رفتن به مطلب

انتقال مطلب بین دو وردپرس

saeed313

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دوتا وردپرس روی هاست نصب کردم یکی برای سایت ودیگری برای آلبوم سایت هست حالا میخوام اطلاعات داخل آلبوم سایت(بجز قالب) نظیر

- دسته بندی ها

- دیدگاه ها

- تصاویر

و ....

را به سایتم منتقل کنم باید چکار کنم تا بدون هیچ مشکلی درسایت قرار بگیره ونمایش بده

لینک به ارسال

سلام

از قسمت ابزارها ، برون بری رو انتخاب کنید و یک برون بری از سایتی که میخایید مطالبتون در سایت دیگه باشه بگیرید . و بعد در سایت دوم درون ریزی کنید .

تو سایت اول در قسمت برون بری گزینه :

هر محتوایی

این شامل، نوشته‌ها، برگه‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دل‌خواه، فهرست‌ها، نوشته‌های دلخواه و دسته‌های شماست.

رو انتخاب کنید تا تمام مطالبتون انتخاب بشه و بعد در سایت مقصد از همین قسمت ابزارها > درون ریزی رو انتخاب کنید ، گزینه هایی برای انتخاب شما میان که برای دروین ریزی در سیستم های مختلف هستن شما وردپرس رو انتخاب کنید ( افزونه بسیار سبک نصب میشه ) بعد ادرس فایل برون بری شده رو میخاد بهش بدید ، کمی طول میکشه ( نسبت به تعداد مطالب ) بعد درون ریزی انجام میشه .

در اینجا آلبوم سایت سایت مبدا و سایت سایت مقصد .

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

ببخشید من هنوز تو این مبدا ومقصد مطلب را نگرفتم

آلبوم سایت مبدا هست وخود سایت مقصد هستش

برونریز را بایداز آلبوم سایت بگیرم ...درسته؟

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

از سایت اول برون بر و در سایت دوم درون ریز می کنید

اما اگر میخواید همه اطلاعات کامل منتقل بشه میتونید از دیتابیس بکآپ و در سایت دوم ایمپورت کنید

لینک به ارسال

از سایت اول برون ریز وگزینه:هر محتوایی را تیک زدم وسپس فایلxml داده شده را درمقصددرون ریز کردم مشکلی که داره اینه که

• عنوان همه لینکها در مدیریت >نوشته ها نمایش میده ولی لینک را که کلیک میکنم محتوایی نداره مینویسه [Gallery not found]درصوریتی که افزونه NextGEN Galleryدر مقصد نصب شده
  • فقط تعدادی از نوشته ها عنوانش در قسمت دسته بندی های سایت اومده بقیه را نمایش نمیده
  • مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

این افزونه هم خیلی عالی بکاپ میگیره:

http://wordpress.org/extend/plugins/backwpup/

لینک به ارسال

اگر هر دو روی یک مای اسکیو ال هستند می تونید از phpmyadmin کپی بگیرید

post-336-0-59117200-1368624871_thumb.jpg

هردو روی یک مای اسکیوال هست ولی دیتابیسش جدا هست

از دیتابیس یاphpmyadmin کپی بگیرم؟

با این روش کارم میشه یانه؟

لینک به ارسال

به عکس دقت کنید دقیقا مسیر کارتون مشخصه این کپی برداری از دیتابیستون هست محتویات پوشه wp-content رو هم نیازه که کپی کنید به محل موازی در سایت دوم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...