رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من Wordpress Statistics رو برای آمار گیری نصب و ویرایش فایل index رو هم انجام دادم

حالا وقتی آدرس سایت رو میزنم سایت بالا میاد اما وقتی میخام و از موتور جستجو وارد بشن (چون با tag) وارد میشه

سایت بالا نمیاد و اخطار

HTTP Error 500 Internal server error

میده

فایل

htaccess رو هم بررسی کردممشکل حل میشه

وقتی افزونه رو غیر فعال می کنم

نید

لطفا کمک کم

افزونه غیرفعال میشه. مشکل ندارید؟

لینک به ارسال

سلام

همیشه از افزونه آماره استفاده میکنم، اما تو نسخه آخر wp-statistics 3.1.1 تیک نمایش آمار در سر برگ پیشخوان رو که زدم و ok کردم کلا صفحه سفید شد. و عملا به مدیریت سایتم دسترسی ندارم.

ضروریه لطفا کمک کنید...

ویرایش شده توسط ibrahim
لینک به ارسال

سلام من از افزونه wp-staticstics استفاده می کنم ، اما الان شاهد آمار عجیبی هستم ، دیشب ساعت 9 400 نفر بود اما بعد 2 ساعت رسید به 1100 نفر در حالی که من هر روز 400 نفر فقط دارم ، بعد ساعت 12 تا 12:10 هم در عرض 10 10 دقیقه رسید به 400 نفر ، امکان اشتباه در افزونه هست؟

لینک به ارسال

سلام دو مورد وجود داره دقت این رو ببرید بالاتر شاید همه نخوان دستکاری بشه.دوما چرا ساعتش ساعت سه ریست میشه؟میخوام 12 شب بشه

لینک به ارسال

در مورد ساعت، شما تنظیمات ساعت وردپرس و تنظیمات ساعت سرورتون بر اساس ایرن تنظیم شده؟

لینک به ارسال

با سلام به همه‌ی فعالان وردپرس پارسی

اولاً از انتشار این افزونه‌ی آمارگیر و سایر افزونه‌های خوب توسط این گروه تشکر می‌کنم.

دوماً در مورد افزونه‌ی آمارگیر یک سوال دارم: آیا امکانش هست که بازدید مدیر وبلاگ از آمار بازدید حذف بشه؟ منظورم اینِ که تعداد دفعات بازدید من از صفحات مختلف وبلاگم، به حساب آمار بازدید گذاشته نشه. الآن هر بازدیدی که از هر صفحه دارم، تو آمار درج میشه.

ویرایش شده توسط mehdi_F
لینک به ارسال

سلام و درود بر شما

راستش دیگه من از وبگذر نا امید شدم ... ! این افزونه رو از نسخه قبلیش رو سایت دارم ... ! یه نقطه ضعفی که داره و شاید برای من ( یا بقیه :D) خیلی مهم باشه نمایش تعداد ورودی گوگل در روز های مختلف در پنل خوده سایت هست ... !

مثلا دیروز چندتا ورودی داشتی ... ! که اگه این رو تو اپدیت جدید درست شه خیلی عالی میشه ...

لینک به ارسال

سلام ،

من از افزونه ی wordpress statistics برای نمایش آمار سایتم استفاده می کنم، اما تاریخی که واسه آخرین به روز رسانی نشون میده میلادیه ، چه طوری شمسیش کنم ؟ هر جای دیگه ی سایتم که تاریخ نشون میده شمسیه اما این نه.

تازه یه چیز دیگه هم میخوام تغییر بدم ؛ بازدیدکنندگان رو نوشته بازدیدکننده گان ، اینو از تو کدوم فایلش میتونم عوض کنم؟

post-2289-0-41856800-1370521314_thumb.jp

ویرایش شده توسط sanaz_s13
لینک به ارسال

تاریخ سایتتون شمسیه؟

افزون جلالی نصبه؟

برای ویرایش بازدیدکنندگان باید از پوشه languages فایل wp_statistics-fa_IR.po را در نرم افزار poedit ویرایش کنید و به همراه فایلی که با پسوند mo دوباره آپلود کنید

لینک به ارسال

تاریخ سایتتون شمسیه؟

افزون جلالی نصبه؟

بله افزونه جلالی نصبه ، عرض کردم که جاهای دیگه ی سایتم که تاریخ نمایش داده میشه شمسیه ، خودمم واسه همین تعجب کردم که چرا این. میلادی نشون میده !!

لینک به ارسال

از چه نسخه ای استفاده می کنید؟

نسخه های قبلی افزونه بخشی برای انتخاب تاریخ میلادی و شمسی داشت ولی در نسخه های جدید خودکار شده

لینک به ارسال

نمیدونم درست شدنش به این کاری که کردم ربط داشت یا نه ...!!

یه بار ورژن قدیمیشو نصب کردم که امکان تنظیم دستی تاریخ رو داشت ، گذاشتمش رو شمسی ، بعد افزونه رو آپدیت کردم ، الان دیگه تاریخش رو شمسیه . :)

ویرایش شده توسط sanaz_s13
لینک به ارسال

ای بابا چرا وقتی ادم سوال میپرسه بعد سه روز یکی پیدا نمیشه بگه ما چکار کنیم ساعت 12 ریست بشه آمار چون بنده ساعت 5 ریست میشه واسم.و اینکه تنظیمات سرور و ساعتش دقیق هست یکی پاسخ بده لطفا سوال من واسه صفحه های قبلی بود

لینک به ارسال

مصطفي جان توجه كن: ما برسي كرديم ديديم شما متغيراي مقدار بازديد رو با تعداد بازديد كنندگان اشتباه گذاشتي! صفحه رو رفرش ميكني به بازديد كنندگان اضافه ميشه بجاي اضافه شدن به مقدار بازديد!!! يه برسي بفرما الان 3 روزه امار ما جابجا شده! تا شب 3000 نفر بازديد كننده نشون ميده (IP) و مقدار بازديد رو مثلا 2000 نشون ميده! مگه ميشه همچين چيزي اخه! سه هزار نفر امدن سه هزار بازديد بايد حد اقل يكي يدونه ثبت بشه!

لینک به ارسال

ای بابا چرا وقتی ادم سوال میپرسه بعد سه روز یکی پیدا نمیشه بگه ما چکار کنیم ساعت 12 ریست بشه آمار چون بنده ساعت 5 ریست میشه واسم.و اینکه تنظیمات سرور و ساعتش دقیق هست یکی پاسخ بده لطفا سوال من واسه صفحه های قبلی بود

شما می تونی لینک بدی که کدوم سئوال را سه روز پیش پرسیدید که امروز طلبتان را وصول کنید؟

لینک به ارسال

همین تاپیک و یه تاپیک دیگه مربوط به این افزونه دارید رو بخونید پیدا میکنید دوما الان تایم زون کیو بزارم تهران تایم زون وردپرس یا افزونه؟؟چون تایم زون بنده تهران هست ساعت سرور هم دقیق هست به نظر من مشکل این افزونه این هست که از وقتی نصبش میکنی و تیبل میسازه تایم رو حساب میکه لطفا یکی راه درست تر و دقیق تری بزاره جلو پای بنده خیلی امار ضایع میشه بعد از 5 بعد از ظهر

لینک به ارسال

تایم زون کیو بزارم تهران تایم زون وردپرس یا افزونه؟؟

هر دو باید روی تهران ست باشن

لینک به ارسال

وقتی یک افزونه فقط برای شما اشتباه کار می کنه یعنی مشکل از افزونه نیست باید پلاگین ها و اسکریپت های خودتون رو چک کنید تا کانفیگ به دست بیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...