• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

337 پست در این موضوع قرار دارد

من هم وقتی افزونه رو نصب می کنم زمان رو به زمان سرور محاسبه می کنه

با اینکه من زمان رو درست کردمخ و روی تهران تنظیم کردم.

همه جا درسته غیر همین افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بجای تهران از utc برای زمان محلی استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بجای تهران از utc برای زمان محلی استفاده کنید

بازم نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بررسی کنید زمان انتشار خود پست های وردپرس شما درست هست؟ بعد از این تغییراتی که دادید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا 3 مورد هست:

1- تنظیمات خود افزونه

2- تنظیمات وردپرس

3- تنظیمات سرور

اگر همه درست هست پس از سیستم نیست

شما باقی افزونه ها رو غیرفعال کنید ببینید تغییر یایجاد میشه؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من روی چندتا سایت تست کردم همین مشکل رو داره

همه جا هم درسته به غیر از افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز افزونه شما مشکل داره هر روز نیم ساعت عقب جلو کار میکنه لطفا ورژن جدید رو سریعا بنویسید یه فیلد تنظیم ساعت بزارید ،که بتونیم به وجود افزونه ای فارسی افتخار کنیم گرچه حس میکنم از روی سی وای استیت ساخته شده چون چیز جدیدی نداره. اما چون کار ایرانی هست می میخواهیم تکمیل و استفاده شه پس این مشکل رو حل کنید ما که نمیتونیم افزون هارو از بین ببریم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گرچه حس میکنم از روی سی وای استیت ساخته شده چون چیز جدیدی نداره.

اشتباه حس کردید ;)

کلا یک سروگردن بالاتر هست

کافیه کلیه قابلیت ها رو بررسی کنید متوجه میشید.

در مورد مشکل هم بررسی میکنم. چند مورد دیگه هم هست و برای همه یک بروزرسانی انجام میشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاش دوستان با لحن بهتری درخواست کنن :wub:

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

مشکل تاریخ این افزونه چی هست که تاریخش همیشه میلادیه و به تاریخ محلی وردپرس تغییر پدا نمی کنه؟

تمامی تاریخ ها رو چک کردم و تغییر دادم.تغییر پیدا نمی کنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این افزونه تاریخش میلادی هست ولی ساعتش رو می شه به ساعت تهران کرد وردپرسم همش تاریخش میلادی هست ولی با افزونه جلالی شمسی می شه این افزونه هنوز این قابلیت نداره که تاریخش شمسی بشه امیدواریم اقا مرتضی و دوستانشون این قابلیت رو اضافه کنن که با استفاده از افزونه جلالی این افزونه هم شمسی بشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وبلاگ افزونه آماره از دسترس خارج شده و آیکن های کوچک دیگر کار نمی کنند . آیا این افزونه دیگر بروزرسانی نخواهد شد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بروزرسانی به وبلاگ مربوط نیست

افزونه همچنان توسعه داده خواهد شد

نگران نباشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بله . بنده اشتباه کرده بودم.

خیلی جالب بود که همه ایکن ها در هاست حجمشان به ناگاه صفر شده بود. مجددا بطور دستی وارد کردم و به حالت عادی برگشت

لطفا تاریخ شمسی به نمودار های آماره افزوده شود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام لینک این افزونه نسخه 3.0.1 کجا هست ؟ پیدا نکردم تو تاپیک

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند روز قبل نگارش 3.1.4 منتشر شد که اگر افزونه نصب باشه خودکار می تونین آپدیت کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی افزونم دکمه بروز رسانی نداره ! کجاش هست .نسخه قدیمیه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طوی پیشخوان وردپرستان بخش بروز رسانی ها

هر افزونه ای نصب کرده باشید آخرین بروز رسانی اش میاد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ولی این ارور رو میده .برای بقیه افزونه ها هم همینطوره !

فرآیند به‌روزرسانی شروع شد٬ این عمل کمی زمان‌بر است. لطفاً صبر داشته باشید.

فعال کردن حالت تعمیر…

به‌روزرسانی افزونه WP-Statistics (1/1)

دریافت به‌روزرسانی از http://downloads.wordpress.org/plugin/wp-statistics.3.1.4.zip

خطایی هنگام به روزرسانی WP-Statistics رخ داد: دریافت انجام نشد. پوشه‌ی مشخص‌شده برای خواندن پرونده‌ها وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست..

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما افزونه را غیرفعال و پاک کنید و مجددا بار گزاری کنید بروز رسانی انجام می شه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخه این جوری ورودی موتور های جستجو گر ، امار کل بازدید و.. امار قبلی میپره .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مجبورین آمارها را در جدول ها دستی وارد کنید

البته شاید دوستان کمک کنند و بگویند راه حل دیگه ای داره یا نه ؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل رفع شده نمیدونم چرا برگشت!

بررسی میکنیم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه تو یه تاپیک مجزا تغییرات نگارش هارو انتشار بدید تا بدونیم چه تغییراتی کرده ؟

الان نگارش 3.2 اومد اما من نمیدونم چه تغییری کرده .

ممنون از شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmadwp
      سلام خدمت اعضای گرامی.
      در وردپرس فارسی نسخه ۴.۸.۲ مشکلی رو پیدا کردم که راهکاری برای حلش به ذهنم نرسید، ممنون می شم راهنمایی کنید تا حلش کنم.
      وقتی یک قسمت از متن رو انتخاب می کنم و می خوام به اون لینک بدم، وقتی که می خوام بر روی آیکون تیک تا تایید کلیک کنم یا وقتی که می خوام بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنم، پاپ آپ درج لینک هی ظاهر می شه و دوباره محو می شه! و نمی شه بر روی اون آیکون ها کلیک کرد و گزینه ها رو انتخاب کرد.
      ابتدا تصور کردم شاید مشکل از تداخل افزونه ها باشه یا قالب مشکلی داشته باشه یا هنگام به روز رسانی خطایی به وجود اومده باشه، اما وقتی بسته نصبی وردپرس رو مجددا از wp-persian دریافت کردم و بر روی یک فضای دیگه نصب کردم، دیدم که از ابتدا همین مشکل وجود داره، افزونه wp-jalali رو هم غیرفعال کردم اما مشکل حل نشد!
      یعنی چه از ابتدا دریافت و نصب کنین، چه وردپرس قدیمی تر سایت تون رو آپدیت کنین به این نسخه فارسی، همین مشکل براش به وجود میاد.
      یک ویدیو پیوست همین مطلب کردم که به خوبی این مورد رو نشون می ده. سپاسگزارم.
      Video_2017-10-21_110732.wmv
    • توسط mohammad_mh
      سلام
      این سایت من با قالب بی تم
      digiaccount.ir
      و این هم 2 نمونه سایت مثل هم
      https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/
      http://consolefa.ir/

چطوری پوسته سایت را اینطوری  بکنم حالت باکس من فرق داره
    • توسط mrasoul
      اینکه من بخوام به قالبی که خریدم یه صفحه ایی رو اضافه کنم میشه بحث غیر قانونی که بایگانیش می کنید ؟
      اگه یک قالبی که میخرید یه امکانی و نداشته باشه و شما بخوای بهش اضافه کنی حتما باید بری پیش پشتیبان قالب و هزینه کنی برات بهش اضافه کنه؟ خوب اگه میتونست که اضافه می کرد .
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه وردپرسی ها
      این صفحه اول وبسایت من است هایو  .
      حالا من میخواهم این صفحه را با یک صفحه استاتیک جایگزین کنم و خوب تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اصلی آنجاست که من یک صفحه لازم دارم مانند همین صفحه اول سایت که تمامی پستها در آن قرار داشته باشد و ظاهر و حتی فوتر و تمامی بخش ها از جمله دکمه ی بارگذاری مطالب بیش مانند همین صفحه باشد و در اصل می توان گفت که همین صفحه اصلی کپی شود .
      من با استفاده از قالب صفحه page.php و کپی کردن کدهای فایل index اقدام به ساختن صفحه ای به اسم posts کردم و از داخل برگه ها نیز در موقع ساختن برگه جدید ،  قالب این برگه را نیز بر روی posts قرار دادم و این هم آدرس همین برگه ایی که ساختم .
      ملاحظه می کنید که اصلا پستها نمایش داده نشده است ... امیدوارم که کسی بتونه راهنماییم کنه که مشکل کجاست ؟
      چندتا فایل پیوستی هم قرار دادم یکیش صفحه posts.php که خودم ساختم و دیگر مابقی فایل ها

ink.rar
      posts.php
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. هاست من تا به حال چند بار بسته شده. شده از دوستان زحمت کشیدن افزونه ای رو معرفی کردن که نشون میداد افزونه های نصب شده چقدر به سرور فشار میارن. 2 تا از افزونه هارو که خیلی فشار میاورد پاک کردم. 1 ماه بعد دوبار هاست بسته شد. باز همین طوری افزونه های اضافی رو پاک کردم. حالا از کجا بفهمم مشکل حل شده یا نه. افزونه هام مشکل داره یا نه. الان نزدیک 60 تا افزونه رو سایتم نصبه. چیزی که خود فروشنده هاست بهم گفت اینه: مشکلت در بخش مدیریت وارد شدن هست. پلاگینی هست که 104.28.12.46 به این آی پی وصل میشه وقتی وارد wp-admin/admin-ajax.php میشی پلاگینی مربوط به اشتراک گذاری داری؟ یا مربوط به یوتیوب؟
      من همچین پلاگین هایی ندارم.
      اصلا میشه فهمید پلاگین خرابه یا نه؟ باگ داره یا نه؟