340 پست در این موضوع قرار دارد

من که طی این چند سال مشکلی نداشتم با این افزونه و همیشه خوب بوده فقط آخرین باری که مشکل داشتم مربوط می شد به وقتی که افزونه کلا تغییر کرد که دیتابیس هاش به هم نمی خواند مجبور شدیم دیتابیس قدیمی افزونه رو پاک و دوباره افزونه رو نصب کنیم معمولا اینجور مشکلات برمی گرده به هاست و یا تنظیماتی که کاربر روی وردرپسش انجام می دهد

خوب ببین فرض کنیم مشکل از هاست باشه که نیست! چون همه چی داره درست کار میکنه!!!

فقط این افزونه هست!

حالا بگیم جدول اشکال داشتو دوباره نصب کردم بیخیال!!

حالا که اینو نصب کردم یکی بگه بازدیدکننده من چرا بیشتر از بازدید هست!! :|

همه فکر میکنن الکی دست کاری کردم در حالی که نمیدونن من کاری نکردم!!! :|

تو قسمت کشورها هم کشوری هست به نام unknown!!!! :|

تو نسخه 3.2 آنلاینهای من 30 40 50تا بود!

الان این نسخه آنلایناش هم خراب شد!!! :|

آخه اگه من تا 10تا آنلاین داشته باشم چطور میشه تو 24 ساعت 12000 آیپی بیاد تو سایتم؟ِ!

آی پی تعدادش حدودا درست هست!!!

دقیق هستو اشکال دارهو ... رو دیگه نمیدونم!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر ای پی های ناشناخته زیاد به سایتتون بیان این مشکل بوجود میاد

کشور قابل تشخیص نمیشه و براساس رنج آی پی هم مشکلاتی بوجود میاد

که این مورد نه از دست شما نه از دست نویسنده کاری برنمیاد!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر ای پی های ناشناخته زیاد به سایتتون بیان این مشکل بوجود میاد

کشور قابل تشخیص نمیشه و براساس رنج آی پی هم مشکلاتی بوجود میاد

که این مورد نه از دست شما نه از دست نویسنده کاری برنمیاد!

خوب یعنی من باید هفته ای یک بار حداکsر جدول ها رو پاک کنم تا مشکل حل شه؟!؟!؟! :|

خوب یک دفعه اصلا نصب نمیکنم دیگه!

ولی من احساس میکنم مشکل از این افزونه هست، چرا؟! چون slimstat رو نصب کردم بدون هیچ مشکلی داشت کار میکرد!

ولی 2 مشکل داشت!

1 اینکه ابزارک نداشت که آمار کامل رو تو سایت نشون بدم 2 اینکه مصرف دیتابیس (حجمی که میگرفت) خیلی زیاد بود!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام من از وبلاگ cybpedia.com هستم

مدتی بود که گزارشات آماره در بخش آمار بازدید روزانه دچار مشکل شده بود و بخوبی کار نمی‎کرد. (کاربران امروز را مرتب به روز نمی‌کرد و آمار بازدید روزانه را در حد 1000 بازدید نشان می‌داد یعنی از 11000 بازدید روزانه به 1000 تقلیل پیدا کرده بود)

از امروز 17 دی ماه که آنرا غیر فعال نمودم، متاسفانه هنگام فعال سازی با پیام وجود مشکل جدی در فعال سازی مواجه شدم.

ورد پرس را هم بروز رسانی کردم به 3.8 اما مشکل برطرف نشد.لازم به ذکر است که با توجه به بالا بودن آمار بازدید از 2 سال قبل تا به حال نمی‌توانم جداول مربوطه را پاک کنم.

لطفا در اسرع وقت رسیدگی کنید

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بپرسم چند درصد از بازدید کننده هاتون از کشور نامعلومی هستند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بپرسم چند درصد از بازدید کننده هاتون از کشور نامعلومی هستند؟

واسه ما دقیقا نامعلوم ها رتبه سوم رو داره و تعدادش خیلی زیاده!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه ما دقیقا نامعلوم ها رتبه سوم رو داره و تعدادش خیلی زیاده!

من نمی دونم چرا شما عزیزان مشکل دارید ولی سایت بنده تا الان که یک چیزی نزدیک به 2000 آی پی به سایتم اومده نزدیک به 100 تا نا شناخته دارم که اونها هم بیشتر مربوط می شود به اولایی که نصب کرده بودم و هنوز دیتابیس geo ip رو بروز نکرده بودم

بعدشم این رو هم بگم که این مسئله هیچ ربطی به نویسنده افزونه نداره ایشون نیومده خودش این بخش رو بنویسه و به سرویس شناخت ای پی خودش وصل کنه ایشون اومدند به یک سرویس تعیین مکان ای پی جهانی به نام geoip وصل کردند که درصد خطا بیاد پایین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام من از وبلاگ cybpedia.com هستم

مدتی بود که گزارشات آماره در بخش آمار بازدید روزانه دچار مشکل شده بود و بخوبی کار نمی‎کرد. (کاربران امروز را مرتب به روز نمی‌کرد و آمار بازدید روزانه را در حد 1000 بازدید نشان می‌داد یعنی از 11000 بازدید روزانه به 1000 تقلیل پیدا کرده بود)

از امروز 17 دی ماه که آنرا غیر فعال نمودم، متاسفانه هنگام فعال سازی با پیام وجود مشکل جدی در فعال سازی مواجه شدم.

ورد پرس را هم بروز رسانی کردم به 3.8 اما مشکل برطرف نشد.لازم به ذکر است که با توجه به بالا بودن آمار بازدید از 2 سال قبل تا به حال نمی‌توانم جداول مربوطه را پاک کنم.

لطفا در اسرع وقت رسیدگی کنید

با تشکر

یک بار حذف کنید

و آخرین نگارش را دوباره نصب کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان خسته نباشند

حالا که افزونه پارسی منتشر شده لطفا تاریخ شمسی به افزونه آماره هم اضافه بشه باتشکر!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار حذف کنید

و آخرین نگارش را دوباره نصب کنید

آقا اگه قرار باشه که آدم هی حذف کنه ، هی حذف کنه یه دفعه آمارگیر رو نصب نکنه خیال خودشو همه رو راحت کنه دیگه!!! :|

من الان هر 2 3 روز بخاطر آمار زیادم هی باید پاک کنم و هی باید نصب کنم! :|

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا اگه قرار باشه که آدم هی حذف کنه ، هی حذف کنه یه دفعه آمارگیر رو نصب نکنه خیال خودشو همه رو راحت کنه دیگه!!! :|

من الان هر 2 3 روز بخاطر آمار زیادم هی باید پاک کنم و هی باید نصب کنم! :|

خیر دوست عزیز ممکنه به خاطر این برخی مشکلات به افزونه یا به دیتابیس هاش اسیب رسیده باشه با حذف و نصب دوباره درست می شه بنده که الان از نسخه های قدیمی نصب دارم این افزونه رو اصلا نیاز نشده پاک کنم کلا از نو نصب کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر دوست عزیز ممکنه به خاطر این برخی مشکلات به افزونه یا به دیتابیس هاش اسیب رسیده باشه با حذف و نصب دوباره درست می شه بنده که الان از نسخه های قدیمی نصب دارم این افزونه رو اصلا نیاز نشده پاک کنم کلا از نو نصب کنم

من تو این 3 هفته ای 4 5 بار قشنگ زدم پاک کردم دوباره نصب کردم! :|

هم خود برنامه رو هم جدولش از دیتابیس!!! (که مشکل اصلیش هم همینه!!! )

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

افزونه رو بروز رسانی کردم، دیدم که کلا" آمار متوقف شد و هیچی ثبت نمیشه، فقط کاربران آنلاین تغییر کرد.غیر فعال و مجددا" فعال کردم درست نشد

افزونه رو پاک کردم، جداول دیتابیس رو پاک کردم، نسخه جدید رو نصب کردم، اما این بار فقط تعداد بازدید رو به اضافه کاربران آنلاین درست نمایش میده، سایر موارد غیر فعال شده

راه حلی دارید؟

ویرایش شده در توسط keyvan
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو بروز رسانی کردم، دیدم که کلا" آمار متوقف شد و هیچی ثبت نمیشه، فقط کاربران آنلاین تغییر کرد.غیر فعال و مجددا" فعال کردم درست نشد

افزونه رو پاک کردم، جداول دیتابیس رو پاک کردم، نسخه جدید رو نصب کردم، اما این بار فقط تعداد بازدید رو به اضافه کاربران آنلاین درست نمایش میده، سایر موارد غیر فعال شده

راه حلی دارید؟

تایید میشه،تعداد بازدیدکننده ها تغییری نمیکنه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا خواهشا این مشکلو حل کنید من الان بازدید امروزم 12 هزاره تعداد بازدیدکننده 1 :mellow:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته بازدید کننده روی 1 مونده و بخش ای پی ها هم قاعدتا کار نمی کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش فعلا به درستی کار نمیکنه. اما بازدید کننده را به صورت 1 نشون میده و همچنین ورودی گوگل را هم صفر نشون میده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای منم همین مشکل هست بعد از آخرین آپدیت 4.3

لطفا درست کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امروز که این افزونه رو اپدیت کردم تعداد بازدید کننده هاو ورودی گوگل ثابت مونده!!بازدید امروز افزایش پیدا میکنه ولی بازدید کننده ها و ورودی گوگل ثابته.مشکل از کجاست؟

نگارش 4.3 هستش

ویرایش شده در توسط sirvan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی از افزونه های کش مشکل ایجاد میکنند. افزونه کش استفاده می کنید؟

نمیدونم راهی هست بشه همزمان این افزونه رو با افزونه کش استفاده کرد یا نه :huh:

یادمه یکی از افزونه های آمار دیگه بود که از تنظیماتش میشد گزینه استفاده همزمان با افزونه کش رو فعال کرد تا مشکلی پیش نیاد ، کاش برای آماره هم همچین موردی وجود داشت. آقا مصطفی امکانش هست در این مورد راهنمایی کنید؟

ویرایش شده در توسط goldenflower
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب خدا رو شکر با آپدیت جدید مشکل برطرف شد.

با تشکر از آقا مصطفی و کلا گروه وردپرس پارسی ;)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا افزونه آماره برای من هیچ کدوم از مرورگرها رو مشخص نمی کنه؟

post-1010-0-05346400-1389691617_thumb.pn

درضمن چندبار غیرفعال و دوباره نصب کردم. ولی مشکل حل نشد!

ویرایش شده در توسط Hoomanhpc2
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه از دست این افزونه خسته شدم! :|

بابا آپدیتش میاد بجای اینکه بهتر بشه بدتر میشه؟! :|

دوستان اگه امکانش هست یه افزونه دیگه ای که مsل این باشه رو بگین که دانلود کنیم ازش استفاده کنیم!!

درضمن مsل این انقد خراب و مشکل دار نباشه! :|

الان سایتمو چک کنین آمارشو ببینین! :|

www.rayenak.org

www.rayenak.ir

www.rayenak.com

www.rayenak.net

ویرایش شده در توسط Shah-masooD
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه از دست این افزونه خسته شدم! :|

بابا آپدیتش میاد بجای اینکه بهتر بشه بدتر میشه؟! :|

دوستان اگه امکانش هست یه افزونه دیگه ای که مsل این باشه رو بگین که دانلود کنیم ازش استفاده کنیم!!

درضمن مsل این انقد خراب و مشکل دار نباشه! :|

الان سایتمو چک کنین آمارشو ببینین! :|

www.rayenak.org

www.rayenak.ir

www.rayenak.com

www.rayenak.net

الان افزونه برای من که مشکلی نداره با آپدیت جدید این مشکل بازدید تکی رفع شد! :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان افزونه برای من که مشکلی نداره با آپدیت جدید این مشکل بازدید تکی رفع شد! :huh:

وال... این بازدید یا بازدید کننده تکی نیس!!! :|

شما خودتون برین متوجه میشین!! :|

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط kingmateoofficial
      سلام به دوستان عزیز اقا من یه سایت ساختم با ورد پرس اولین باره چنین مشکلی رو میبینم .
      سایت همه چیزش اوکی اوکی هست ولی مطالب سایت رو تو صفحه اصلی نشون نمیده بجاش مینویسه Threads Index نمیدونم چرا
      ولی تو لیت نوشته های تازه و دسته بندی و ... نوشته ها هست 
      اینم ادرس وبسایتم 

• توسط sydvza
      باسلام من 9 خطا دارم در سایت مپم و ایندکسم رو 400 قفل کرده وبسایتم جهت مشاهده
      https://dackeh.com
      لطفا کمکم کنید.
    • توسط javadjan
      با سلام
      یه افزونه برا وردپرس میخام که سر یه تاریخ معلوم به کاربر پیام یاداوری بده
      و یه افزونه دیگه که بشه کاربرا بتونن به هم پیام بدن، هم تکی و هم گروهی - اینم برای لوکال هاست میخام
      این افزونه ها را برای لوکال هاست میخام ، این سایتمون افلاین هست و اصلا نت نداره و از طریق زمپ کار میکنه
      ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
    • توسط mahdikabook
      من در وردپرس در قسمت دسته بندی پست ها یکسری دسته بندی ساخته ام
      و دقیقا مثل همان را در دسته بندی محصولات ساخته ام
      افزونه یا کدی وجود ندارد که به صورت خودکار محصولات مرتبط با دسته را در نوشته نمایش دهد؟