رفتن به مطلب

شرطی کردن نوفالو کردن لینک زمینه دلخواه

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من زمنیه دلخواه خودم را نوشتم اما یه مشکل دارم ، اینکه میخوام وقتی مثلا لینکی خارجی در مقدارش وارد میکنم ، به اون لینک نوالو اضافه بشه ولی برای لینک های داخلی نه!

این هم تکه ای از کد زمینه دلخواهم.

<?php $link = get_post_meta($post->ID, 'link', true); ?><a class="small green button" href="<?php echo $link; ?>">دانلود</a> 
<?php endif;

خوب برای انجام اینکار چیکار کنم؟

لینک به ارسال

آدرس سایت جایگزین و داخل تگ a قرار دهید

<?php echo (strpos($link,"mysite.tld")===false ? "rel='nofollow'" : ""); ?>

لینک به ارسال

ممنون

آدرس سایتم را دقیقا کجا وارد کنم،اینطوری جایگزین کردم ولی کار نکردش:

if ($url!="") : ?></p> </p><a target="_blank" class="small red button" href="<?php echo (strpos($url,"4blogers.com")===false ? "rel='nofollow'" : ""); ?>">لینک کوتاه</a>

کجاش اشتباه کردم؟

لینک به ارسال

<?php $link = get_post_meta($post->ID, 'link', true); ?><a class="small green button" href="<?php echo $link; ?>" <?php echo (strpos($link,"mysite.tld")===false ? "rel='nofollow'" : ""); ?>>دانلود</a>

لینک به ارسال

پارسا جان من وقتی این کد را استفاده میکنم تبم خراب میشه و محتویات تمام تب ها نشون داده میشه لینک

این هم نم.نه کدی که قرار دادم،مشکل از کجاست؟

<?php $src = get_post_meta($post->ID, 'src', true); ?>if ($src!="") : ?>
<a target="_blank" class="small teal button" href="<?php echo $src; ?>" <?php echo (strpos($src,"http://4blogers.com")===false ? "rel='nofollow'" : ""); ?>>منبع</a>

لینک به ارسال

نه مرتضی

من قسمت دانلود که توابع درش هست را داخل تب قرار دادم ولی وقتی این کد را قرار میدم تب بهم میخوره!

لینک به ارسال

این تیکه کد مشکلی نداره مگر اینکه در اون بخشی که لود میشه خطایی ایجاد کنه که توی پوسته همچین چیزی دیده نمیشه

با فایرباگ بررسی کنید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان یه مشکلی که توی این کد دیدم:

<a class="small teal button" target="_blank" "="" rel="nofollow" href="http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/213-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87/"> … </a>

قبل از نوفال "=""هستش که بخاطر

<?php echo (strpos($link,"mysite.tld")===false ? "rel='nofollow'" : ""); ?>

قسمت : "" هستش

این قسمت را حذف کردم سایت بالا نیومد ، برای برطرف کردنش چکار باید انجام داد؟

لینک به ارسال

کد تولید شده مربوط به سورس صفحه هست (view source)

اینو تست کنید

<?php echo (strpos($link,"mysite.tld")===false ? "rel=\"nofollow\"" : ""); ?>

لینک به ارسال

با این کد ، کد سورس اینطور میشه:

<a class="small teal button" target="_blank" "="" rel="nofollow" href="http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/213-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87/"> … </a>

و "="" اضافی هستش!

لینک به ارسال

نمیدونم چی شد که درست شد ولی برای سایتم خودم نوفال قرار میده.

به جای mysite

من اینا گذاشتم

4blogers.com

اینطور درست نیستش؟

لینک به ارسال

نمیدونم چی شد که درست شد ولی برای سایتم خودم نوفال قرار میده.

به جای mysite

من اینا گذاشتم

4blogers.com

اینطور درست نیستش؟

به جای mysite.tld قرار دادید؟

بهتره با آدرسهای دیگر تست کنید

لینک به ارسال

نه خیر به جای mysite.tld قرار ندادم همون طور که توی صفحه قبل گفتید اینطوری گذاشتم

4blogers.com.tld

درست هستش؟

لینک به ارسال

نه خیر به جای mysite.tld قرار ندادم همون طور که توی صفحه قبل گفتید اینطوری گذاشتم

4blogers.com.tld

درست هستش؟

نه

.tld را حذف کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...