رفتن به مطلب

سایت کپی بردار مطالبم

sajjadn9000

پست های پیشنهاد شده

ببخشید الان یه سایت هست که داره به یا افزونه که از سایتم فید میگیره مطالبمو انتشار میده و مطلبام همیشه میره 5-6 گوگل و سایت ایشون که از من کپی میکنه اول تا پنجمو میگیره به طور مثال

اموزش تقلب جدید واسه امتحانات : رو تو گوگل سرچ کنید

الان این سایت منه:

http://www.funnyfun.ir/

اینم کپی کنندس

asal-fun.ir

از دوستان میخواستم بپرسم راهی داره از ایشون جلو بزنم ریپرتشونم به گوگل دادم ولی اهمیت گوگل نداد

1-میتونم ادرس فیدمو تغییر بدهم که ایشون دیگه نتونن از من فید بگیرن؟و ایا واسه گوگلم با تغییر فید مشکلی پیش نمیاد

2- میشه یه کد پاپ اپ طراحی کرد که تو سایت خودم لود نشه ولی تو سایت کپی بردار لود بشه یعنی وقتی مطلبو کسی که کپی ازم کرده بریم توش پاپ اپ من باز شه تا از کارا دیگه ایشون نکنن

منتظر پاسختان هستم

لینک به ارسال

سلام

راحت ترین و موثر ترین راه : بن کردن ای پی سایت کپی کننده

از افزونه wp-ban کمک بگیرید

ای پی سایت مذکور » 176.9.150.28

لینک به ارسال

سلام

راحت ترین و موثر ترین راه : بن کردن ای پی سایت کپی کننده

از افزونه wp-ban کمک بگیرید

ای پی سایت مذکور » 176.9.150.28

خیلی ممنون تست میکنم ببینم چی میشه اگه بشه خعلی لطف کردین :rolleyes:

لینک به ارسال

چطوري اي پي را بدست مي اوريد ؟

ping asal-fun.ir in cmd

ببخشید الان یه سایت هست که داره به یا افزونه که از سایتم فید میگیره مطالبمو انتشار میده و مطلبام همیشه میره 5-6 گوگل و سایت ایشون که از من کپی میکنه اول تا پنجمو میگیره به طور مثال

اموزش تقلب جدید واسه امتحانات : رو تو گوگل سرچ کنید

الان این سایت منه:

http://www.funnyfun.ir/

اینم کپی کنندس

asal-fun.ir

از دوستان میخواستم بپرسم راهی داره از ایشون جلو بزنم ریپرتشونم به گوگل دادم ولی اهمیت گوگل نداد

1-میتونم ادرس فیدمو تغییر بدهم که ایشون دیگه نتونن از من فید بگیرن؟و ایا واسه گوگلم با تغییر فید مشکلی پیش نمیاد

2- میشه یه کد پاپ اپ طراحی کرد که تو سایت خودم لود نشه ولی تو سایت کپی بردار لود بشه یعنی وقتی مطلبو کسی که کپی ازم کرده بریم توش پاپ اپ من باز شه تا از کارا دیگه ایشون نکنن

منتظر پاسختان هستم

خیلی مودبانه ازش خواهش کنید ادامه نده، اینجوری بهتره.

لینک به ارسال

کپی کردن خودکار مطالب شما در دراز مدت به نفع شماست

مشروط بر اینکه حرفه ای بنویسید

در اول مطلب پیوند و نام سایت خود را قرار دهید مثلا بنویسید به نقل از ...

البته اگر اینکار را هم نکنید خود rss اطلاعات سایت شما را به گوگل می دهد و گوگل شما را مرجع خواهد شناخت اما رتبه در گوگل فقط به مرجعیت مربوط نیست بیشتر از همه به نگهداری بازدیدکنندگان و قدمت سایت بستگی دارد

اتفاقا این سایت هم از مشتریهای همین جاست

فکر کنم با تذکر مشکلتون حل بشه ولی من اگر بودم ازش تشکر می کردم چون داره تلاش خودش رو برای معرفیتون می کنه اینکه شما نام و نشونی از خودتون توی مطالبتون نمی گذارید به خودتون مربوط می شه

لینک به ارسال

به نظر من ارزش مطلب به انتشارشه یه نویسنده واسه خوندن مینویسه واسه خودنمای نیست

شما هم مطالبت کپی هست برادر از جای داری میگیری تغییر میدی اضافه کم میکنی میگی اختصاصی

جسارت نشه ها

معمولا سایت های زیاد ناراحت میشن از کپی برداری که خودشون هم همین کاره هستن

ولی با این که کپی رایت رعایت نشه مخالفم

من خودم تمام مطالبم کپی هست یه صفحه هم نوشتم و منابع را به صورت کلی بیان کردن

عنوان مطلب در سایت شما

اموزش تقلب جدید واسه امتحانات امسال

متن اصلی که شما کپی کردین از راد اس ام اس هست به عنوان عکس 28 ام

عکس نوشته های طنز خرداد ۹۲

البته دوتا عکس تفاوت دارن

ولی خود سایت راد اس ام اس هم از پیچ های فیس بوکی میزنه مطلب عکس دارشو

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

درود فراوان.همه ی اساتید پیشنهادات خوبی رو عنوان کردن و بنده ی کوچکترین هم پیشنهاد میکنم از کد استفاده کنید تا با کمک اون فید سایتتون با تاخیر به روز بشه.مثلا کد زیر رو به funtions.php قالبتون اضافه کنید.

<?php
function publish_later_on_feed($where) {
global $wpdb;

if (is_feed()) {
$now = gmdate('Y-m-d H:i:s');
$wait = '5';
$device = 'MINUTE';
$where.=" AND TIMESTAMPDIFF($device, $wpdb->posts.post_date_gmt, '$now') > $wait ";
}
return $where;
}
add_filter('posts_where', 'publish_later_on_feed');
?>

منبع کد بالا

یا از این افزونه استفاده کنید.

البته این نظر شخص بنده است و اساتید بهتر راهنماییتون کردن ;)

ویرایش شده توسط amir1909
لینک به ارسال

ping asal-fun.ir in cmd

خیلی مودبانه ازش خواهش کنید ادامه نده، اینجوری بهتره.

2-3 حتی التماسش کردم ولی گوشش بدهکار نیست

البته اگر اینکار را هم نکنید خود rss اطلاعات سایت شما را به گوگل می دهد و گوگل شما را مرجع خواهد شناخت اما رتبه در گوگل فقط به مرجعیت مربوط نیست بیشتر از همه به نگهداری بازدیدکنندگان و قدمت سایت بستگی دارد

اتفاقا این سایت هم از مشتریهای همین جاست

فکر کنم با تذکر مشکلتون حل بشه ولی من اگر بودم ازش تشکر می کردم چون داره تلاش خودش رو برای معرفیتون می کنه اینکه شما نام و نشونی از خودتون توی مطالبتون نمی گذارید به خودتون مربوط می شه

والا الان تو گوگل بدجوری داره جای منو میگیره اینجوری به نفعه خودشه تا به نفع من

به نظر من ارزش مطلب به انتشارشه یه نویسنده واسه خوندن مینویسه واسه خودنمای نیست

شما هم مطالبت کپی هست برادر از جای داری میگیری تغییر میدی اضافه کم میکنی میگی اختصاصی

جسارت نشه ها

معمولا سایت های زیاد ناراحت میشن از کپی برداری که خودشون هم همین کاره هستن

ولی با این که کپی رایت رعایت نشه مخالفم

من خودم تمام مطالبم کپی هست یه صفحه هم نوشتم و منابع را به صورت کلی بیان کردن

عنوان مطلب در سایت شما

اموزش تقلب جدید واسه امتحانات امسال

متن اصلی که شما کپی کردین از راد اس ام اس هست به عنوان عکس 28 ام

عکس نوشته های طنز خرداد ۹۲

البته دوتا عکس تفاوت دارن

ولی خود سایت راد اس ام اس هم از پیچ های فیس بوکی میزنه مطلب عکس دارشو

داداش مام علامه دهر که نیستیم مطلب از خودمون اختراع کنیم اخرش یه منبعی داره ولی اینکه ایشون زارت همه مطالبمو بدون تغییر کپی میکنن و میرن بالای من تو گوگل این بی رحمیه

درود فراوان.همه ی اساتید پیشنهادات خوبی رو عنوان کردن و بنده ی کوچکترین هم پیشنهاد میکنم از کد استفاده کنید تا با کمک اون فید سایتتون با تاخیر به روز بشه.مثلا کد زیر رو به funtions.php قالبتون اضافه کنید.

<?php
function publish_later_on_feed($where) {
global $wpdb;

if (is_feed()) {
$now = gmdate('Y-m-d H:i:s');
$wait = '5';
$device = 'MINUTE';
$where.=" AND TIMESTAMPDIFF($device, $wpdb->posts.post_date_gmt, '$now') > $wait ";
}
return $where;
}
add_filter('posts_where', 'publish_later_on_feed');
?>

منبع کد بالا

یا از این افزونهاستفاده کنید.

البته این نظر شخص بنده است و اساتید بهتر راهنماییتون کردن ;)

قالبم

funtions.php نداره

مسدود کردن ایپی هم تست کردم نشددددددددد

کمکککککککک

ویرایش شده توسط sajjadn9000
لینک به ارسال

والا الان تو گوگل بدجوری داره جای منو میگیره اینجوری به نفعه خودشه تا به نفع من

داداش مام علامه دهر که نیستیم مطلب از خودمون اختراع کنیم اخرش یه منبعی داره ولی اینکه ایشون زارت همه مطالبمو بدون تغییر کپی میکنن و میرن بالای من تو گوگل این بی رحمیه

قالبم

funtions.php نداره

مسدود کردن ایپی هم تست کردم نشددددددددد

کمکککککککک

فایل functions.php را ایجاد کنید در پوشه پوسته

لینک به ارسال

از طریق پیشخوان > تنظیمات > خواندن برای برای هر نوشته در خوراک، نمایش بده گزینه خلاصه را تیکدار کنید و دستورات پارسای گرامی را پیگیری کنید

لینک به ارسال

سلام..

ببخشید وسط تاپیک اینو می گم :

پس حداقل بگید فوترشو ویرایش کنه:

بازدید کننده گرامی ؛ کلیه مطالب این وب سایت توسط سایت های دیگر که کپی مطالب را در ازای ذکر منبع آزاد گذاشته اند منتشر می شود و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب پست ها نداریم. اگر احساس میکنید حق شما در این سایت ضایع شده و از وبسایت شما مطالب کپی شده همینک اطلاع دهید تا سایت شما از لیست حذف گردد.
لینک به ارسال

ببنید چون رباته شما داخل فید rss تبلیغ متنی قرار دهید یعنی به نفع خودتون اقدام کنید

یه پیش نهاد دیگه اینه که شما کد زیر را داخل

functions.php

قرار میدهید و خودکار داخل سایت ایشون لینک شما گذاشته میشود و هم داخل خود سایت شما

کد دیگه ای هم هست که دیده نمیشه ولی وقتی متن را کسی کپی میکنه خودکار زیر جای جدید میزنه مطلب منبعش کجاست

<?php
function add_post_content($content) {
if(!is_feed() && !is_home()) {
$content .= '<p><a href="http://ddddd.ir">ارشیو سایت </a> © '.date('Y').' '.bloginfo('name').'</p>';
}
return $content;
}
add_filter('the_content', 'add_post_content');
?>

لینک به ارسال

به نظر من این خیلی خوبه که یک سایت بیاد فید سایت شما رو دقیقاً بگیره و کپی کنه تو سایت خودش شما میتونید امتیاز مثبت زیادی از اون بگیرید . چند راه پیشنهاد میکنم .

1- قبل از هر چیز با کدی که پارسا داد انتشار فیدتون رو به تاخیر بندازید .

2- بعد از اینکه مطلب رو منتشر کردید حتماً حتماً حتماً . . . اونو توی گوگل پلاس + فیسبوک + توییتر منتشر کنید و به سایت خودتون لینک کنید . (بهتره یک پیج واسه این کار داشته باشید)

3- داخل مطالبتون کلمات کلیدی رو بولد کنید و به خود مطلب یا سایر نوشته ای مرتبط و یا سایت خودتون لینک بدید . این کار باعث میشه طرف یک بک لینک تمام عیار به شما بده .

4- سعی کنید مطالبتون رو خودتون بنویسید که شما خودت هم کپی بردار شناخته نشی و بری انتهای لیست جستجو .

اگر کسی حاضر بشه فید سایت منو بی کم و کاست منتشر کنه توی سایتش بی نهایت خوشحال میشم . . .

لینک به ارسال
بازدید کننده گرامی ؛ کلیه مطالب این وب سایت توسط سایت های دیگر که کپی مطالب را در ازای ذکر منبع آزاد گذاشته اند منتشر می شود و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب پست ها نداریم. اگر احساس میکنید حق شما در این سایت ضایع شده و از وبسایت شما مطالب کپی شده همینک اطلاع دهید تا سایت شما از لیست حذف گردد.

داداش این قضیش فرق میکنه

ببنید چون رباته شما داخل فید rss تبلیغ متنی قرار دهید یعنی به نفع خودتون اقدام کنید

یه پیش نهاد دیگه اینه که شما کد زیر را داخل

functions.php

قرار میدهید و خودکار داخل سایت ایشون لینک شما گذاشته میشود و هم داخل خود سایت شما

کد دیگه ای هم هست که دیده نمیشه ولی وقتی متن را کسی کپی میکنه خودکار زیر جای جدید میزنه مطلب منبعش کجاست

ممنون تست میکنم

به نظر من این خیلی خوبه که یک سایت بیاد فید سایت شما رو دقیقاً بگیره و کپی کنه تو سایت خودش شما میتونید امتیاز مثبت زیادی از اون بگیرید . چند راه پیشنهاد میکنم .

1- قبل از هر چیز با کدی که پارسا داد انتشار فیدتون رو به تاخیر بندازید .

2- بعد از اینکه مطلب رو منتشر کردید حتماً حتماً حتماً . . . اونو توی گوگل پلاس + فیسبوک + توییتر منتشر کنید و به سایت خودتون لینک کنید . (بهتره یک پیج واسه این کار داشته باشید)

3- داخل مطالبتون کلمات کلیدی رو بولد کنید و به خود مطلب یا سایر نوشته ای مرتبط و یا سایت خودتون لینک بدید . این کار باعث میشه طرف یک بک لینک تمام عیار به شما بده .

4- سعی کنید مطالبتون رو خودتون بنویسید که شما خودت هم کپی بردار شناخته نشی و بری انتهای لیست جستجو .

اگر کسی حاضر بشه فید سایت منو بی کم و کاست منتشر کنه توی سایتش بی نهایت خوشحال میشم . . .

ایشون لینکایی که به من میدن نوفالو میدن افزونش برنامه ریزی شده

در ضمن در بهترین حالت من تیترم تو گوگل اول میشه و تو برچسب ها که سرچ میکنی ایشون میاد بالای من

البته خدارو شکر با راهنمایی دوستان و کد فید الان خیلی بهتر شده

لینک به ارسال

بهترین روش همون روش تاخیر توی فید هست.وقت و اعصاب خودتون رو برای چیزای دیگه دور نریزید.از اونجا که سایت مورد نظر از فید برای ارسال مطالب شما استفاده میکنه وقتی فید شما با تاخیر به روز بشه بدون شک گوگل اول مطلب شمارو ایندکس میکنه.وقتی هم که فید به روز شد و مطلب شما در سایت مذکور منتشر شد اگه از گوگل بازدید خوبی براش نره سایت شما بالاتر قرار میگیره و پرچم شما بالاست. ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...