رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خدا قوت

یه مدتی هست که ساعت صفر شدن آمار در افزونه wp-statistics به ساعت 7:30 رسیده.به مدیر سرور اطلاع دادم میگه ساعت سرور درست تنظیم هست و خودم هم وقتی به بخش تنظیمات و همگانی میرم میبینم که زمان محلی طهران انتخاب شده و ساعت هم درسته.

اما ساعت 7:30 شب آمار من صفر میشه

لطفا برای رفع این مشکل من رو راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

عزیزان کسی نمیتونه در این خصوص به من کمک کنه؟

به دیتابیس فوق و سپس به جدول wp_options مراجعه کنید .

سپس به دنبال timezone_string بگردید و مانند عکس ضمیمه شده (اسکرین شات ) آن را به Asia/Tehran تغییر بدید .

سپس تست کنید ببینید مشکلتان حل شده یا خیر .

post-10193-0-58057400-1433360410_thumb.p

ویرایش شده توسط محمدرضـا
لینک به ارسال

به دیتابیس فوق و سپس به جدول wp_options مراجعه کنید .

سپس به دنبال timezone_string بگردید و مانند عکس ضمیمه شده (اسکرین شات ) آن را به Asia/Tehran تغییر بدید .

timezone_string وجود ندارد !! :mellow:

لینک به ارسال

timezone_string وجود ندارد !! :mellow:

تصویری که ضمیمه کرده بودم رو مشاهده کنید و طبق اون ایجاد کنید .

لینک به ارسال

سلام یه سوال داشتم در مورد جدول های این افزونه :

میخوام بدونم این جدول ها مربوط به این افزونس؟

statistics_exclusions

statistics_historical

statistics_pages

statistics_useronline

statistics_visit

statistics_visitor

و اینکه این افزونه فقط همین 6 تا تیبل رو داره؟

ویرایش شده توسط Milad123
لینک به ارسال

تصویری که ضمیمه کرده بودم رو مشاهده کنید و طبق اون ایجاد کنید .

موضوع دقیقا همین است دوست عزیز.این تیبلی که گفتید من ندارم یا شاید من پیداش نمیکنم.!!!!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یعنی مشکل No search query found که در قسمت اخرین کلمات جستجو شده هست مال خود افزونه هست؟من فکر میکردم صفحه 404 سایت زیاد شده احتمال هم میدادم که سایت با فایرفکس مشکل داره اخه ورودی هایی که با فایرفکس وارد سایت میشن رو این ایرور رو میده افزونه

لینک به ارسال

یه پیشنهادی در مورد این افزونه دارم نمیدونم شدنیه یا نه اما اگه بشه فوق العادس! (طولانیه ولی خوندنش خالی از لطف نیست)

پیشنهادم اینه که یک نسخه ی تجاری هم برای این افزونه بسازید و شمارش رو روی سرور دیگری انجام بدید.

یعنی چی؟

یعنی یه جایی مثل وب گذر (نیاز به سایت نیست، منظور اینه که شمارش خارج از سایت باشه) یه سرور با منابع قوی باشه که بجای اینکه شمارش توسط منابع سرور سایت خودمون صورت بگیره، اونجا انجام بشه و این افزونه بیاد فقط اطلاعات رو به ما نمایش بده...

اینجوری کوچکترین فشاری به سرور میزبانی سایت استفاده کننده نمیاد چون در واقع آمار فقط نمایش داده میشه و شمارش جای دیگری انجام میشه...

تمام تبادل اطلاعات و فشاری که قراره برای شمارش به دیتابیس سایت بیاد، روی اون سرور مخصوص اینکار انجام بشه، و فقط نمایش آمار داخل پنل خودمون باشه (یه چیزی مثل افزونه Google Analitycs ولی پیشرفته تر)

اینکه میگم نسخه تجاری، بخاطر همینه که هزینه ی اون سرور تامین بشه و مشکلی پیش نیاد!

در کنار اونم، همین نسخه ی رایگان وجود داشته باشه که اگه کسی خواست رایگان استفاده کنه و شمارش روی سرور خودش انجام بشه، اگر هم کسی خواست ارتقاء بده به نسخه ی تجاری و از نسخه ی تجاری استفاده کنه...

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.

خوشحال میشم نظرتونو راجع به این موضوع بدونم.

ویرایش شده توسط Milad123
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام. خسته نباشید. من افزونه آماری رو چند وقتیه که نصب کردم ولی متاسفانه با یک مشکل برخوردم.افزونه آماری که بعنوان بازدیدکنندگان امروز ثبت میکنه رو فردا با همون عدد نمایش میده و با فاصله زیادی کمتر از اون مقدار رو ثبت میکنه. تمام تنظیماتش رو هم چک کردم ولی به نتیجه نرسیدم. اگر کمکم کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

با عرض سلام

خداقوت

با کسب اجازه از آقای صوفی ، یه نکته رومیخواستم بگم و اون اینکه علت بوجود اومدن مشکل در این افزونه پس از آپدیت ،یا عدم نمایش تنظیمات این افزونه پس از  نصب آخرین نسخه و یا حتی بعضی خطاهایی که ایجاد میشه برمیگرده به نسخه php که روی هاست نصب هست که با بررسی که من داشتم بهترین نسخه php که برای این افزونه میتونه به خوبی عمل کنه نسخه 5.4 هست (و نسخه های پایینتر ممکنه بعضی توابع و دستورات به کاربرده شده توی کدهای این افزونه رو به درستی اجرا نکنن.) 

برای تغییر نسخه php باید از سی پنل یا دایرکت ادمین گزینه تغییر نسخه php رو بزنید و اگه چنین گزینه ای وجود نداشت با مدیر هاست در ارتباط باشید و درخواست کنید که نسخه php رو به 5.4 یا بالاتر تغییر دهند.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام.اگر آقای صوفی هنوز اینجا فعال هستند.... من پیشنهادات زیادی جهت بهبود این افزونه دارم .... پیام خصوصی هم خدمتشون دادم .

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

ایکاش در ورژن آخر این افزونه در قسمت بهینه سازی مانند خالی کردن جدول که گزینه همه دارد برای قسمت های سیستم عامل ها و پلت فرم ها هم گزینه همه اضافه می شد چون واقعا سخت و زمان بر هست که یکی یکی بخواهیم حذف کنیم.

لینک به ارسال
در در 1/5/2013 at 20:44، Mostafa گفته است :

نسخه جدید افزونه آمار بازدید وردپرس (wp-statistics) در حال کامل شدن از سوی تیم وردپرس پارسی میباشد. در این نسخه تمامی مشکلات قبلی رفع شده و امکانات بهتر و جدیدتری به آن اضافه شده است.

لازم به ذکر است افزونه به صورت شی‌گرایی نوشته شده است و سرعت پردازش آن نیز نسبت به قبلی بیشتر شده است.

منتظر پیشنهادها و انتقادهای شما دوستان عزیز میباشیم.

با تشکر.

post-2-0-77901100-1357666346_thumb.png

ایکاش در ورژن آخر این افزونه در قسمت بهینه سازی مانند خالی کردن جدول که گزینه همه دارد برای قسمت های سیستم عامل ها و پلت فرم ها هم گزینه همه اضافه می شد چون واقعا سخت و زمان بر هست که یکی یکی بخواهیم حذف کنیم.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

اخرین ورژن این افزونه در وردپرس 4.9.7 آخرین کلمات جستجو شده رو نشون نمیده

کل افزونه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم منتهی نشون نمیده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...