رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

خدا و کیلی هر کار کردم نشد که نشد که نظر ندم :)))))))))))))

خدا قوت ممنونم خدا وکیلی دو تا دیگه مثل تو در این زمینه ، افزونه نویسی حرفه ای انجام می دادند برای وردپرس دیگه هیچ مشکلی نبود ممنونم

لینک به ارسال

بهتر فعلا تو انتشارش عجله نکنید و بمونید شاید امکانات بیشتری بشه قرار داد .

دوستان از امارگیرهای خارجی اگر استفاده میکنند و امکان جالبی مد نظرشون هست ارائه بدن

بله درسته فعلا عجله ای نیست.

خدا و کیلی هر کار کردم نشد که نشد که نظر ندم :)))))))))))))

خدا قوت ممنونم خدا وکیلی دو تا دیگه مثل تو در این زمینه ، افزونه نویسی حرفه ای انجام می دادند برای وردپرس دیگه هیچ مشکلی نبود ممنونم

خواهش میکنم :)

انجام وظیفه ای بیش نیست.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام ، افزونه خوبیه من امروز باهاش آشنا شدم و نصب کردم خیلی باحاله دمت گرم عزیز ... فقط یه سوال این افزونه رتبه بندی گوگل و الکسا رو هم دارد ولی در ابزارک نمایش داده نمیشه ... باید چیکار کرد که در ابزارک این دو نمایش داده بشه ....

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

سلام ، افزونه خوبیه من امروز باهاش آشنا شدم و نصب کردم خیلی باحاله دمت گرم عزیز ... فقط یه سوال این افزونه رتبه بندی گوگل و الکسا رو هم دارد ولی در ابزارک نمایش داده نمیشه ... باید چیکار کرد که در ابزارک این دو نمایش داده بشه ....

با سپاس فراوان

سلام، خواهش میکنم. این 2 امکان در نسخه جدید حذف شده است :)

لینک به ارسال

آقا من نصب کردم بعد ارور می داد نمی تونستم وارد سایتم بشم افزونه cystate رو غیر فعال کردم درست شد ایا با این افزونه مشکل داره

لینک به ارسال

ببخشید من الان از طریق ابزارک این افزونه رو گذاشتم تو قالبم ولی بازدید ها و این ها نمیاد این ارور رو می دهد

WordPress database error:

[Table 'ariaiedo_8321.wp_statistics_visit' doesn't exist]

SELECT `visit` FROM wp_statistics_visit WHERE `last_counter` = '2013-02-02'

لینک به ارسال

فکر کنم اگر افزونه جلالی نصب باشه شمسی بگیره دوست عزیز تو نسخه قبلش که اینجوری بود

لینک به ارسال

فکر کنم اگر افزونه جلالی نصب باشه شمسی بگیره دوست عزیز تو نسخه قبلش که اینجوری بود

افزونه جلالی نصب هست ولی تاریخش میلادیه

سلام

پلاگین خیلی عالی شده دستتون درد نکنه .

1- سوال : اگر بخواهیم نمایش آمار برای نمایشگر نشون بده باید چی کار کرد ؟ الان ویرایشگر دسترسی به این برگه نداره یعنی پیغام می ده که شما مجوز برای دسترسی به این برگه ندارید

لینک به ارسال

سلام، افزونه مشکلی ندارد و فقط یکسری مشکلات ریز دارد که در نسخه 3.0.1 آن رفع میشود.

پلاگین خیلی عالی شده دستتون درد نکنه .

1- سوال : اگر بخواهیم نمایش آمار برای نمایشگر نشون بده باید چی کار کرد ؟ الان ویرایشگر دسترسی به این برگه نداره یعنی پیغام می ده که شما مجوز برای دسترسی به این برگه ندارید

خواهش میکنم دوست عزیز.

این مورد را هم درونش اضافه میکنم.

لینک به ارسال

درود

آقا مصطفي عزيز ، نسخه قدیمی رو به نسخه شما آپدیت کردم تمام بازدید ها صفر شدند تازه کار هم نمی کنه

لینک به ارسال

اقا مصطفی سلام ، اول از همه خدا قوت به شما بعدم یه سوال ، میخواستم ببینم زمان دقیق انتشار افزونه کی هستش ؟ به خدا خسته شدیم از دست این افزونه های مسخره که همش امار رو یا خیلی بالا نشون میدن یا اصلا کار نمیکنن !!!!

لینک به ارسال
آقا مصطفي عزيز ، نسخه قدیمی رو به نسخه شما آپدیت کردم تمام بازدید ها صفر شدند تازه کار هم نمی کنه

افزونه را غیرفعال و مجدد فعال کنید.

توابع جدید را جایگزین توابع قدیمی کنید.

اقا مصطفی سلام ، اول از همه خدا قوت به شما بعدم یه سوال ، میخواستم ببینم زمان دقیق انتشار افزونه کی هستش ؟ به خدا خسته شدیم از دست این افزونه های مسخره که همش امار رو یا خیلی بالا نشون میدن یا اصلا کار نمیکنن !!!!

ممنون از شما :) همانطور که پارسا عزیز اشاره کردند، افزونه انتشار شده است.

لینک به ارسال
افزونه را غیرفعال و مجدد فعال کنید.

توابع جدید را جایگزین توابع قدیمی کنید.

افزونه فعال شد ولی آمار قبلی ریست شد

لینک به ارسال

اقا مصطفی من نمیتونم افزونه رو فعال کنم ، این ارور رو هم میده !!!

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Fatal error: Cannot redeclare class Statistics in /home/takwar/public_html/takwarez3.tk/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/class/statistics.class.php on line 2

لینک به ارسال

اقا مصطفی من نمیتونم افزونه رو فعال کنم ، این ارور رو هم میده !!!

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Fatal error: Cannot redeclare class Statistics in /home/takwar/public_html/takwarez3.tk/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/class/statistics.class.php on line 2

پلاگین Cystat رو غیرفعال کنید.

لینک به ارسال

سلام دوستان ، یه مشکلی بعد از نصب برام پیش اومد ، من اومدم داخل تنظیمات افزونه اون تیکه که نوشته ادرس سایت و ادرس وردپرس ، من به اشتباهی اخر ادرس وردپرس نوشتم wp-admin ، حالا از اون موقع هر موقع که داخل وردپرس میخوا برم اون ادرس وردپرس رو اول میاره و بعد دوباره خودش ادرس ته اون اضافه میکنه و این باعث شده که نه سایت درست بالا بیاد نه وردپرس باز بشه ، چه کار کنم الان ؟؟؟؟؟ ادرسشم وقتی وارد وردپرس میشم اینجوری میشه :

http://www.takwarez3.tk/wp-admin/wp-login.php

لینک به ارسال

دوستان عزیز

هرگونه سوال و مشکل در تاپیک مرجع باید مطرح و پیگیری بشه:

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

لینک به ارسال

افزونه فعال شد ولی آمار قبلی ریست شد

مقادیر قبلی را باید به طور دستی در پایگاه داده درج کنید.

این امکان در آینده نیز بهش اضافه خواهد شد.

سلام دوستان ، یه مشکلی بعد از نصب برام پیش اومد ، من اومدم داخل تنظیمات افزونه اون تیکه که نوشته ادرس سایت و ادرس وردپرس ، من به اشتباهی اخر ادرس وردپرس نوشتم wp-admin ، حالا از اون موقع هر موقع که داخل وردپرس میخوا برم اون ادرس وردپرس رو اول میاره و بعد دوباره خودش ادرس ته اون اضافه میکنه و این باعث شده که نه سایت درست بالا بیاد نه وردپرس باز بشه ، چه کار کنم الان ؟؟؟؟؟ ادرسشم وقتی وارد وردپرس میشم اینجوری میشه :

مربوط به این تایپیک نمیباشد. در تایپیک دیگری مطرح کنید.

باید از طری دیتابیس آدرس را تغییر بدین.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با سلام و عرض خسته نباشید

من از وردپرس فارسی استفاده میکنم

افزونه آمار گیر را داشتم و فارسی بود و به خوبی کار میکرد

بعد از اینکه از افزونه Better WP Security استفاده کردم و فعال کردم

افزونه آمار گیرم انگلیسی شد

من میخواهم به من کمک کنید تا افزونه دوباره فارسی کنم

لینک به ارسال

چطور کم میکنه؟

یعنی از صبح مثلا از مقدار کل کم میشه یا ...؟

لینک به ارسال

سلام

من Wordpress Statistics رو برای آمار گیری نصب و ویرایش فایل index رو هم انجام دادم

حالا وقتی آدرس سایت رو میزنم سایت بالا میاد اما وقتی میخام و از موتور جستجو وارد بشن (چون با tag) وارد میشه

سایت بالا نمیاد و اخطار

HTTP Error 500 Internal server error

میده

فایل

htaccess رو هم بررسی کردممشکل حل میشه

وقتی افزونه رو غیر فعال می کنم

نید

لطفا کمک کم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...