• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
Seyed Ali

لینک های غیرمستقیم تبلیغاتی ارزشی دارند؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

نمی دونستم عنوان سؤال رو چطوری مطرح کنم

سوالم دقیقا اینه که من تو بعضی سایت ها که رتبه و رنکینگ بالاتری نسبت به من دارند ، برای تبلیغات اقدام کردم ( یکیشون متنیه یکیشون بنر )

اما لینکی که اون ها گذاشتن مستقیم نیست ، مثلا لینک بنر اینه :

http://www.exemple.com/index.php?op=ad_click&bid=4

بعد از کلیک روی این وارد سایت من یعنی این آدرس میشه :

http://razva.ir/

اینجور تبلیغات ها با این کیفیت لینک به عنوان بک لینک به حساب میاد ؟ ارزشی داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از نظر بک لینک اثری ندارند و صرفاً برای بازدید هستند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 11057
      بنده  قصد دارم در کنار  نوار سایت(قسمت ابزارک ها) یه لیست ثبت نام قراربدم که برام عکس ارسال کنن و فقط بنده و اون شخص عکس های ارسالی رو ببینه
      هرکس هم با یه حساب کاربری وارد شه و ارسال کنه.
      چکار کنم؟؟
    • توسط GMan
      عرض سلام و خسته نباشی
      خلاصه میگم که وقتتون گرفته نشه
      یه سایت موزیک داریم؛ بازدیدش بد نیست(رو به رشده)؛ الکساش مرتب داره کم میشه؛ گذاشتن پاپ آپ واقعا آزار دهندست و اعصاب خرد کن؛
      یه ایده درست و حسابی می خوایم واسه تبلیغاتش

پیشاپیش از نظراتتون ممنون
    • توسط Cinema
      سلام به همه
      دوستان من هر کاری می کنم تبلیغات روی سایتمون نمایش داده نمیشه !
      مثلا این کد
      <script type="text/javascript">nextads_w_b = 468;nextads_h_b = 60;domain='yourdomain.com';</script>
      <script type="text/javascript" src="http://script.nextads.ir/script/js/ads.pub.js"></script>
      کلا تبلیغات رو نشون نمیده حالا هر چی می خواد باشه !
      بیش از 20 تا افزونه رو امتحان کردیم ولی هیچی نشون نمیده !
      مشکل از کجاست ؟ ایا نیاز به تغییر کد های قالب هست ؟
      از این افزونه هم استفاده کردیم : HTML Javascript Adder
      تو این افزونه یک تب به اسم preview هست که وقتی اونو می زدیم بنر تبلیغاتی بدون هیچ مشکلی نشون داده می شد ولی تو وب سایت هیچی نشون نمی داد ! (پس مشکل کد تبلیغ نیست )
      واقعا نمی دونیم مشکل از چیه خواهشا کمک کنید ...
    • توسط BahramElf
      سلام
      برای جذب آگهی و کسب درآمد از سایت از طریق دریافت تبلیغات چه راه هایی هست؟ در مورد شرکت هایی که تبلیغات کلیکی روی سایت قرار می دهند کدام شرکت معتبر تر هست و پرداخت خوبی داره؟ لطفا معرفی کنید
    • توسط S A J J A D
      سلام
      دوستانی که سایت با رتبه 2-3 یا حتی 4 که تبلیغاتی متنی قبول میکنن البته کیفیت بالای داشته باشن و قیمت مناسب ، ادرس هاشون رو بگن
      ممنونم