رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

هیچ تغییری نکرد.و باز هیچ آماری نمایش داده نمیشه

جدول wp_statistics_visitor را مشاهده کنید و ببینید مقدار آخرین رکورد در last_counter چند است.

لینک به ارسال

مصطفی جان خوبی؟ :wub: امیدوارم سربازیت به خوبی سپری بشه... (اگه هنوز تمام نشده) موفق باشی

امروز پیش یکی از دوستام بودم ، یه لحظه پنلش رو باز کرد برای امار از یه افزونه دیگه استفاده میکرد خارجی بود! یه لحظه نشونم داد مشکل داشت تا کمکش کنم.. ، من خیلی اتفاقی بخش امارشو دیدم ، لینک های ورودی روکه زده بود ،‌بعد کنارش زده بود این کاربری که از گوگل مثلا وارد شده ، لینک سایت ایشون رتبه چندم بود!‌مثلا عدد زده بود: 3 یعنی تو سرچ این کلمه رتبه سوم جستجو بوده که کاربر کلیک کرده... منم که از پلاگین شما استفاده میکنم و خیلی قبولش دارم ، لذا ازش اسم و ادرس پلاگینشو نپرسیدم فقط بهش مال شمارو پیشنهاد کردم و همین دیگه ولی خوشم امد :lol: میشه شمام اینو تو نگارش های جدید اضافه کنید!؟

لینک به ارسال

در این جدول مقدار زیر رو نوشته

FROM `wp_statistics_visitor`

LIMIT 0 , 30

خالیه؟!

مصطفی جان خوبی؟ :wub: امیدوارم سربازیت به خوبی سپری بشه... (اگه هنوز تمام نشده) موفق باشی

امروز پیش یکی از دوستام بودم ، یه لحظه پنلش رو باز کرد برای امار از یه افزونه دیگه استفاده میکرد خارجی بود! یه لحظه نشونم داد مشکل داشت تا کمکش کنم.. ، من خیلی اتفاقی بخش امارشو دیدم ، لینک های ورودی روکه زده بود ،‌بعد کنارش زده بود این کاربری که از گوگل مثلا وارد شده ، لینک سایت ایشون رتبه چندم بود!‌مثلا عدد زده بود: 3 یعنی تو سرچ این کلمه رتبه سوم جستجو بوده که کاربر کلیک کرده... منم که از پلاگین شما استفاده میکنم و خیلی قبولش دارم ، لذا ازش اسم و ادرس پلاگینشو نپرسیدم فقط بهش مال شمارو پیشنهاد کردم و همین دیگه ولی خوشم امد :lol: میشه شمام اینو تو نگارش های جدید اضافه کنید!؟

ممنون :)

چنین چیزی امکان پذیر هست و برای سئو نیز بسیار مورد استفاده میباشد.

یادداشت میکنمش. بابت پیشنهاد ممنونم :)

لینک به ارسال

آقا مصطفی من قبلا" از نسخه 4.8 استفاده می کردم مشکل نداشت، وقتی به نسخه 5.1 ارتقاء دادم کلا" امار رو نمایش داد و ثابت موند، افزونه پاک کردم و جداول رو از دیتابیس حذف کردم بعد اون باز نسخه جدید رو نصب کردم اما دیگه هیچی نشون نداد، مراحل قبل رو انجام دادم و نسخه 4.8 رو باز نصب کردم اما باز امار نمایش نمی داد و اروری که برای کشورها در پست قبلی قرار داده بودم رو می آورد.

مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

آقا مصطفی من قبلا" از نسخه 4.8 استفاده می کردم مشکل نداشت، وقتی به نسخه 5.1 ارتقاء دادم کلا" امار رو نمایش داد و ثابت موند، افزونه پاک کردم و جداول رو از دیتابیس حذف کردم بعد اون باز نسخه جدید رو نصب کردم اما دیگه هیچی نشون نداد، مراحل قبل رو انجام دادم و نسخه 4.8 رو باز نصب کردم اما باز امار نمایش نمی داد و اروری که برای کشورها در پست قبلی قرار داده بودم رو می آورد.

مشکل از چیه؟

شما ابتدا بدین صورت عمل کنید.

افزونه را غیرفعال کنید.

تمامی جدول های افزونه را پاک کنید.

آخرین نگارش افزونه را دریافت و سپس نصب کنید.

به صفحه تنظیمات افزونه مراجعه کنید و امکانات آن را فعال کنید. (اگر منابع سرور شما نیازمندیهای GeoIP را داشت، آن را نیز فعال و به روز رسانی نمائید)

در این صورت نباید مشکلی باشد.

لینک به ارسال

سلام ؛

چند وقتی هست، زمان ورود به آماره برای مشاهده گزارش بازدید ها، ضمن لود بسیار طولانی ، تمامی نمودار های غیر فعال می شوند و هیچ روندی نمایش داده نمی شود، قسمت کلمات و آخرین بازدید کنندگان نیز خالی هستند،

گاهی با چند بار رفرش این مورد درست می شود و گاهی اصلا درست نمی شود.

چطور این مشکل حل می شود ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام ؛

چند وقتی هست، زمان ورود به آماره برای مشاهده گزارش بازدید ها، ضمن لود بسیار طولانی ، تمامی نمودار های غیر فعال می شوند و هیچ روندی نمایش داده نمی شود، قسمت کلمات و آخرین بازدید کنندگان نیز خالی هستند،

گاهی با چند بار رفرش این مورد درست می شود و گاهی اصلا درست نمی شود.

چطور این مشکل حل می شود ؟

ممنون

سلام، بررسی کنید ببینید در تنظیمات » نقشه دریافت مختصات از گوگل فعال است یا نه! اگر فعال بود غیرفعالش کنید تا مختصات رو به صورت آفلاین از روی آرایه‌ای که تعریف کردیم دریافت کنه.

ازتوی ابزار Console توسعه فایرفاکس یا Firebug هم میتونید ببینید که چه چیزی داره اینقدر طولش میده.

لینک به ارسال

آقایون، من وقتی افزونه w3 total cache نصب کردم، اون ستون سایتم که ابزارک آمارگیر توش بود کلا محو شد، و وقتی غیر فعال میکنم نشون داده میشه!

کسی راه حلشو میدونه چی هست؟!

لینک به ارسال

آقایون، من وقتی افزونه w3 total cache نصب کردم، اون ستون سایتم که ابزارک آمارگیر توش بود کلا محو شد، و وقتی غیر فعال میکنم نشون داده میشه!

کسی راه حلشو میدونه چی هست؟!

با افزونه های کش سازگاری ندارد!

لینک به ارسال

مصطفی جان ، یه مساله ای شاید بگم یه 8 ماهی میشه مشکوکه شایدم بیشتر.... هیچ تعادلی به افراد انلاین افزونه اماره ،‌ با سایر سیستم های امارگیری نیست.

اختلاف میتونه داشته باشه ها (گرچه نمیدونم چرا باید اختلاف بین اینا باشه!) ولی خب یکی ، دوتا ، نه 10 تا که! مثلا دوتا سیستم مثل وب گذر و.. دارن افراد انلاین رو یکی 16 تا و دیگری 14 تا در لحظه نشون میدن ، همون لحظه اماره داره 3 تا نشون میده! <_< - خب اختلاف باید باشه گرچه گفتم علت همین اختلاف رونمیدونم! ولی خب نه اینقدر که.... :wacko: یه برسی مجدد میکنی مکانیسم این قسمت افزونه رو؟ چون امکانات اضافه شده و شاید بنا به علتی نامعلوم ، این بخش مشکل داره ، شاید البته.

متشکرم :wub:

لینک به ارسال

با افزونه های کش سازگاری ندارد!

مرسی، ای کاش میشد سازگاری هم داشته باشه!

مصطفی جان ، یه مساله ای شاید بگم یه 8 ماهی میشه مشکوکه شایدم بیشتر.... هیچ تعادلی به افراد انلاین افزونه اماره ،‌ با سایر سیستم های امارگیری نیست.

اختلاف میتونه داشته باشه ها (گرچه نمیدونم چرا باید اختلاف بین اینا باشه!) ولی خب یکی ، دوتا ، نه 10 تا که! مثلا دوتا سیستم مثل وب گذر و.. دارن افراد انلاین رو یکی 16 تا و دیگری 14 تا در لحظه نشون میدن ، همون لحظه اماره داره 3 تا نشون میده! <_< - خب اختلاف باید باشه گرچه گفتم علت همین اختلاف رونمیدونم! ولی خب نه اینقدر که.... :wacko: یه برسی مجدد میکنی مکانیسم این قسمت افزونه رو؟ چون امکانات اضافه شده و شاید بنا به علتی نامعلوم ، این بخش مشکل داره ، شاید البته.

کاملا موافقم

لینک به ارسال

خب پروسه محاسبه افراد آنلاین در این افزونه بدین صورت است که کاربر وارد سایت میشود، بررسی میشود که آیا در n زمان گذشته بوده یا خیر، اگر نبوده یک رکورد جدید در دیتابیس ایجاد میشود. اگرهم که بوده تاریخ آخرین بازدید را به روز میکند.

این جدول تا زمانی که کاربر جدید به سایت نیاید تغییری نخواهد کرد.

بله قبول داریم که افراد آنلاین در افزونه ضعیف عمل میکند، چون تغییراتی هنوز درونش ندادیم وازهمان ابتدا تا الان بدین صورت کار میکرده! در برنامه هست که تغییراتی درون افراد آنلاین بدهیم.

با تشکر.

لینک به ارسال

طبق معمول تشکر فراووون

به نظر من بعد از اضافه شدن امکانات زیاد طی این یک سال، به نظر من از الان به بعد آمار دقیق تر + بهینه سازی بیشتر مهم تره.

(خیلی نظر تخصصی دادم :|)

لینک به ارسال

خب پروسه محاسبه افراد آنلاین در این افزونه بدین صورت است که کاربر وارد سایت میشود، بررسی میشود که آیا در n زمان گذشته بوده یا خیر، اگر نبوده یک رکورد جدید در دیتابیس ایجاد میشود. اگرهم که بوده تاریخ آخرین بازدید را به روز میکند.

این جدول تا زمانی که کاربر جدید به سایت نیاید تغییری نخواهد کرد.

بله قبول داریم که افراد آنلاین در افزونه ضعیف عمل میکند، چون تغییراتی هنوز درونش ندادیم وازهمان ابتدا تا الان بدین صورت کار میکرده! در برنامه هست که تغییراتی درون افراد آنلاین بدهیم.

با تشکر.

آقا میتونی به سایتم یه نگاه بندازی!

مگه چنین چیزی ممکن هست که بازدید کننده از بازدید بیشتر باشه؟!

بعد چرا آمار ارقام بازدید کننده و ورودی ها بالا میره ابزارک از کار میوفته و باید تیک این دوتا رو بر دارم تا درست کار کنه!!!

http://www.rayenak.org

لینک به ارسال

سلام؛

طبق معمول تشکر فراووون

به نظر من بعد از اضافه شدن امکانات زیاد طی این یک سال، به نظر من از الان به بعد آمار دقیق تر + بهینه سازی بیشتر مهم تره.

(خیلی نظر تخصصی دادم :|)

حتما :)

مگه چنین چیزی ممکن هست که بازدید کننده از بازدید بیشتر باشه؟!

بعد چرا آمار ارقام بازدید کننده و ورودی ها بالا میره ابزارک از کار میوفته و باید تیک این دوتا رو بر دارم تا درست کار کنه!!!

ابتدا بررسی نمائید که توابع را درست فراخوانی کردید یا نه. در غیراین صورت احتمالاً افزونه با افزونه‌ای دیگر تداخل پیدا کرده.

لینک به ارسال

ابتدا بررسی نمائید که توابع را درست فراخوانی کردید یا نه. در غیراین صورت احتمالاً افزونه با افزونه‌ای دیگر تداخل پیدا کرده.

مگه غیر از نصب کردن افزونه و بهینه سازی ها برای نمایش کشورها و گذاشتن ابزارک در جای منتخب شده، کار دیگه ای هم باید کرد مگه؟!

و اینو هم بگم که افزونه های نصبی و فعال من یکی all in one seo هست و آماره !!!

پس فک نمیکنم اشکال از تداخل افزونها باشه!!!

لینک به ارسال

الان این مشکل جدید هم به وجود اومد

که گویا فک کنم وفتی عدد های آماره زیاد میشه این مشکل پیش میاد!

چون این مشکل قبلا هم برام پیش اومده بود

که اگه من پلاگین رو غیر فعال و فعال کنم میگه این افزونه با مشکل جدی رو به رو هست!

و تنها راهش این هست که تمامی جدول ها رو پاک کنم تا مشکل حل شه!!!

axgig.com/images/09146921318627446555.jpg

ویرایش شده توسط Shah-masooD
لینک به ارسال

الان این مشکل جدید هم به وجود اومد

که گویا فک کنم وفتی عدد های آماره زیاد میشه این مشکل پیش میاد!

چون این مشکل قبلا هم برام پیش اومده بود

که اگه من پلاگین رو غیر فعال و فعال کنم میگه این افزونه با مشکل جدی رو به رو هست!

و تنها راهش این هست که تمامی جدول ها رو پاک کنم تا مشکل حل شه!!!

axgig.com/images/09146921318627446555.jpg

این پست را بررسی کنید.

لینک به ارسال

این پست را بررسی کنید.

آقا الان مشکل اینجاس که پلاگین از کار افتاده به خاطر آمار ارقام زیاد، میگین من باید جدولها رو پاک کنم یا مشکل رو میشه از یه طریق دیگه ای حل کرد طوری که آمار ارقام از کار نیوفته!!!؟

-------------------

بعدشم اینکه geoip هم فعال میکنن دیگه، میخوام ببینم که الان که من geoip هم فعال هست باید برای هر دوتا این تغییر رو لحاظ کنم؟!

لینک به ارسال

شما ابتدا بدین صورت عمل کنید.

افزونه را غیرفعال کنید.

به صفحه تنظیمات افزونه مراجعه کنید و امکانات آن را فعال کنید. (اگر منابع سرور شما نیازمندیهای GeoIP را داشت، آن را نیز فعال و به روز رسانی نمائید)

در این صورت نباید مشکلی باشد.

آقا مصطفی وقتی افزونه غیر فعال باشه و بخوام نسخه جدید رو نصب کنم پیام میده که این پوشه از قبل موجود است.

وقتی که کلا" افزونه رو حذف می کنم و جدوال افزونه در دیتابیس رو حذف می کنم و مجددا" نسخه جدید یا قدیم رو نصب می کنم باز همون مشکلات قبلی پا برجاست

لینک به ارسال

آقا الان مشکل اینجاس که پلاگین از کار افتاده به خاطر آمار ارقام زیاد، میگین من باید جدولها رو پاک کنم یا مشکل رو میشه از یه طریق دیگه ای حل کرد طوری که آمار ارقام از کار نیوفته!!!؟

-------------------

بعدشم اینکه geoip هم فعال میکنن دیگه، میخوام ببینم که الان که من geoip هم فعال هست باید برای هر دوتا این تغییر رو لحاظ کنم؟!

خیر! باید دقیقتر بررسی کنید ببیند مشکل از کجاست.

آقا مصطفی وقتی افزونه غیر فعال باشه و بخوام نسخه جدید رو نصب کنم پیام میده که این پوشه از قبل موجود است.

وقتی که کلا" افزونه رو حذف می کنم و جدوال افزونه در دیتابیس رو حذف می کنم و مجددا" نسخه جدید یا قدیم رو نصب می کنم باز همون مشکلات قبلی پا برجاست

افزونه را غیرفعال کنید.

همین 3 کار را انجام دهید هیچ مشکل پیش نمی آید.

البته افزونه های دیگر را غیرفعال کنید. شاید با افزونه های دیگر نیز تداخل داشته باشد.

لینک به ارسال

افزونه را غیرفعال کنید.

همین 3 کار را انجام دهید هیچ مشکل پیش نمی آید.

البته افزونه های دیگر را غیرفعال کنید. شاید با افزونه های دیگر نیز تداخل داشته باشد.

همین کار و مجددا" انجام دادم، اما بازم هم بدون نمایش آمار و همان خطا ها، فقط آمار آنلاین رو داره، مشکل اینجاست که حتی نسخه 4.7 رو هم که نصب می کنم باز هم هیچی نمیاره، در حالی که خیلی وقته افزونه جدیدی رو نصب نکردم تا تداخلی پیش بیاد، یعنی با همین افزونه های که نصب هستند آماره هم درست کار می کرد، اما بعد از بروز رسانی به نسخه 5.1 کلا" همه چی به هم ریخت، از هر راه حلی هم که گفته شده استفاده کردم اما باز مشکل داره

ویرایش شده توسط keyvan
لینک به ارسال

دوستان من یک سرور خریدم و روش برای من دایرکت ادمین نصب کردن

وردپرس 3.8 رو آپلود کردم روی هاست و شروع به نصب کردم و مشکلی نبود، بعد خواستم پوسته ای که نوشتم رو بارگذاری کنم از خود پنل وردپرس، ولی با این ارور مواجه شدم

امکان ایجاد شاخه wp-content/uploads نیست. آیا شاخه مادر آن با سرور قابل نوشتن است؟

بعد اومدم پلاگین آماره رو نصب کنم با این ارور مواجه شدم

خطای بازشدن در هنگام دریافت پایگاه‌داده GeoIP برای نوشتن: /home/admin/domains/rayenak.org/public_html/wp-content/uploads/wp-statistics/GeoLite2-Country.mmdb

بعد اومدم از خود هاست هم اینکار رو کردم ولی باز هم با همین مشکل برخوردم، کسی میدونه مشکل از چی هست که این پلاگین یا ... نمیشه نصب کرد؟!

------------------

پرمیسیون رو وقتی از 755 به 777 میکنم مشکل حل میشه

ولی نباید 777 باشه!

چون فوق العاده این کار خطرناک هست و میگن تحت هیچ شرایطی نباید 777 کرد

من رو سی پنل هیچ تغییری نمیدادم، اما رو دایرکت این مشکل پیش اومد

کسی میتونه کمک کنه؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...