• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
آریارامن

پیشنهاد در مورد ظاهر بلوکها

3 پست در این موضوع قرار دارد

چند سال است از وردپرس استفاده میکنم به خاطر مزیتهایی که داره هیچ وقت حاضر نیستم با هیچ مدیریت محتوایی عوضش کنم.

ولی از پنلهای ورود.از کد امنیتی.از بلوکهایی که برای کاربران است.از بلوک آمار. حالا آمار که گفتم نسبت به دیگر مدیریت محتواها خیلی حرفه ای است.تیم wp-parsi با افزونه جدید آماری که داد تمام نیازها از جمله ارجاعات سایت برطرف شد.

((ممکنه بعضی دوستان بگن خب وردپرس انعطاف پذیره و بلوکها مربوط به طراحی قالب هست))

منظورم خود پنل کاربری و کد امنیتی آمار و ...در صفحه اصلی سایت است کاری به قالب ندارم.

یه درخواست از طراحان قالب دارم.اینهمه زحمت میکشن قالب آماده میکنن ولی سه ستونه نمیزنن.من توی چند سایت نگاه کردم وقتی یه قالب سه ستونه ارسال شده بیشترین لایک و تشکر و نظرات رو اونجا دیدم.اصلا چرا قالبهای وردپرس مثل وبلاگه.حالا ممکنه بعضیا بگن خب سورس وردپرس وبلاگه.ولی وردپرس که این همه امکانات داره و انعطاف پذیری داره چرا قالبهاش مثل *** و **** نباشه.مطمعنا از نظر سئو و دیگه موضوعات وردپرس از همه بالاتره ولی ظاهرش هم مهمه.البته اینو بگم تا چند سال قبل قالبها شکل دیگری داشتن خیلی کاربرپسند بود.قالب سایتهای دانلود یادم میاد که تعدادشون کم بود ولی معروف. الان با افزایش دانش برنامه نویسی و طراحی اگه همون راه ادامه پیدا میکرد خیلی بهتر بود.

امیدوارم اگه اشتباهی توی تایپم بوده ببخشید.سوادم دیپلم ماشین افزار بیشتر نیست.همین که تونستم یه چیزهایی رو یاد بگیرم از آموزشهای داخل اینترنت بوده.از شماها.( جدیدا در کلاسهای آموزش زبانهای تحت وب ثبت نام کردم ) دوست دارم تا جایی که میتونم جلو برم.

با سپاس از همه دوستان :)

ویرایش شده در توسط آریارامن
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید معمولا طبق کاربرد اون سیستم میان پوسته طراحی میکنن

الان 90% پوسته های نویک و جوملا سه ستونه هستن و وردپرس دو ستونه این یک امر عادی هست

ولی هستن پوسته هایی که کاستوم طراحی میشن و به هسته سیستم نگاه نمیکنن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم از *** e107 بود که قالبهای خوبی داره.

این که میگم ایرادی بر قالبهای وردپرس نیست چون بالاترین سئو و رنک برای سایتهای وردپرسه.منظورم فقط شکل قالبهاست.

یه درخواستی که دارم اگه امکان داره نمایش آمار در صفحه اصلی سایت رو تغییر بدید.این همه امکانات داره ولی ساختاری نداره.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری