رفتن به مطلب

ارتباط وردپرس با ip.board

mmotlagh

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان من دارم در مورد اینکه به سایت وردپرسیم یه انجمن اضافه کنم تحقیق می کنم و در مورد ip.board خیلی تعریف شنیدم و محیط این انجمن رو هم دوست دارم. توی انجمن ip.board هم دارم مطالعه میکنم ببینم چطور میشه وردپرس رو به ip.board متصل کرد. دیدم این پرسش وردپرسی هم محسوب میشه... رو همین حساب اینجا می پرسم:

چط.ر میشه یه انجمن ip.board رو در کنار سایت وردپرس موجود نصب کرد که با هم کار کنن و یوزر یکی بتونه توی دیگری هم وارد بشه و فرد احساس نکنه با دوتا سیستم متفاوت طرفه؟ البته میدونم که ip.board هم پوسته خودش رو داره و میشه پوسته ها رو مشابه طراحی کرد، ولی خوب ابتدا باید اینها کنار هم نصب و به هم وصل بشن ...

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و اگر سایتهای مشابهی هست رو هم اینجا با هم معرفی کنیم تا بشه بهتر این موضوع رو باز کرد.

سپاس از همگی

لینک به ارسال

سلام

ببینید اگر فقط بحث کاربری باشه که با ثبت در یکی از دو سیستم در دیگری هم حساب ایجاد بشه میشه با کدنویسی این کار رو انجام داد.

هر دو سیستم برای ایجاد کاربر یک کوئری در دیتابیس میزنن که میشه با بکار بردن این کوئریها بصورت ضربدری در دو سیستم این سیستم رو پیاده کرد

لینک به ارسال

سلام

ببینید اگر فقط بحث کاربری باشه که با ثبت در یکی از دو سیستم در دیگری هم حساب ایجاد بشه میشه با کدنویسی این کار رو انجام داد.

هر دو سیستم برای ایجاد کاربر یک کوئری در دیتابیس میزنن که میشه با بکار بردن این کوئریها بصورت ضربدری در دو سیستم این سیستم رو پیاده کرد

درود ... لطفا آموزش همین روش ضربدری رو اگر مکانش هست قرار دهید ...

تشکر.

لینک به ارسال

سلام

سپاس از شما

من پاسخ به سوال دوم رو گرفتم به نظرم همین واسه کاربرا کافیه که توی هر کدوم لاگین کردن دیگه خود به خود توی اونیکی هم لاگین بشن البته من فکر می کردم واسه این کار افزونه هست. سوال اول اینکه من نحوه نصب ipb رو مطالعه کردم، باید یه دیتا بیس بسازم و مراحل رو طی کنم. الان کنار پوشه های وردپرس یه پوشه به اسم فروم ساختم و فایلها رو ریختم داخلش، همین موضوع کافیه؟ نصب ipb به وردپرسم آسیبی نمی زنه؟

لینک به ارسال

الان کنار پوشه های وردپرس یه پوشه به اسم فروم ساختم و فایلها رو ریختم داخلش، همین موضوع کافیه؟ نصب ipb به وردپرسم آسیبی نمی زنه؟

بله همین درست هست و به بقیه بخشهای سایت کاری نداره.

درود ... لطفا آموزش همین روش ضربدری رو اگر مکانش هست قرار دهید ...

کمی وقت ازاد پیدا کنم بصورت کامل آموزشش رو قرار میدم

البته من فکر می کردم واسه این کار افزونه هست

ipbwi.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...