رفتن به مطلب

عدم نمایش آمار در افزونه CyStats

pary_daryayi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من از افزونه CyStats در دو سایت وردپرس قبلی ام استفاده کردم و مشکلی نداشتم . تو سایت جدیدی که ایجاد کردم و روی هاست قرار دادم افزونه کار نمیکنه و همه ی موارد صفر هست . به نظرتون مشکل از کجا باید باشه ؟ فعال و غیر فعال هم کردم ، ولی نتیجه ای نداشت .

ممنونم .

لینک به ارسال

سلام دوستان.

من از افزونه CyStats در دو سایت وردپرس قبلی ام استفاده کردم و مشکلی نداشتم . تو سایت جدیدی که ایجاد کردم و روی هاست قرار دادم افزونه کار نمیکنه و همه ی موارد صفر هست . به نظرتون مشکل از کجا باید باشه ؟ فعال و غیر فعال هم کردم ، ولی نتیجه ای نداشت .

ممنونم .

درود ...

این افزونه تقریبا 2 سالی میشه که آپدیت نشده، به همین دلیل و به احتمال زیاد با نسخه های جدید تر وردپرس مشکل داره. شما میتونید از افزونه دیگری استفاده نمایید . به عنوان مثال شما میتونید از افزونه زیر استفاده کنید که کاملا فارسی هم میباشد :

Wordpress Statistics

لینک به ارسال

ممنون آخه روی لوکال کار میکنه و با نسخه ی جدید روی یک سایت دیگه هم بدرستی کار میکنه . ممنون این افزونه رو هم امتحان میکنم.

لینک به ارسال

من افزونه ای که گفتید رو نصب کردم wordpress static . تنظیماتش رو هم انجام دادم . اما فقط افراد آنلاین رو نشون میده و برای بقیه یک خطا میده :

کاربران آنلاین: 1بازدید امروز:
Fatal error: Call to undefined function wp_statistics_today() in /home/drfadavi/public_html/wp-content/themes/shora/footer.php on line 36

از این کدها برای نمایش در footer.php استفاده کردم :

کاربران آنلاین: <?php echo wp_statistics_useronline(); ?>
بازدید امروز: <?php echo wp_statistics_today(); ?>
بازدید دیروز: <?php echo wp_statistics_yesterday(); ?>
بازدید این هفته <?php echo wp_statistics_week(); ?>
بازدید این ماه <?php echo wp_statistics_month(); ?>
بازدید امسال <?php echo wp_statistics_year(); ?>
کل بازدیدها <?php echo wp_statistics_total(); ?>

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

من افزونه ای که گفتید رو نصب کردم wordpress static . تنظیماتش رو هم انجام دادم . اما فقط افراد آنلاین رو نشون میده و برای بقیه یک خطا میده :

کاربران آنلاین: 1بازدید امروز:
Fatal error: Call to undefined function wp_statistics_today() in /home/drfadavi/public_html/wp-content/themes/shora/footer.php on line 36

از این کدها برای نمایش در footer.php استفاده کردم :

کاربران آنلاین: <?php echo wp_statistics_useronline(); ?>
بازدید امروز: <?php echo wp_statistics_today(); ?>
بازدید دیروز: <?php echo wp_statistics_yesterday(); ?>
بازدید این هفته <?php echo wp_statistics_week(); ?>
بازدید این ماه <?php echo wp_statistics_month(); ?>
بازدید امسال <?php echo wp_statistics_year(); ?>
کل بازدیدها <?php echo wp_statistics_total(); ?>

درود ...

به قسمت تنظیمات افزونه برید و قابلیت های دیگش رو هم فعال کنید . ضمنا خود افزونه یه ابزارک هم برای اینکار اضافه میکنه که شما میتونید از اون استفاده کنید.

:)

لینک به ارسال

بله تنظیمات رو انجام دادم . منظورتون تنظیماتی هست که تو عکس فرستادم ؟

با ابزارک درست عمل میکنه ( غیر از بازدید دیروز که هیچی نشون نمیده حتی 0 ) ولی کدی که بکار بردم خطا میده

post-1361-0-98370300-1368786606_thumb.jp

لینک به ارسال

بله تنظیمات رو انجام دادم . منظورتون تنظیماتی هست که تو عکس فرستادم ؟

با ابزارک درست عمل میکنه ( غیر از بازدید دیروز که هیچی نشون نمیده حتی 0 ) ولی کدی که بکار بردم خطا میده

برای بازدید دیروز شاید چون شما افزونه رو تازه نصب کردید و بازدیدی هنوز واسه دیروز ثبت نکرده نشون نمیده. بزارید فردا هم چکش کنید باید بازدید دیروز هم درست شده باشه.

:)

لینک به ارسال

ممنونم . بنظرتون علت این خطا چیه ؟ چون نمیخواستن با ابزارک و قسمت sidebar استفاده کنم

لینک به ارسال

این تابع از نسخه جدید حذف شده

برای همین خطا میگیره

لینک به ارسال

توابع جدیدش چیه ؟ جستجو کردم نبود .

البته فعلا هر دو افزونه ی cystats و static رو فعال کردم و cystat داره کار میکنه !!!!!! :)

لینک به ارسال

توابع که همون هستن

فقط یکسری حذف و اضافه داشته که توی نسخه جدید در فایل readme قرار میگیرن

لینک به ارسال

داخل پوشه افزونه فایل readme.txt وجود داره

برای شروع هم تنظیم خاصی نیاز نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...