رفتن به مطلب

افزونه User Messages

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما وردپرسی های گل ...

در این تاپیک قصد داریم که یک افزونه بسیار کاربردی و مفید رو بهتون معرفی کنیم .

اسم این افزونه User Messages هستش، شما با کمک این افزونه میتونید به یک یا چند نفر از کاربرانتون ایمیل بدید، و یا این که به یک یا چند نفر از کاربرانتون در خود پنل وردپرس ( پیشخوان ) پیام خصوصی بدید. ضمنا شما میتونید یه گروه خاص رو برای استفاده از این افزونه در سایتتون انتخاب کنید مثلا کاربران عضو گروه مشاکرت کننده.

مزایا :

• اضافه کردن بخشهایی مشابه سرویس های ایمیل دهی ( به عنوان مثال اینباکس ) به پیشخوان وردپرس
  • انتخاب کاربر مقصد برای ارسال پیام
  • ارسال پیام به دو روش ایمیل و پیام خصوصی
  • جعبه دریافت ها و ارسال ها
  • و ...

معایب :

• به شخصه عیب خاصی در این افزونه پیدا نکردم ! :D

برای دانلود افزونه اینجا کلیک کنید.

:)

ویرایش شده توسط تنها در تاریکی
  • امتیاز 7
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

خودم یه سوال دارم:

این نسخه درون پیشخوان فقط کار میکنه.

آیا راهی برای استفاده درون برگه توسط shortcode هست؟

لینک به ارسال

فکر کنم فارسی شده اش باشه

در همین سایت جستجو کنید

خودم یه سوال دارم:

این نسخه درون پیشخوان فقط کار میکنه.

آیا راهی برای استفاده درون برگه توسط shortcode هست؟

باید کد نویسی کامل انجام بشه

• امتیاز 2
لینک به ارسال

فکر کنم فارسی شده اش باشه

در همین سایت جستجو کنید

باید کد نویسی کامل انجام بشه

کد نویسی کامل؟یعنی کل کد باید براش شورت کد تعریف بشه؟

یا اینکه به طور کلی یه shorcode تعریف کنم؟

از ورژن 2 به بعد امکان template داره (غیر رایگان)

http://www.marvinlabs.com/downloads/user-messages/

درسته میدونم.

خوب پولی رو من نمیتونم کاریش کنم.مجبورم خود کفا این کار رو انجام بدم.

راستی این که رایگانه میتونم هر طوری که دلم خواست تغییرش بدم؟

لینک به ارسال

برای ساخت جعبه ارسال می تونید فرمی با اکشن صفحه فعلی در ادمین سایت بسازید و در قالب بگذارید برای اینپوت و اوت پوت هم هم می تونید شرت کات تعریف کنید و هم می تونید فانکشنز ایجاد کنید (در افزونه) و در قالب فراخوانیش کنید

ولی قطعا یک اذیتهایی داره چون در غیر اینصورت کسی نسخه پولیشون رو نمی خره

افزونه mingleهم پارسی شده است و هم فرم تماس و چندین فرم دیگر را در قالبتون ایجاد می کنه مثل فرم ویرایش مشخصات (همراه با امکان آپلود تصاویر) یا فرم ورود در سایدبار و همچنین بهتون ویجت هایی برای قرار دادن تصویر آخرین ثبت نام شدگان یا تصاویر رندم کاربران می ده + صفحه های پروفایل شخصی می سازه

دایرکتوری کاربران می سازه و فرم دعوت به دوستی و پذیرشش رو هم داره فکر نکنم گزینه ای به این تکمیلی در یک افزونه رایگان پیدا کنید البته یک متمم هم داره که انجمن سازه ولی من فکر کنم به اون نیازی نباشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بله هر طور دوست داشتید میتونید تغییر بدید از دوستان اگه فارسی سازی نکردن اطلاع بدید من شروع به فارسی سازی کنم

این افزونه تا بحال فارسی نشده

من که هرچی گشتم پیدا نکردم

لطفا اگر میشه این مراحلی هم که توضیح دادید اضافه کنید چون من از کد نویسی زیاد سر در نمیارم .(شورت کات و جعبه ارسال و...).

بسیار متشکرم

ویرایش شده توسط malekdaemon
لینک به ارسال
لطفا اگر میشه این مراحلی هم که توضیح دادید اضافه کنید چون من از کد نویسی زیاد سر در نمیارم .(شورت کات و جعبه ارسال و...).

این مراحل را من توضیح دادم ولی اضافه کردنش را شرمنده باید خودتون انجام بدید

بعضی از تغییرات مستلزم سر در آوردن از برنامه نویسیه در نتیجه اول باید برنامه نویسی را بیاموزید و بعدش کارتان را انجام دهید

از بخش آموزش سایت شروع کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

برای ساخت جعبه ارسال می تونید فرمی با اکشن صفحه فعلی در ادمین سایت بسازید و در قالب بگذارید برای اینپوت و اوت پوت هم هم می تونید شرت کات تعریف کنید و هم می تونید فانکشنز ایجاد کنید (در افزونه) و در قالب فراخوانیش کنید

ولی قطعا یک اذیتهایی داره چون در غیر اینصورت کسی نسخه پولیشون رو نمی خره

افزونه mingleهم پارسی شده است و هم فرم تماس و چندین فرم دیگر را در قالبتون ایجاد می کنه مثل فرم ویرایش مشخصات (همراه با امکان آپلود تصاویر) یا فرم ورود در سایدبار و همچنین بهتون ویجت هایی برای قرار دادن تصویر آخرین ثبت نام شدگان یا تصاویر رندم کاربران می ده + صفحه های پروفایل شخصی می سازه

دایرکتوری کاربران می سازه و فرم دعوت به دوستی و پذیرشش رو هم داره فکر نکنم گزینه ای به این تکمیلی در یک افزونه رایگان پیدا کنید البته یک متمم هم داره که انجمن سازه ولی من فکر کنم به اون نیازی نباشه

ممنون از توضیحات کاملتون.

اگه تونستم روش وقت میزارم که معلومه خیلی وقت میبره.

درسته mingle کامل هست اما همونطور که گفتین انجمن ساز هستش که باید اینو هم امتحان کنم.

لینک به ارسال

ممنون از توضیحات کاملتون.

اگه تونستم روش وقت میزارم که معلومه خیلی وقت میبره.

درسته mingle کامل هست اما همونطور که گفتین انجمن ساز هستش که باید اینو هم امتحان کنم.

انجمن ساز مینگل و افزونه ای که معرفی کردم جدا هستند و مکمل همند

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...