رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

• 2 هفته بعد...

نسخه جدید افزونه آمار بازدید وردپرس (wp-statistics) در حال کامل شدن از سوی تیم وردپرس پارسی میباشد. در این نسخه تمامی مشکلات قبلی رفع شده و امکانات بهتر و جدیدتری به آن اضافه شده است.

لازم به ذکر است افزونه به صورت شی‌گرایی نوشته شده است و سرعت پردازش آن نیز نسبت به قبلی بیشتر شده است.

منتظر پیشنهادها و انتقادهای شما دوستان عزیز میباشیم.

با تشکر.

سلام آقا مصطفی، واقعا خسته نباشید

نسخه 3.2 آماره اومد تو بخش مدیریت وردپرس سایت من، ولی وقتی آپدیتش می کنم دیگه نمودارهای شکلی مثل مرورگرها، نمودارهای آماری و ورودی موتور های جستوجو نشون داده نمیشه، باز مجبود میشم نسخه قبلیش رو نصب کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید

نسخه وردپرس من: 3.5.2

لینک به ارسال

سلام تشكر بابت اين افزونه ي مفيد

من يه سوال داشتم درمورد دقت اين افزونه نصبت به وب گذر و يا سايت هاي آمارگير خارجي يكي هست؟

من خودم از همين افزونه استفاده ميكنم

ببخشيد اين و ميپرسم ساده تر بگم تعداد بازديد كه Statistics نشون ميده قابل اعتماد هست؟

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام خدمت همگی

همونطور که می دونید آپدیت افزونه آماره ورژن 4.0 اومد و به فاصله ی 1 روز ورژن 4.1 اومد اما الان یه مشکل خیلی بزرگی داره اونم ضریب بازدیده!

قسمت ضریب بازدید کار نمیکنه مثلا میذاریم هر بازدید 2 یا 3 تا محاسبه بشه عمل نمیکنه و هر بازدید فقط یکی حساب میشه!

میخواستم بدونم چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟؟؟

ویرایش شده توسط mgt1234
لینک به ارسال

سلام

آقا مصطفی خسته نباشید.

من نسخه جدید این افزونه رو نصب کردم ، واقعا افزونه ی کامل و حرفه ای هستش.

به خصوص این بخش کشور بازدیدکننده های سایت که قابلیت جالبیه :) فقط میخواستم یه توضیح بدید در مورد همین بخش کشور بازدیدکننده ها که ظاهرا برای فعال شدنش افزونه یه سری اطلاعات از سایت خاصی باید دریافت کنه ، میشه در موردش یکم توضیح بدید چون برام جالبه با نحوه کارش آشنا بشم.

باتشکر از زحمات شما برا نسخه ی جدید :wub:

لینک به ارسال

سلام، من بعد اپدیت جدید ، چند روزیه که کارکرد افزونه رو زیر نظر دارم و مشکلی داره!!! ببینید ما افزونه رو پاک کردیم و از دوباره نصبش کردیم ، کل دیتابیس و جداولش رو هم همچنین! توی نمایش امار ، نگاه میکنیم به بخش اخرین بازدید کنندگان که لینک ورودی به سایت رو زده ، بعد میبینیم 4 تا ارجاع از گوگل بوده ، ولی تول امار ارجاع اون لحظه گوگل 2 تا هستش! و یا اون بخش میره و چند دقیقه بعد دوباره با اون 4 تای دیگه ، یه 5 تا از گوگل امدن که جمعا تو اون لحظه میشه 9 تا ورودی گوگل ولی کلا 5 تا نشون میده! این میزان ورود از گوگلش درست نیست! لطفا برسی کنید.. حالا شاید موتور های جستجوی دیگه هم همینطور باشه!

لینک به ارسال

سلام

آقا مصطفی خسته نباشید.

من نسخه جدید این افزونه رو نصب کردم ، واقعا افزونه ی کامل و حرفه ای هستش.

به خصوص این بخش کشور بازدیدکننده های سایت که قابلیت جالبیه :) فقط میخواستم یه توضیح بدید در مورد همین بخش کشور بازدیدکننده ها که ظاهرا برای فعال شدنش افزونه یه سری اطلاعات از سایت خاصی باید دریافت کنه ، میشه در موردش یکم توضیح بدید چون برام جالبه با نحوه کارش آشنا بشم.

باتشکر از زحمات شما برا نسخه ی جدید :wub:

منم این سوالو دارم که قراره چطور این امکان جدید فعال بشه و اینکه مشکلات محاسبه میزان وردی گوگل داره افزونه که توی تاپیکی جدا بیانش کردم!

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

منم این سوالو دارم که قراره چطور این امکان جدید فعال بشه و اینکه مشکلات محاسبه میزان وردی گوگل داره افزونه که توی تاپیکی جدا بیانش کردم!

اگه منظورتون اینه که چطوری بخش نمایش کشور بازدیدکننده فعال بشه ، برید به بخش تنظیمات آماره ، قسمت آخر نوشته تنظیمات GeoIP که پایینش دوتا گزینه هست و باید جفتشو تیک بزنید و تنظیمات رو ذخیره کنید و با این کار تو قسمت نمایش آمار پنل مدیریت یه قسمت جدید درست میشه که نشون میده بازدید کننده های شما از چه کشورهایی بودن. ضمن اینکه تو قسمت آخرین بازدیدکنندگان پرچم کشور بازدید کننده نمایش داده میشه.

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

سلام دوستان افزونه کش Hyper Cache Extended را نصب کردم اما ظاهرا در کار آماره اختلال ایجاد کرده! و آمار بازدید رو خیلی کم نشون میده وقتی کش رو پاک میکنم هم آمار بازم همونجوریه!!

چون هاستم اشتراکیه از W3 هم نمیتونم برای کش استفاده کنم.

آیا راهی هست که این مشکل برطرف بشه؟

لینک به ارسال

سلام

اقا من یه مشکلی دارم

چند هفته پیش امارگیر براش مشکل پیش اومد

میشد امار رو از طریق تولبار دید ولی صفحه امارگیر مشکل داشت و باز نمیشد

امروز دیدم که نوشته بعضی جداول مشکل دارن و افزونه رو فعال و غیر فعال کنید

غیر فعال که کردم وقتی خواستم دوباره فعال کنم خطا داد : به علت مشکل جدی افزونه فعال نشد

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

دوستان یه مشکل حاد: شمام دارید؟؟؟ امار بازدید کنندگان امروز ، سر ساعت 12 ریست نمیشه اصلا و مونده!!!!؟ بازدید ریست میشه ها ولی بازدید کنندگان ریست نمیشه و همینطور بهش اضافه میشه (بازدید کنندگان امروز!)

لینک به ارسال

دوستان یه مشکل حاد: شمام دارید؟؟؟ امار بازدید کنندگان امروز ، سر ساعت 12 ریست نمیشه اصلا و مونده!!!!؟ بازدید ریست میشه ها ولی بازدید کنندگان ریست نمیشه و همینطور بهش اضافه میشه (بازدید کنندگان امروز!)

مشکلی نداره،ریست میشه

برا من تنها مشکلی که هست اینه که ضریب بازدید کار نمیکنه!!!

لینک به ارسال

سلامو خسته نباشید

ای بابا من نمیدونم آپدیت این آماره که میاد بجای اینکه بهتر بشه بدتر میشه!!! :|

نسخه 4.1 آنلاین به 30 40 تا می رسید و حداقلش هم 15 20 بود!

الان که به 4.2 آپدیت کردم آنلاین به زور به 15 20تا میریسه! :|

بابا اگه کسی یکی بهتر میشناسه بگه بریم اونو بگیریم!

این هم cpu زیاد مصرف میکنه هم آپدیتاش روز به روز بدتر میشه!!

لینک به ارسال

من احساس کردم بعد از این آپدیت آخری یکم سایت سنگین شد.

ضمنا پرچم های بازدید کننده ها کار نمیکنه ;)

لینک به ارسال

ضمنا پرچم های بازدید کننده ها کار نمیکنه ;)

شما باید از بخش تنظیمات این قابلیت رو فعال کنید.

لینک

لینک به ارسال

دوستان من به یه مشکل خیلی بزرگی خوردم

لطفا کمک کنید

من قبلا از یه جای دیگه هاست مییگرفتم که بدلیل اینکه این پلاگین نصب بود و مصرف منابع زیادی داشت کل سایت های اون هاست رو دان کرده بود!!! :))

بعد هزینه منو کامل پس دادن و یه بکآپ کامل از سایتم از هاست سی پنل گرفتن!

بعد اومدم از یه جای دیگه هاست خریدم بکآپ رو که نصب کردم پلاگین خوب کار نمی کرد، گفتم غیر فعال کنم بعد فعال کنم شاید درست شد که بازم نشد!

ولی موقع فعال کردن میگفت بدلیل مشکلات جدی افزونه فعال نشد!

مجبور شدم دوباره ریستور کنم، که بازم همون آشو همون کاسه هست!

کسی میتونه مشکل منو حل کنه؟!

خیلی مشکلم حاد هست!

کمک کنید

لینک به ارسال

دوستان من به یه مشکل خیلی بزرگی خوردم

لطفا کمک کنید

من قبلا از یه جای دیگه هاست مییگرفتم که بدلیل اینکه این پلاگین نصب بود و مصرف منابع زیادی داشت کل سایت های اون هاست رو دان کرده بود!!! :))

بعد هزینه منو کامل پس دادن و یه بکآپ کامل از سایتم از هاست سی پنل گرفتن!

بعد اومدم از یه جای دیگه هاست خریدم بکآپ رو که نصب کردم پلاگین خوب کار نمی کرد، گفتم غیر فعال کنم بعد فعال کنم شاید درست شد که بازم نشد!

ولی موقع فعال کردن میگفت بدلیل مشکلات جدی افزونه فعال نشد!

مجبور شدم دوباره ریستور کنم، که بازم همون آشو همون کاسه هست!

کسی میتونه مشکل منو حل کنه؟!

خیلی مشکلم حاد هست!

کمک کنید

خب دوست عزیز راه کارش ساده است! شما افزونه رو پاک کن کامل ! پاک که کردی برو توی PHPMyadmin و تو دیتابیست ، جداول این افزونه رو هم پاک کن ، بعد اینکه پاکش کردی ، انگار تا حالا افزونه رو نصب نکردی! و از دوباره نصبش کن البته نه با رستور و.. ، بلکه از دوباره از پنلت نصبش کن ، تا قشنگ اخرین اپدیتش باشه و مشکلات گذشته اون هاست و هاست فعلیت و همه درست میشه.. بهترین کار اینه! منم قاطی کرده بود افزونه این کارو کردم! البته پاک کردن جداول افزونه باید حتما انجام بشه ، اسم جدول ها اینه:

wp_statistics_useronline

wp_statistics_visit

wp_statistics_visitor

لینک به ارسال

خب دوست عزیز راه کارش ساده است! شما افزونه رو پاک کن کامل ! پاک که کردی برو توی PHPMyadmin و تو دیتابیست ، جداول این افزونه رو هم پاک کن ، بعد اینکه پاکش کردی ، انگار تا حالا افزونه رو نصب نکردی! و از دوباره نصبش کن البته نه با رستور و.. ، بلکه از دوباره از پنلت نصبش کن ، تا قشنگ اخرین اپدیتش باشه و مشکلات گذشته اون هاست و هاست فعلیت و همه درست میشه.. بهترین کار اینه! منم قاطی کرده بود افزونه این کارو کردم! البته پاک کردن جداول افزونه باید حتما انجام بشه ، اسم جدول ها اینه:

wp_statistics_useronline

wp_statistics_visit

wp_statistics_visitor

مشکل اینجاست که من نمیخوام اون آمار ارقامش پاک بشه!

یعنی هییچ راهی نیست بشه از آمار ارقامشو نگه داشت؟!

یعنی پاک کنیم دوباره نصب کنیم این آمار ارقام هم نشون داده بشه!!!

لینک به ارسال

مشکل اینجاست که من نمیخوام اون آمار ارقامش پاک بشه!

یعنی هییچ راهی نیست بشه از آمار ارقامشو نگه داشت؟!

یعنی پاک کنیم دوباره نصب کنیم این آمار ارقام هم نشون داده بشه!!!

ببین شما الان مشکل داری درسته؟ پس به فکر امار و ارقام نباش! مثلا خود ما اصلا به کاربر نشون نمیدیم امار و ارقام رو! امار بیشتر برای اینکه من مدیر ، دستم باشه که چی و کی و چه مقدار بازدید دارم! و اینکه الان امارمو پاک کنم و از دوباره از 0 قشنگ تمیز و سالم برام امار بیاد فکر نکنم توفیقی داشته باشه با بودن امار قبلی! پس درگیر این چیزا نباش! کاری که گفتم رو بکن راحت مشکلت حل بشه نسخه جدید رو هم از 0 نصب کن و استفاده کن.... یا یه کاری بکن ، شما افزونه رو پاک کن ، ولی جدول هاشو پاک نکن ، و بعد دوباره افزونه رو نصب کن از 0 (رستور نکنی دوباره! نصب کن از 0) بعد اگر دیدی درسته ، بدون که امارتم سرجاشه و داره کار میکنه امارتم پاک نمیشه! ولی دیدی کار نکرد ، برو جداول رو کلا پاک کن و کاری که گفتم بکن. :)

لینک به ارسال

ببین شما الان مشکل داری درسته؟ پس به فکر امار و ارقام نباش! مثلا خود ما اصلا به کاربر نشون نمیدیم امار و ارقام رو! امار بیشتر برای اینکه من مدیر ، دستم باشه که چی و کی و چه مقدار بازدید دارم! و اینکه الان امارمو پاک کنم و از دوباره از 0 قشنگ تمیز و سالم برام امار بیاد فکر نکنم توفیقی داشته باشه با بودن امار قبلی! پس درگیر این چیزا نباش! کاری که گفتم رو بکن راحت مشکلت حل بشه نسخه جدید رو هم از 0 نصب کن و استفاده کن.... یا یه کاری بکن ، شما افزونه رو پاک کن ، ولی جدول هاشو پاک نکن ، و بعد دوباره افزونه رو نصب کن از 0 (رستور نکنی دوباره! نصب کن از 0) بعد اگر دیدی درسته ، بدون که امارتم سرجاشه و داره کار میکنه امارتم پاک نمیشه! ولی دیدی کار نکرد ، برو جداول رو کلا پاک کن و کاری که گفتم بکن. :)

وال.. من کاری رو که گفتی 2شب پیش انجام دادم! اول غیر فعال کردم بعد خواستم فعال کنم گفت با مشکل جدی رو به رو هستو فعال نشد!

بعد گفتم دیگه مجبوری شد دیگه! پاک میکنم دوباره نصب میکنم که باز هم وقتی دوباره افزونه رو نصب کردم گفت با مشکل جدی رو به رو هستو فعال نشد! که گفتم ریستور میکنم!

الان هم فکر کنم باید جدولهاشو هم پاک کنم!

ولی نمیخوام! گفتم بذار آپدیتش بیاد آپدیت کنم شاید حل شد!

من دوست ندارم آمار ارقام سایت بپره!

میخوام بعد چندین سال نشون بده آمار کلی رو!

از این کارهایی که سایت های بزرگ دیگه ای هم کردن!!!

گفتم یا اینکه اینو پاک کنم گوگل آنالیتیک رو نصب کنم که برای گوگل هست و هیچ موقع پاک نمیشه که موقع فعال سازی تو سایت گوگل فعال نشدو زدم پاکش کردم!

خلاصه اینکه الان رو هوا هستم!

اینا هم رفتن یه آمارگیر درست کنن! :|

یه بکآپ نمیشه از آماراش گرفت!!!

لینک به ارسال

آماره » بهینه‌سازی » برون‌بری

یا

در php myadmin در بخش export میتوانید بکاپ بگیرید

لینک به ارسال

آماره » بهینه‌سازی » برون‌بری

یا

در php myadmin در بخش export میتوانید بکاپ بگیرید

دیر گفتی، اعصابم خورد شد زدم کلا drop table کردم دوباره نصب کردمو درست شد! :|

ولی تمام آمارهام پرید اعصابم خورد شد!! :|

خوب الان یه سوال!

من بکآپ بگیرم بدردم نمیخوره که! :|

مگه میشه دوباره ریکاوری کرد! :|

یعنی واقعا نمیدونم چی بگم!

این افزونه به این سنگینی و پر مصرفی این قابلیتو نداره؟! :|

حالا این بکنار! :|

بازدید کننده من از تعداد بازدیدهام بیشتره!! :|

میتونین نگا گنینی

http://www.rayenak.org

http://www.rayenak.com

http://www.rayenak.ir

http://www.rayenak.net

فرقی نداره کدومو میزنی! چون اولی اصلی هست بقیه وصل میشن به اولیه!

لینک به ارسال

خوب الان یه سوال!

میتونین نگا گنینی

احتمالا یه چیزی باعث اختلال تو کار این افزونه میشه ، افزونه کش استفاده می کنید؟

لینک به ارسال

خوب الان یه سوال!

میتونین نگا گنینی

من که طی این چند سال مشکلی نداشتم با این افزونه و همیشه خوب بوده فقط آخرین باری که مشکل داشتم مربوط می شد به وقتی که افزونه کلا تغییر کرد که دیتابیس هاش به هم نمی خواند مجبور شدیم دیتابیس قدیمی افزونه رو پاک و دوباره افزونه رو نصب کنیم معمولا اینجور مشکلات برمی گرده به هاست و یا تنظیماتی که کاربر روی وردرپسش انجام می دهد

لینک به ارسال

احتمالا یه چیزی باعث اختلال تو کار این افزونه میشه ، افزونه کش استفاده می کنید؟

در وردپرس هیچ افزونه ای جز این و slimstat نصب نیست!!

من وقتی دیدم این افزونه مشکل داره و بازدیدکننده ها بیشتر از بازدید هست اونو هم نصب کردم ولی ازش استفاده نمیکنم زیاد!

وال... من هم دقیقا همین اختلال رو میخوام بدونم!

و یه مشکل دیگه ای که هست تو این افزونه قسمت کشورهاش unknown دیده میشه!

مگه کشور unknown هم داریم؟! :|

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...