337 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خدا قوت

یه مدتی هست که ساعت صفر شدن آمار در افزونه wp-statistics به ساعت 7:30 رسیده.به مدیر سرور اطلاع دادم میگه ساعت سرور درست تنظیم هست و خودم هم وقتی به بخش تنظیمات و همگانی میرم میبینم که زمان محلی طهران انتخاب شده و ساعت هم درسته.

اما ساعت 7:30 شب آمار من صفر میشه

لطفا برای رفع این مشکل من رو راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیزان کسی نمیتونه در این خصوص به من کمک کنه؟

به دیتابیس فوق و سپس به جدول wp_options مراجعه کنید .

سپس به دنبال timezone_string بگردید و مانند عکس ضمیمه شده (اسکرین شات ) آن را به Asia/Tehran تغییر بدید .

سپس تست کنید ببینید مشکلتان حل شده یا خیر .

post-10193-0-58057400-1433360410_thumb.p

ویرایش شده در توسط محمدرضـا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به دیتابیس فوق و سپس به جدول wp_options مراجعه کنید .

سپس به دنبال timezone_string بگردید و مانند عکس ضمیمه شده (اسکرین شات ) آن را به Asia/Tehran تغییر بدید .

timezone_string وجود ندارد !! :mellow:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

timezone_string وجود ندارد !! :mellow:

تصویری که ضمیمه کرده بودم رو مشاهده کنید و طبق اون ایجاد کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام یه سوال داشتم در مورد جدول های این افزونه :

میخوام بدونم این جدول ها مربوط به این افزونس؟

statistics_exclusions

statistics_historical

statistics_pages

statistics_useronline

statistics_visit

statistics_visitor

و اینکه این افزونه فقط همین 6 تا تیبل رو داره؟

ویرایش شده در توسط Milad123

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تصویری که ضمیمه کرده بودم رو مشاهده کنید و طبق اون ایجاد کنید .

موضوع دقیقا همین است دوست عزیز.این تیبلی که گفتید من ندارم یا شاید من پیداش نمیکنم.!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی مشکل No search query found که در قسمت اخرین کلمات جستجو شده هست مال خود افزونه هست؟من فکر میکردم صفحه 404 سایت زیاد شده احتمال هم میدادم که سایت با فایرفکس مشکل داره اخه ورودی هایی که با فایرفکس وارد سایت میشن رو این ایرور رو میده افزونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه پیشنهادی در مورد این افزونه دارم نمیدونم شدنیه یا نه اما اگه بشه فوق العادس! (طولانیه ولی خوندنش خالی از لطف نیست)

پیشنهادم اینه که یک نسخه ی تجاری هم برای این افزونه بسازید و شمارش رو روی سرور دیگری انجام بدید.

یعنی چی؟

یعنی یه جایی مثل وب گذر (نیاز به سایت نیست، منظور اینه که شمارش خارج از سایت باشه) یه سرور با منابع قوی باشه که بجای اینکه شمارش توسط منابع سرور سایت خودمون صورت بگیره، اونجا انجام بشه و این افزونه بیاد فقط اطلاعات رو به ما نمایش بده...

اینجوری کوچکترین فشاری به سرور میزبانی سایت استفاده کننده نمیاد چون در واقع آمار فقط نمایش داده میشه و شمارش جای دیگری انجام میشه...

تمام تبادل اطلاعات و فشاری که قراره برای شمارش به دیتابیس سایت بیاد، روی اون سرور مخصوص اینکار انجام بشه، و فقط نمایش آمار داخل پنل خودمون باشه (یه چیزی مثل افزونه Google Analitycs ولی پیشرفته تر)

اینکه میگم نسخه تجاری، بخاطر همینه که هزینه ی اون سرور تامین بشه و مشکلی پیش نیاد!

در کنار اونم، همین نسخه ی رایگان وجود داشته باشه که اگه کسی خواست رایگان استفاده کنه و شمارش روی سرور خودش انجام بشه، اگر هم کسی خواست ارتقاء بده به نسخه ی تجاری و از نسخه ی تجاری استفاده کنه...

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.

خوشحال میشم نظرتونو راجع به این موضوع بدونم.

ویرایش شده در توسط Milad123

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

یه مشکلی دارم و اون هم اینکه تعدا افراد انلاین رو نشون نمی ده چه در داشبورد چه در ویجیت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. خسته نباشید. من افزونه آماری رو چند وقتیه که نصب کردم ولی متاسفانه با یک مشکل برخوردم.افزونه آماری که بعنوان بازدیدکنندگان امروز ثبت میکنه رو فردا با همون عدد نمایش میده و با فاصله زیادی کمتر از اون مقدار رو ثبت میکنه. تمام تنظیماتش رو هم چک کردم ولی به نتیجه نرسیدم. اگر کمکم کنید ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام

خداقوت

با کسب اجازه از آقای صوفی ، یه نکته رومیخواستم بگم و اون اینکه علت بوجود اومدن مشکل در این افزونه پس از آپدیت ،یا عدم نمایش تنظیمات این افزونه پس از  نصب آخرین نسخه و یا حتی بعضی خطاهایی که ایجاد میشه برمیگرده به نسخه php که روی هاست نصب هست که با بررسی که من داشتم بهترین نسخه php که برای این افزونه میتونه به خوبی عمل کنه نسخه 5.4 هست (و نسخه های پایینتر ممکنه بعضی توابع و دستورات به کاربرده شده توی کدهای این افزونه رو به درستی اجرا نکنن.) 

برای تغییر نسخه php باید از سی پنل یا دایرکت ادمین گزینه تغییر نسخه php رو بزنید و اگه چنین گزینه ای وجود نداشت با مدیر هاست در ارتباط باشید و درخواست کنید که نسخه php رو به 5.4 یا بالاتر تغییر دهند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.اگر آقای صوفی هنوز اینجا فعال هستند.... من پیشنهادات زیادی جهت بهبود این افزونه دارم .... پیام خصوصی هم خدمتشون دادم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط darkarmy
      سلام دوستان
      من دنبال یک افزونه هستم که کاربر برای ورد به سایت ابتدا در سایت عضو بشود و بعد از عضویت اجازه ورود به کاربر داده بشود
      ممنون
    • توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط mahdi021
      سلام
      خسته نباشید
      من یوزر و پسورد رو میزنم ولی وقتی میزنم لوگین صفحه رفرش میشه باز همین صفحه میاد بدون هیچ اخطاری
      البته من دیروز ی افزونه امنیتی نصب کردم و ادرس صفحه لوگین رو هم عوض کردم
      ولی دیروز مشکلی نداشت از امروز اینجوری شده
      لطفا کمکم کنید
    • توسط hiwa
      سلام دوستان
      یک مشکل خاصی 1-2 هفته است من رو بدون گرفتن نتیجه به خودش مشغول کرده (با کلی استرس و اعصاب خوردی). الان به ذهنم رسید که مشکل رو اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمکم کنه. حتی اگه هزینه ای مطالبه باهاش واقعا ممنونتون میشم.
      من در یک سایت آگهی (لینک) که از افزونه wp job manager و افزونه های مکمل این افزونه برای ساخت این سایت استفاده کرده ام (قالب listify).
      سایت به خوبی کار میکرد تا اینکه مجبور شدم سایت رو به کمک polylang دو زبانه کنم (توسعه دهنده قالب این افزونه رو توصیه کرده: لینک)
      پس از نصب این افزونه، فایل mo افزونه job manager دیگه لود نمیشه. یعنی بخشهایی از سایت که مربوط به این افزونه است، انگلیسی میشه (این صفحه سایت، وقتی polylang غیرفعال باشه کاملا فارسیه اما وقتی فعال باشه به این صورت نمایش داده میشه یعنی ترکیبی از فارسی و انگلیسی)
      با غیر فعال کردن polylang مشکل رفع میشه
      اما من باید سایت رو دو زبانه کنم. پس مجبورم از polylang استفاده کنم.
      آیا راهی وجود داره که بدون استفاده از فایل po بخشهایی که مربوط به این افزونه job manager هست رو فارسی کنم؟
      ممنون میشم هر راه حل و سرنخی به ذهنت میرسه رو بهم بگید
      زیاد سرچ کردم. بقیه هم این مشکل رو با ترکیب این دو افزونه دارند(لینک) اما راه حلی که واسه من موثر باشه رو پیشنهاد نکرده ان.

• توسط behi13
      با سلام
      دوستام و اساتید محترم یک سوال
      من به سایت دوزبانه با افزونه wpml درست کردم الان یک مشکل هست توی گوگل صفحه اول سایت ایندکس شده و توی فارسی مشکلی ندارم
      ولی توی زبان انگلیسی وقتی توی گوگل به انگلیسی سرچ میکنم بازهم با نام و فارسی میاد
      ممنون میشم من و راهنمایی کنید