به اضافه کاربران آنلاین درست نمایش میده، سایر موارد غیر فعال شده

راه حلی دارید؟

تایید میشه،تعداد بازدیدکننده ها تغییری نمیکنه!

لینک به ارسال

داداش فعلا به درستی کار نمیکنه. اما بازدید کننده را به صورت 1 نشون میده و همچنین ورودی گوگل را هم صفر نشون میده.

لینک به ارسال

امروز که این افزونه رو اپدیت کردم تعداد بازدید کننده هاو ورودی گوگل ثابت مونده!!بازدید امروز افزایش پیدا میکنه ولی بازدید کننده ها و ورودی گوگل ثابته.مشکل از کجاست؟

نگارش 4.3 هستش

ویرایش شده توسط sirvan
لینک به ارسال

بعضی از افزونه های کش مشکل ایجاد میکنند. افزونه کش استفاده می کنید؟

نمیدونم راهی هست بشه همزمان این افزونه رو با افزونه کش استفاده کرد یا نه :huh:

یادمه یکی از افزونه های آمار دیگه بود که از تنظیماتش میشد گزینه استفاده همزمان با افزونه کش رو فعال کرد تا مشکلی پیش نیاد ، کاش برای آماره هم همچین موردی وجود داشت. آقا مصطفی امکانش هست در این مورد راهنمایی کنید؟

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

چرا افزونه آماره برای من هیچ کدوم از مرورگرها رو مشخص نمی کنه؟

post-1010-0-05346400-1389691617_thumb.pn

درضمن چندبار غیرفعال و دوباره نصب کردم. ولی مشکل حل نشد!

ویرایش شده توسط Hoomanhpc2
لینک به ارسال

دیگه از دست این افزونه خسته شدم! :|

بابا آپدیتش میاد بجای اینکه بهتر بشه بدتر میشه؟! :|

دوستان اگه امکانش هست یه افزونه دیگه ای که مsل این باشه رو بگین که دانلود کنیم ازش استفاده کنیم!!

درضمن مsل این انقد خراب و مشکل دار نباشه! :|

الان سایتمو چک کنین آمارشو ببینین! :|

www.rayenak.org

www.rayenak.ir

www.rayenak.com

www.rayenak.net

ویرایش شده توسط Shah-masooD
لینک به ارسال

دیگه از دست این افزونه خسته شدم! :|

بابا آپدیتش میاد بجای اینکه بهتر بشه بدتر میشه؟! :|

دوستان اگه امکانش هست یه افزونه دیگه ای که مsل این باشه رو بگین که دانلود کنیم ازش استفاده کنیم!!

درضمن مsل این انقد خراب و مشکل دار نباشه! :|

الان سایتمو چک کنین آمارشو ببینین! :|

www.rayenak.org

www.rayenak.ir

www.rayenak.com

www.rayenak.net

الان افزونه برای من که مشکلی نداره با آپدیت جدید این مشکل بازدید تکی رفع شد! :huh:

لینک به ارسال

الان افزونه برای من که مشکلی نداره با آپدیت جدید این مشکل بازدید تکی رفع شد! :huh:

وال... این بازدید یا بازدید کننده تکی نیس!!! :|

شما خودتون برین متوجه میشین!! :|

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...