رفتن به مطلب

مشکل با title در وردپرس

pary_daryayi

پست های پیشنهاد شده

سلام . من یه سایت روی هاست با وردپرس گذاشتم .

1 ) وقتی سایت بالا میاد برای یک لحظه ی کوتاه عبارتی که در title هست رو نشون میده و بعد از بین میره . علت چیه ؟ برای دوتای قبلی اینطور نبود .

البته اینبار از wp_head() هم استفاده کردم . یک بار هم title رو مستقیم گذاشتم ولی باز همین اتفاق افتاد .

2 ) و یک سوال دیگه . بعنوان مثال اگر در title داشته باشم " وب سایت شخصی پری " بعد از گذشت چه مدت از قرار دادن سایت روی وب با تایپ عبارت title در گوگل ، وب سایتمون تو صفحات اول گوگل میاد .

برای این سایت با تایپ دقیق عبارت title ، در صفحه ی اول ،‌دوم و ... وب سایت رو نشون نمیده . علت به خاطر همین مشکلی هست که پیش اومده ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام . من یه سایت روی هاست با وردپرس گذاشتم .

1 ) وقتی سایت بالا میاد برای یک لحظه ی کوتاه عبارتی که در title هست رو نشون میده و بعد از بین میره . علت چیه ؟ برای دوتای قبلی اینطور نبود .

البته اینبار از wp_head() هم استفاده کردم . یک بار هم title رو مستقیم گذاشتم ولی باز همین اتفاق افتاد .

2 ) و یک سوال دیگه . بعنوان مثال اگر در title داشته باشم " وب سایت شخصی پری " بعد از گذشت چه مدت از قرار دادن سایت روی وب با تایپ عبارت title در گوگل ، وب سایتمون تو صفحات اول گوگل میاد .

برای این سایت با تایپ دقیق عبارت title ، در صفحه ی اول ،‌دوم و ... وب سایت رو نشون نمیده . علت به خاطر همین مشکلی هست که پیش اومده ؟

ممنون

درود ...

برای قرار دادن title در وردپرس شما میتونید به تنظیمات همگانی خود وردپرس رفته و سپس در قسمت معرفی کوتاه، متن خودتون رو وارد کنید و سپس گزینه بروزرسانی رو بزنید.

برای اینکه وبسایت شما با سرچ کلمات مربوط به مطالب وبسایتتون و یا عناوین انتخابی شما در گوگل نمایش داده بشه، شما باید روی سئو وبسایتتون کار کنید. ( در مورد سئو هم در این انجمن مطالب زیادی هستش که با سرچ کردن میتونید پیداشون کنید و بررسی نمایید. )

:)

لینک به ارسال

1- فایل هدر رو اینجا پیوست کنید.

همچنین کل افزونه ها رو غیرفعال و مجدد تست کنید

با پوسته پیش فرض درست هست؟

2- برای این مورد زمان و مهمتر از اون ورودی و ایندکس سایتتون مهم هست و این ها هست که مشخص میکنه سایتتون در چه صفحه ایی از گوگل قرار بگیره

لینک به ارسال

بله در تنظیمات همگانی هم وارد کردم . تحت لوکال درست کار میکنه روی هاست این اتفاق میفته.

-----------------

من در تنظیمات همگانی عنوان سایت رو وارد کردم . با پوسته ی پیش فرض که تست میکنم یک عنوانی که قبلا گذاشته بودم و تغییر داده بودم رو داره نشون میده . !!!!!!!!!!!!! و بعد از چند ثانیه از بین نمیره.

ولی با پوسته ی پیش فرض اگر فقط wp_head() باشه چیزی نشون نمیده و اگر خودم یک title دستی بزارم یک لحظه ی کوتاه عنوانی که در title دستی وارد کردم رو نشون میده و از بین میره.

این هم فایل . ممنونم ازتون .

لینک به ارسال

فکر میکنم فهمیدم مشکل به خاطر چیه اما راه حل رو نمیدونم . من افزونه ی All in one seo رو هم نصب کردم و اونجا یک عنوان دیگه ای نوشته بودم و در تنظیمات همگانی یک عنوان دیگه . الان هر دو رو یکی کردم ولی باز نشون نمیده ولی با پوسته ی اصلی مشکلی نداره الان .

فکر میکنم به خاطر تداخل این افزونه باشه . البته افزونه رو غیر فعال که کردم تاثیری نداشت و درست نشد.

وقتی view source رو میبینم هیچ تگ متایی وجود نداره و همینطور title

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

دوستان فهمیدم ، مشکل به خاطر wp_head هست که اگه حذف بشه این مشکل پیش نمیاد . ولی به wp_head‌ به خاطر کار کردن افزونه ی نظرسنجی wp_polls نیاز دارم ، راهی برای رفع این مشکل هست ؟

لینک به ارسال

با wp_head چه چیزهایی چاپ میشوند؟

افزونه ها را غیر فعال و تست کنید

لینک به ارسال

کل افزونه ها رو غیر فعال کنم ؟

اگر افزونه ی all in seo رو غیر فعال کنم ؛ فقط با wp_head و بدون استفاده از توابع متا (lمثلا bloginfo('name')) اینو چاپ میکنه و یک سری تگ های link و script مربوط به بعضی افزونه ها . مثلا اسکریپت های مربوط به افزونه ی نظرسنجی

<meta name="generator" content="WordPress 3.5.1" />

لینک به ارسال

ترتیب قرار دادن کدها رو به این صورت کردم و فعلا درست شد . قبلا wp_head رو بلافاصله بعد از تگ head میزاشتم ( فکر نمیکردم ترتیب مهم باشه )

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta charset="UTF-8" />
<title><?php bloginfo('name'); ?><?php wp_title(); ?></title>
<meta name="description" content="<?php bloginfo('description'); ?>" />
<?php wp_head();?>

لینک به ارسال

یعنی شما منظورتون اینه که دقیقا قبل از کد <head/> باشه ؟

یعنی اینطوری ؟

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta charset="UTF-8" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/stylesheet/estilo.css" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/stylesheet/jquery.fancybox.css?v=2.1.2" media="screen" />
<?php wp_head();?>
</head>

من اینطور نوشتم و درست شد :

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta charset="UTF-8" />
<?php wp_head();?>
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/stylesheet/estilo.css" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/stylesheet/jquery.fancybox.css?v=2.1.2" media="screen" />
</head>

ولی قبلا اینطور نوشته بودم :

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<?php wp_head();?>
<meta charset="UTF-8" />
</head>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...