رفتن به مطلب

معرفی فروشگاه ساز وردپرس!

پست های پیشنهاد شده

چه مسائلي اين همه سايت و انسان وگروه كه دارن پلاگين و... ميفروشن! مگه شما چي درست كرديد و يا چيكار كردي كه اجازه نميدن!

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

یکی از فروشگاه های پرقدرت woocommerce هست که حتی امکان فروش فایل های دانلودی و دیجیتالی هم داره یعنی کارت شارژ و اکانت و ......

فارسی سازیش تموم شده و درگاه پای لاین هم تموم شده و فقط بانک ملت مونده و یه قالب خوشگل که به زودی تموم میشه و انتشار میدیم

اگر میتونید صبر کنید اگر هم که نه ....

لینک به ارسال

رسول جان بعضی مواقع مسائلی پیش میاد که پروژه ناخواسته به تاخیر می افته یا کنسل میشه .

نگاه به خودت نکن یه ایده داری روش وقت میذاری .

یه برنامه نویس جدای از مسائل مادی ، مسئله وقت و زمان رو داره که خیلی سخت مدیریت میشه .

به شخصه سه تا پروژه کنسلی دارم . دیگه بماند چند تا مشتری رو جواب رد میدم .

آقا پارسا هم تا اونجایی که من میدونم سرشون خیلی شلوغه .

لینک به ارسال

سلام

یکی از فروشگاه های پرقدرت woocommerce هست که حتی امکان فروش فایل های دانلودی و دیجیتالی هم داره یعنی کارت شارژ و اکانت و ......

فارسی سازیش تموم شده و درگاه پای لاین هم تموم شده و فقط بانک ملت مونده و یه قالب خوشگل که به زودی تموم میشه و انتشار میدیم

اگر میتونید صبر کنید اگر هم که نه ....

چه جالب تیم ترجمه هم قرار بود که ترجمشو به عهده بگیره... (البته در حد حرف بود)

لینک به ارسال

دوست خوبم ، كار خوبي ميكني كه اين فروشگاه رو اماده ميكني.. خداقوت

رضاي عزيزم ، درسته ميدونم ولي فراموش نكن كه منم روي پروژه ام وقت ميزارم با اينكه دانشجو هستم و خودت ميدوني چقدر كار دارم.. پارسا هم از دوستان خوب ماست و من به شخصه خيلي كارشون رو قبول دارم و خوشحال ميشم اگر پروژه شاپ ايشون تمام بشه و باز اپديتش كنه ماهم استفاده ميكنيم

لینک به ارسال

چه جالب تیم ترجمه هم قرار بود که ترجمشو به عهده بگیره... (البته در حد حرف بود)

آره قبلن هم morteza گفت که قرار بود فارسی سازی کنید که من گفتم نه نکنید چون من خیلی وقته شروع کردم و همین الآن آمادست

فقط لامصب خیلی فارسی کردنش عذاب بود نزدیک 2 هزارو خورده ای خط داشت :((

ولی خب بالاخره تموم شد :D

دوست خوبم ، كار خوبي ميكني كه اين فروشگاه رو اماده ميكني.. خداقوت

ممنون :x

لینک به ارسال

واقعا خداقوت

بیکاریه دیگه :D

میگم این پستم اسپم بود

شرمنده از مدیران اگر صلاح دونستن پاکش کنن

لینک به ارسال

تجربه نشون داده برای اینکه بشه از چیزی پول در آورد باید روش سرمایه گذاری کرد . یعنی نمیشه از هیچی ، پول در آورد .

اتفاقا میشه ! خلاقیت و کمی صبر .

به قول معروف گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی :blink:

لینک به ارسال

نظر من رو میخوای تجربه 5 ساله در شاپ و فروشگاه اینترنتی

اصلا وقت خودت رو تلف نکن خودت برو یه چیز درست و حسابی نصب کن دو سه تا فروشگاه ساز یا همین فروشگاه ورد پرس نصب کنی همه چی دستت می یاد که چی به چیه و خودت می تونی یه چیز خوب توش در بیاری

چون بخوای منتظر بمونی که فلان افزونه و پلاگین و پروژه به ثمر برسه می بینی هیچ وقت به نتیجه نرسید

هر کاری کردی خودت کردی منتظر کسی نباش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...