رفتن به مطلب

پیشوند (_prefix) و چند سوال امنیتی

pary_daryayi

پست های پیشنهاد شده

سلام . وقت بخیر

آقا مرتضی تو این تاپیک

نکاتی برای امنیت سایت گفتند . مورد 7 که در مورد پیشوند هست رو تو دیتابیس پیدا نکردم . تمام جدولها رو گشتم. میشه راهنمایی کنید کدوم جدوله ؟

و در مورد 5 که کد htaccess دادین , این کد رو در یک فایل htaccess درون پوشه includes قرار بدم (یک فایل جدید بسازم ؟)یا در htaccess ریشه ؟

و در مورد 6 هم همینطور ؟ درون فایل htaccess ای که وجود داره قرار بدم ؟

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

جواب پیشوند رو پیدا کردم . در فایل wp-config اما انگار باید دوباره دیتابیس رو import کنیم . چون تنظیمات از بین میره

لینک به ارسال

کدهایی که گفته بودند توی فایل htaccess هست . یعنی چون نسخه ی جدید دارم اینها اضافه شده و دیگه نیازی به اضافه کردن مجدد نیست , درسته ؟. چون تاپیک برای سال گذشته بود :)

لینک به ارسال

کدهایی که گفته بودند توی فایل htaccess هست . یعنی چون نسخه ی جدید دارم اینها اضافه شده و دیگه نیازی به اضافه کردن مجدد نیست , درسته ؟. چون تاپیک برای سال گذشته بود :)

این شیوه ها قدیمی نمیشه

و حتی به وردپرس هم مربوط نیست و در تمام سیستمها کاربرد دارد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من ابتدا تنظیمات رو در لوکال انجام دادم . از جمله همین کدهای htacceess رو و بعد روی هاست آپلود کردم .

الان کدهای htaccess رو که میبینم , انگار تغییر کردن و کدهایی که برای امنیت wp-include و wp-config گذاشته بودم نیستن و کدهای عجیبی تولید شدن. چرا ؟

------------

و همچنین با قرار دادن این کد در htaccess سایتم دیگه بالا نمیاد و خطای internal server error میده

# disable TRACE and TRACK in the main scope of httpd.conf
RewriteEngine On
RewriteCond %{REQUEST_METHOD} ^TRACE
RewriteRule .* – [F]
RewriteCond %{REQUEST_METHOD} ^TRACK
RewriteRule .* – [F]
<VirtualHost www.example.com># disable TRACE and TRACK in the [url]www.example.com[/url] virtual host
RewriteEngine On
RewriteCond %{REQUEST_METHOD} ^TRACE
RewriteRule .* – [F]
RewriteCond %{REQUEST_METHOD} ^TRACK
RewriteRule .* – [F]
</VirtualHost>
#

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...