رفتن به مطلب

فرمت شدن سرور های تدبیر هاست و بازنگرداندن پول مشتریان

iran

پست های پیشنهاد شده

فرمت شدن سرور های تدبیر هاست و تهران وب و بازنگرداندن پول مشتریان

با سلام

تدبیر هاست کلیه سرورهاش فرمت شده و کلیه سایت ها پریده و الان ما که پولمون رو می خواییم می گه بیا هاست خالی بدیم در غیر اینصورت پول بی پول

حالا بنده می خوام شکایت کنم به خاطر 4 تا سایتی که دارم و قربانی شدن

بنده می خواستم بگذرم اما اونا نمی خوان پول رو برگردونن پس ما هم باید شکایت کنیم

بنده رو راهنمایی فرمایید که چگونه باید شکایت کنم و به کجا

لینک به ارسال

باید به سازمانی که مربوط به نظارت اینهاست شکایت کنید (البته اگر فهمیدید دقیقا کدوم هست خوب میشه!)

چون متولی اصلی برای این نوع فعالیت ها مشخص نیست

بنظرم اگر در وب هاستینگ تاک سوال بپرسید و راهنمایی بگیرید بهتره

لینک به ارسال

مجتمع ویژه قضایی رسیدگی به جرایم رایانه ای در خیابن استاد مطهری تهرانه فکر کنم کرمان و اصفهان هم دارند و مابقی شهر ها به این سه دادگاه ارجاع می دهند

ولی هاست شما هیچ مسئولیتی در قبال فرمت شدنتش نداره مگر اینکه در قرار داد قید بشه

اینکه در قرارداد نحوه بک آپ گیری معمولا قید می شه مفهومش اینه که هر لحظه ممکنه هاست فرمت بشه و کاربر باید بک آپش رو داشته باشه

این توضیحات رو از این لحاظ عرض کردم که وقتتون رو هزینه نکنید

در ایران و البته 60% جهان خدمات پس از فروش === انداختن تقصیر گردن مشتری با استفاده از جملات پیچیده و گره خورده غلط و درست فارسی و انگلیسی

لینک به ارسال

مجتمع ویژه قضایی رسیدگی به جرایم رایانه ای در خیابن استاد مطهری تهرانه فکر کنم کرمان و اصفهان هم دارند و مابقی شهر ها به این سه دادگاه ارجاع می دهند

ولی هاست شما هیچ مسئولیتی در قبال فرمت شدنتش نداره مگر اینکه در قرار داد قید بشه

اینکه در قرارداد نحوه بک آپ گیری معمولا قید می شه مفهومش اینه که هر لحظه ممکنه هاست فرمت بشه و کاربر باید بک آپش رو داشته باشه

این توضیحات رو از این لحاظ عرض کردم که وقتتون رو هزینه نکنید

در ایران و البته 60% جهان خدمات پس از فروش === انداختن تقصیر گردن مشتری با استفاده از جملات پیچیده و گره خورده غلط و درست فارسی و انگلیسی

حالا فرمت شدنش به درک می گم پول هاستم و هزینه شارژی که پنل رو کردم رو برگردونین می گه نمی تونیم !! بدهگار هم شدیم باید بگیم دستت درد نکنه که فرمت کردین

به پلیس فتا شکایت کردم اونطوری که تحقیق شده اختلافات داخل شرکت بوده که باعث فرمت شدن سرورهاشون شده و به اسم هک رد گم کنی می کنند

الانم فکر کنم شرکتشون رو پلمپ کردن چون کسی پاسخگوی تلفنشون نیست

لینک به ارسال

من شغلم جوریه که ماهی یکی دوتا داستان این شکلی رو شاهدم باهاشون برخورد می شه ولی نه به نفع شاکی حداقل من ندیدم

لینک به ارسال

من شغلم جوریه که ماهی یکی دوتا داستان این شکلی رو شاهدم باهاشون برخورد می شه ولی نه به نفع شاکی حداقل من ندیدم

اگه اینجوری هست که شما می گین

ما هم تخلف می کنیم بدون اینکه کسی دستش بهمون برسه ! آدم وقتی مسئولین بی مسئولیت رو می بینه دل و جراتش برای جرم و تخلف بیشتر می شه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

شغل شما چیه؟... ما هم شکایت داریم... اگه واقعا این جوری باشه که شما می گین، من برم شغلم را تغییر بدم.... اینجا که مملکت بی صاحبه دیگه... هر کی هرچی دلش بخواد می کنه...

ما تا آخرش پیگیری می کنیم... از همه دوستانی هم که شکایت دارن خواهش می کنم که پیگیر باشن... مگه بچه بازیه که می گه پولتون را نمی دیم.

لینک به ارسال

شغل شما چیه؟... ما هم شکایت داریم... اگه واقعا این جوری باشه که شما می گین، من برم شغلم را تغییر بدم.... اینجا که مملکت بی صاحبه دیگه... هر کی هرچی دلش بخواد می کنه...

ما تا آخرش پیگیری می کنیم... از همه دوستانی هم که شکایت دارن خواهش می کنم که پیگیر باشن... مگه بچه بازیه که می گه پولتون را نمی دیم.

دوست عزیز برین دادگاه قسمت جرایم رایانه ای بعد اونجا توضیحات کامل رو بنویسید و بگین که هاست رو به صورت عمدی پاک کردن و حالا ما هزینه سرویس ها رو می خواهیم برنمی گردونن

لینک به ارسال

سایت منم توی تدبیر سرور بود که به چنین مشکلی برخودر کرد.به هر حال شبانه روز وقت گذاشتم تا تونستم دوباره سرپاش کنم.مطالب رو از کش گوگل جمع آوری کردم.

نمی دونم حالا چی کار می کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...