رفتن به مطلب

فاصله افتادن نوشته های سایت

پست های پیشنهاد شده

درود و خسته نباشید.

من دیروز قالب ملودیس تهران پیک رو از سایت خودش ملودیس دانلود کردم و نصبش کردم.بعد از نصب روی هر گزینه ای از پیشخوان کلید میکردم برای بار اول صفحه سفید میشد و بار دوم باز میشد.

حالا دوباره پوسته قبلی خودمو فعال کردم ولی متاسفانه یه مشکل پیش اومده که بین نوشته ها فاصله میوفته. بین نوشته هایی که یه بار فاصله میزنم دو سه تا فاصله نشون میده .قسمت ادیتور این مشکل نیست و فقط توی نمایش هست.نوشته های قبلی مشکلی نداره. هر نوشته جدیدی که ارسال میکنم همین مشکل رو داره.دیتابیس رو هم برگردوندم بازم درست نشد.

هیچ افزونه ای کم یا زیاد نکردم فقط پوسته این افزونه هارو نیاز داشت که نصب کردم CyStat,WP-PageNavi,wp-jalali

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

میتونید آدرس سایت رو بدید؟

خاصیت line-height رو توی css چک کنید ببینید برای بخش نوشته ها روی چند هست؟

لینک به ارسال

میتونید آدرس سایت رو بدید؟

خاصیت line-height رو توی css چک کنید ببینید برای بخش نوشته ها روی چند هست؟

توی این هاستم چیزهای عجیبی دیدم.باید عوضش کنم.من تست کردم روی قالبهای دیگه این مشکل نیست.همین قالب رو روی فلش مموری داشتم پاک کردم دوباره نصبش کردم بازم همونجوری بود.شایدم ایراد از شرکت اینترنتم باشه که کانکشنی درست کردن.چندین بار بهشون گفتم که ppoe بزنید.سرورشون هم چند ساله ویندوزشو عوض نمیکنن.این قالبو من چند ماهه استفاده کردم قبلا این مشکلو نداشته.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...