رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام میخواستم بدونم باید از چه تگی برای آمار بازدید پست استفاده کنم

ممنونم

سلام،

wp_statistics_pages(time,uri,id);

لینک به ارسال

سلام آقا مصطفی این اررو ها تو error_log برای چیه؟

[18-Oct-2014 01:23:32 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught exception 'InvalidArgumentException' with message 'parse_user_agent requires a user agent' in /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/functions/parse-user-agent.php:44
Stack trace:
#0 /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/statistics.class.php(270): parse_user_agent()
#1 /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/statistics.class.php(32): WP_Statistics->get_UserAgent()
#2 /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php(49): WP_Statistics->__construct()
#3 /home/****/public_html/wp-settings.php(215): include_once('/home/***/...')
#4 /home/***/public_html/wp-config.php(80): require_once('/home/***/...')
#5 /home/***/public_html/wp-load.php(29): require_once('/home/***/...')
#6 /home/***/public_html/wp-blog-header.php(12): require_once('/home/***/...')
#7 /home/***/public_html/index.php(17): require('/home/***/...')
#8 {main}
in /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/functions/parse-user-agent.php on line 44

لینک به ارسال

ممنون من این کارو کردم

ولی جواب نداد

تو صفحه اصلی گذاشتم

<div> بازدید:<?php wp_statistics_pages(time,uri,id); ?></div>

http://clashofclans.ir/

سلام، اون پارامترها رو همینطوری نباید به کار ببرید. طبق مواردی که خواسته شده باید وارد کنید.

پیشنهاد میکنم فایل داکیونت افزونه را مطالعه کنید. کاملا توضیح داده شده.

سلام آقا مصطفی این اررو ها تو error_log برای چیه؟

[18-Oct-2014 01:23:32 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught exception 'InvalidArgumentException' with message 'parse_user_agent requires a user agent' in /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/functions/parse-user-agent.php:44
Stack trace:
#0 /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/statistics.class.php(270): parse_user_agent()
#1 /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/statistics.class.php(32): WP_Statistics->get_UserAgent()
#2 /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php(49): WP_Statistics->__construct()
#3 /home/****/public_html/wp-settings.php(215): include_once('/home/***/...')
#4 /home/***/public_html/wp-config.php(80): require_once('/home/***/...')
#5 /home/***/public_html/wp-load.php(29): require_once('/home/***/...')
#6 /home/***/public_html/wp-blog-header.php(12): require_once('/home/***/...')
#7 /home/***/public_html/index.php(17): require('/home/***/...')
#8 {main}
in /home/***/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/functions/parse-user-agent.php on line 44

سلام، افزونه را به روز رسانی نمایید.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام. آقا این افزونه تو سایت ما دو روزه قاطی کرده. همیشه بازدید بین 10 هزار بود. اما این دو روزه بد جور زیاد شده. دیروز 40 هزار نشون داد امروز هم 60 هزار. البته هنوز تا ساعت 12 شب مونده. اینطور پیش بره احتمالا به 100 هزار هم میرسه!!!

جالبیش اینجاست تعداد بازدیدکنندگان تغییری نکرده. روزی حدودا 1000 نفر می اومد که باز همون حدودا هست. ولی تعداد بازدید وحشتناک بالا رفته. مشکل از چی میتونه باشه؟ ضریب بازدید هم چک کردم. مشکل از اون نبود.

لینک به ارسال

افزونه را به روز نمائید و گزینه های تنظیمات و بهینه سازی ها را نیز مجدد بررسی نمائید.

لینک به ارسال

من تقریباً مثل همیشه با بروزرسانی این افزونه مشکل دارم، تقریباً همیشه مجبورم این افزونه رو از طریق cpanel نصب کنم.

وقتی از خود وردپرس اقدام می کنم توی لودینگش می مونه

لینک به ارسال

یه مشکلی هست نمی دونم برای افزاد دیگه هم اتفاق افتاده یا نه.

مدتی بود که wp_options در دیتابیس بنده خودکار حذف می شد.اول فکر کردم به خاطر افزونه ی امنیتی است اما اون افزونه رو پاک کردم اما آماره نصب بود باز هم این اتفاق افتاد.مدتی است افزونه ی آماره به کل غیرفعال شده و مشکلی هم به وجود نیومده.نمی دونم مشکل واقعا از آماره بود یا نه اما یه بررسی بکنید.با تشکر

لینک به ارسال

اگر سایت ارجاع دهنده رو 24 ساعت کنید خیلی عالی میشه من شخصا به همین دلیل ازش استفاده نمیکنم

لینک به ارسال

یه مشکلی هست نمی دونم برای افزاد دیگه هم اتفاق افتاده یا نه.

مدتی بود که wp_options در دیتابیس بنده خودکار حذف می شد.اول فکر کردم به خاطر افزونه ی امنیتی است اما اون افزونه رو پاک کردم اما آماره نصب بود باز هم این اتفاق افتاد.مدتی است افزونه ی آماره به کل غیرفعال شده و مشکلی هم به وجود نیومده.نمی دونم مشکل واقعا از آماره بود یا نه اما یه بررسی بکنید.با تشکر

سلام، افزونه را نصب کنید و در تنظیمات به دنبال راه اندازی جدول های افزونه باشید.

اگر سایت ارجاع دهنده رو 24 ساعت کنید خیلی عالی میشه من شخصا به همین دلیل ازش استفاده نمیکنم

سلام، منظورتون رو متوجه نمیشم!

لینک به ارسال

سلام، منظورتون رو متوجه نمیشم!

بخش امار سایت ارجاع دهنده به سایت هست ک نمایش میده این امار مال کلی هست ک چه سایت های به سایت شما لینک دادن اگه بشه امار هر روز جدا نمایش بده مثلا تاریخ امروز چهارتا ورودی از این سایت داشتیم مثلا امار 24 ساعت نمایش بده

لینک به ارسال

بخش امار سایت ارجاع دهنده به سایت هست ک نمایش میده این امار مال کلی هست ک چه سایت های به سایت شما لینک دادن اگه بشه امار هر روز جدا نمایش بده مثلا تاریخ امروز چهارتا ورودی از این سایت داشتیم مثلا امار 24 ساعت نمایش بده

اینم فکر خوبیه.

گذاشتن فیلتر در سایت های ارجاع دهنده.

لینک به ارسال

شاید برای بار 50 یا بیشتر باشه که برای بروزرسانی به مشکل برمی خودم، هر بار می گم اینبار دیگه درست میشه، ولی خب نمیشه که نمیشه...

---

افزونه وازآپ یه امکان جالبی داره که اگه بیاد تو آماره خیلی عالی میشه و اون اینکه لینک های ورودی از موتورهای جستجوگر رو تعیین می کنه از کدوم صفحه اومدن، یعنی مثلاً یک نفر با سرچ کلمه آماره از صفحه 5 جستجوی گوگل میاد اینجا، این مشخص میشه.

و البته توی بازدیدکننده ها هم می تونین فیلترکنی که چندتا بازدید از اسپمرها داشتی، چند تا موتور جستجو و ....

لینک به ارسال

سلام اقای صوفی خسته نباشید توی صفحه اصلی مخزن این افزونه در قسمت نظرات هم اینارو گفتم اینجا هم میگم شاید کسی به مشکلی شبیه مال من برخورد کرده باشه

من دیروز دنبال یه افزونه برای لایک کردن مطالب بودم که یچیز خیلی ساده باشه که رسیدم به مطلب اقای میرزایی

http://mandegarweb.com/wordpress/free-wordpress-plugins/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%84%D8%A7%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

به ایشون هم درمورد مشکلی که این دوافزونه باهم دارن توضیح دادم که هنوزجوابی ندادن

افزونه شما اول نصب بود که افزونه لایک رونصب کردم بعدازنصب وردپرس پیامی به شکل زیر که گذاشتم نشون داد که توجهی بهش نکردم تااینکه امروز صبح توی افزونه شما میخاستم ببینم چه چیزهایی جستجو شده ووردی دارم فهمیدم که قسمت های کلمات جستجوشده ،برترین ارجاع دهنده‌ها،Online Users،برترین برگه‌ها همشون غیرفعال شدن وچیزی نشون نمیدن اما به محض غیرفعالسازی اون افزونه برنامه شما دوباره کار میکنه،به نظرمیرسه با افزونه دیگری هم که برای انتشار پست دربکه های اجتماعی استفاده می کنم سازگاری نداره علتش چیه؟؟؟؟راهی هست این دوباهم کارکنن؟

The following plugins might cause (open graph) issues with Yoast WordPress SEO: NextScripts: Social Networks Auto-Poster

ویرایش شده توسط worldmohammad
لینک به ارسال

شاید برای بار 50 یا بیشتر باشه که برای بروزرسانی به مشکل برمی خودم، هر بار می گم اینبار دیگه درست میشه، ولی خب نمیشه که نمیشه...

---

افزونه وازآپ یه امکان جالبی داره که اگه بیاد تو آماره خیلی عالی میشه و اون اینکه لینک های ورودی از موتورهای جستجوگر رو تعیین می کنه از کدوم صفحه اومدن، یعنی مثلاً یک نفر با سرچ کلمه آماره از صفحه 5 جستجوی گوگل میاد اینجا، این مشخص میشه.

و البته توی بازدیدکننده ها هم می تونین فیلترکنی که چندتا بازدید از اسپمرها داشتی، چند تا موتور جستجو و ....

عذر میخوام برای مطرح کردن این پرسش در اینجا.

میشه لینک مربوط به این افزونه رو قرار بدید؟

لینک به ارسال

عذر میخوام برای مطرح کردن این پرسش در اینجا.

میشه لینک مربوط به این افزونه رو قرار بدید؟

بله

اینم لینک افزونه وازآپ

https://wordpress.org/plugins/wassup/

لینک به ارسال

سلام اقای صوفی خسته نباشید توی صفحه اصلی مخزن این افزونه در قسمت نظرات هم اینارو گفتم اینجا هم میگم شاید کسی به مشکلی شبیه مال من برخورد کرده باشه

من دیروز دنبال یه افزونه برای لایک کردن مطالب بودم که یچیز خیلی ساده باشه که رسیدم به مطلب اقای میرزایی

http://mandegarweb.com/wordpress/free-wordpress-plugins/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%84%D8%A7%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

به ایشون هم درمورد مشکلی که این دوافزونه باهم دارن توضیح دادم که هنوزجوابی ندادن

افزونه شما اول نصب بود که افزونه لایک رونصب کردم بعدازنصب وردپرس پیامی به شکل زیر که گذاشتم نشون داد که توجهی بهش نکردم تااینکه امروز صبح توی افزونه شما میخاستم ببینم چه چیزهایی جستجو شده ووردی دارم فهمیدم که قسمت های کلمات جستجوشده ،برترین ارجاع دهنده‌ها،Online Users،برترین برگه‌ها همشون غیرفعال شدن وچیزی نشون نمیدن اما به محض غیرفعالسازی اون افزونه برنامه شما دوباره کار میکنه،به نظرمیرسه با افزونه دیگری هم که برای انتشار پست دربکه های اجتماعی استفاده می کنم سازگاری نداره علتش چیه؟؟؟؟راهی هست این دوباهم کارکنن؟

The following plugins might cause (open graph) issues with Yoast WordPress SEO: NextScripts: Social Networks Auto-Poster

سلام، متشکرم.

حالت دیباگ وردپرس را فعال کنید و سپس بررسی کنید ببینید مشکل دقیقاً از کجاست.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام. افزونه آماره برای سایت هیچ مشکلی ایجاد نکرده. یا تأثیر چندانی رو سرعت بارگذاری نداشته که بشه احساس کرد. ولی نمی دونم چرا وقتی می خوام صفحه آماره رو توی بخش مدیریت باز کنم حداقل باید 30 تا 60 ثانیه صبر کنم تا باز بشه. یعنی فوق العاده سنگینه. حتی بعضی وقت ها هم Timeout میشه! مشکل از چی می تونه باشه؟ سنگینی دیتابیس یا سایر عوامل؟

ممنون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام. همچنان منتظر جواب سوال قبلیم هستم (یه پست بالاتر)

ولی یه مشکل جدید هم اضافه شد. الان تو آخرین نسخه بخش آماره از مدیریت وردپرس حذف شده!

ویرایش شده توسط Hoomanhpc2
لینک به ارسال

سلام. افزونه آماره برای سایت هیچ مشکلی ایجاد نکرده. یا تأثیر چندانی رو سرعت بارگذاری نداشته که بشه احساس کرد. ولی نمی دونم چرا وقتی می خوام صفحه آماره رو توی بخش مدیریت باز کنم حداقل باید 30 تا 60 ثانیه صبر کنم تا باز بشه. یعنی فوق العاده سنگینه. حتی بعضی وقت ها هم Timeout میشه! مشکل از چی می تونه باشه؟ سنگینی دیتابیس یا سایر عوامل؟

ممنون

سلام، فکر کنم از نقشه گوگل باشه، در تنظیمات افزونه تغییرش بدین و از آفلاینش استفاده کنید.

لینک به ارسال

خسته نباشید افزونه کاملی منتشر کردید.

یه پیشنهاد داشتم در رابطه با این افزونه ؛ این افزونه آپشن های خیلی زیایدی داره و خیلی از این آپشن ها برای همه کس بکار نمیاد ، اگر بشه علاوه بر ورژن کامل یه ورژن مینی هم منتشر بشه که سبک تر باشه و فقط آمار را ثبت کنه.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام،

خسته نباشید افزونه کاملی منتشر کردید.

یه پیشنهاد داشتم در رابطه با این افزونه ؛ این افزونه آپشن های خیلی زیایدی داره و خیلی از این آپشن ها برای همه کس بکار نمیاد ، اگر بشه علاوه بر ورژن کامل یه ورژن مینی هم منتشر بشه که سبک تر باشه و فقط آمار را ثبت کنه.

موفق باشید

متشکرم.

پیشنهاد خوبیه، این قابلیت هارو خود شما هم میتوانید غیرفعال کنید :)

کم کم مدیریت این قابلیت ها بیشتر خواهد شد.

سلام.من نمی دونم چه گزینه ای زدم به جای اینکه آی پی بازدیدکنندگان رو بنویسه می نویسه #hash# چیکار کنم که آی پی نشون بده؟؟

در تنظیمات، گزینه هش آی پی رو بردارید.

لینک به ارسال

سلام. اتفاقا این افزونه خیلی روی بارگذاری تاثیر منفی دارد. من این افزونه رو حذف کرد سرعتش از 7 ثانیه رسید به 5

در کل افزونه سنگینی است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...