رفتن به مطلب

افزونه دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوال اگه کسی از افزونه نیوک استفاه کرده باشه دیده که قسمتی داره به نام دانلود ها و توی اونجا دسته بندی میکنه و توی هر دسته چیزایه مورد نظرش رو میذاره و برای چیزه خاصی لینک میده و توضیحات میده و تائید میشه من هم یه همچین افزونه ای برای وردپر میخوام کسی سراغ داره فقط بی زحمت افزونه wp-filebase

رو معرفی نکنه که به کار نمیاد اصلا

لینک به ارسال

سلام بله امتحان کردم ولی جالب نیست الان این افزونه wp-file base به این دلیل میگم جالب نیست به خاطر این که تو تنظیماتش جایی نیست که اون رو تو ساید باز قرارش بدی و سپس از دسته ای که ساختی و افزونه هت و تو ساید بار قبل نمایش است رو انتخاب کنی و پوشه مورد نظر بری و فایل مورد نظر رو دانلود کنی

لینک به ارسال

download monitor قابلیت های جالبی داره. برای مثال با شورت کد زیر می توانید یک صفحه برای فایل ها اختصاص بدین که واقعا جالبه:

[download_page]

همینطور آمار دانلودهای انجام شده را در پیشخوان اضافه می کنه که به نظر من برای اشخاصی که سایت دانلود دارند بسیار مفیده..

افزونه Download Manager امکانات زیادی نداره. البته نسخه pro واقعا فوق الاده هست.

ویرایش شده توسط hoomanhpc2
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...